Geri bildirim Plutus Müsabakası Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 12 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. beğenmedim etkinliği çok saçma olmuş son bölümde rölelerden gelen roketler çok fazla artı harita mayın dolu son bölüme kadar 25 dakikada geldim final bölümünü 1 saatte yapamamdım full olmama rağmen cephaneye yazık

2. Bu ne biçim etkinlik son yaratığın canı 10 bın kalmıs tam patlıyacak roketleri üstüme bi geldi bi kerede patladım

3. xxkubixx

xxkubixx User

biraz inceledim ve kararım etkinliğe katılmamak.
    bi kere gemim full değil .gördüklerime göre orta güçte gemilerin bu kapıya girmesinin hiç bir nedeni yok.
    sanki sadece full elitler için yapılmış gibi birde 60 dakika sınırı konulmuş çok süper.
    çöp.

iyi yanı full arkadaşların cephanesi azalacak.

KATALONYA bunu beğendi.
  4. Mythogenic

Mythogenic User

Sonuna gelene kadar güzel kapı, bu arada tamamen elit israfı başka bişey değil + olarak kanserde oluyosunuz

KATALONYA bunu beğendi.
  5. xalezeus

xalezeus User

mayınlar gereksiz

6. Patlıyorsun kaldığın yerden de devam edemiyorsun harcadığın elit boşa gidiyor içimden geçirdiklerimi ah bi bilseniz.

___DEDE bunu beğendi.
  7. Ful artı ful olsan da birşey farketmiyor son yaratığın canı 10 bin kalmış tam patlayacak 1.5 kalkan var roketleri üstüme geldi patladım sonra en baştan tekrar oyna saçma sapan bi etkinlik girmeyin boşa.

___DEDE bunu beğendi.
  8. the_flood

the_flood User

ya ne mayını ne roketinden bahsediyorsunuz ... bu etkinlik komple gereksiz. Harcadığınızı kazabiliyorum diyen girsin kapıya..ne veriyor...%35 şans bana çıkar 5.000.000 uri bana çıkar diyen yapsın kapıyı. Sn. progcular size lafım yok. siz zaten bir türlü ban yemediğinzi için ilk 100 sizin zaten. size gemi de çıkar 5.000.000 uri de. böyle etkinlik yapanın sizi banlayamamasına şaşırmadım, şaşırmıyorum da.

Son düzenlenen: 21 Mart 2019
    ___DEDE ve KATALONYA bunu beğendi.
  9. xalezeus

xalezeus User

darkorbit tarihinin en gereksiz etkinliği
    roket 500k vurmamalı hadi vurdu ozaman mayınlar olmamalı her rölede 5 saniye bekle zaten geçiriyorlar o arada rezalet çöp boş bir etkinilik okadar beyaz harcadım keşke harcamasaydım dedirten bir etkinlik önceki etkinlik daha iyidi bundan

10. Boss Plutusu kestim ne kutu verdi ne kutu verdi ne bişe saçmalık gibi o kadar elıt harcadım en azından bi kutu braık ufktanda olsa :D

KATALONYA bunu beğendi.
  11. xalezeus

xalezeus User

mayınları kaldırın

12. bu yenı kapıda bolum gcereken yanı kapıdan atlarken 3 kere oytun dondu ve npc ler haliyle kestı bos yere gıden canlar ne olacak sımdı en bastan baslmam gerek bu haksızlık deılmı daha oncedende oyun donması ıle ılgılı sıkıntı vardı 10 bınlerce ozel cephane gıttı gerıde gelmedı gonderecegızı soylemıstınız

KATALONYA bunu beğendi.
  13. Viraaa

Viraaa User

ya birazda orta hallli gemileri dusunun ya ayiptir gunahtir.son bolume gemilerimiz dayanmiyor..full olanlar rahat tabiama bizler yapamiyoruz.

14. tgs781

tgs781 User

yahu şu kapıyı bitirenler son bölümde mayınlardan roketlerden nasıl kaçtınız da röleleri yok ettiniz hangi gemi ile

15. yine rezillik yine fiyasko :) darkorbit şaşırtmadı

16. hocam cyborgla redkit gibi üstüme gelen mermileri havada vurarak :D geçtim hocam ben anlayana kadar 2 kere patladım ama

17. benzales

benzales User

Sıkılan cephaneyi karşılayacak hiç bir ödül yok. Bu etkinlikleri kim hazırlıyorsa cidden lütfen işine son verin artık. Her seferinde saçma sapan etkinlikler yapılıyor. Geri bildirim alıyorsunuz onuda boşa alıyorsunuz. Bi daha yapılıncada yine aynı şekilde geliyor.

Bana sorarsanız sıkılan cephaneyi karşılayacak şekilde kapıda uridium, x4 cephanesi, rsb cephanesi verilmeli. Ayrıca puan toplama tablosundaki ödüllerde çok gereksiz şeyler var. Onun yerine prometheus lazeri eklenebilirdi.

osmanlıakrep, KATALONYA ve ___DEDE bunu beğendi.
  18. ___DEDE

___DEDE User

tambir elit mermi düşmanı ! sağolsunlar gene oyuncuyu değil nasıl kar ederiz? etkinliği olmuş bir kere girdim bir daha girmem gelişmekte olan hiç bir oyuncu bu kapıyı asla bitiremez boşuna girmesin!

osmanlıakrep ve KATALONYA bunu beğendi.
  19. KATALONYA

KATALONYA User

27liraya destek var abi satın ekmeğinize kimse mani olmaz sonuçta ekmek yiyen insanlar var fakat desteği çekecektim sonra dedim niye çekeceğim 1saatten uzun sürdü sonucunda elime geçecek birşeyde yok 6-7k civarı ilerleme oluyor destekle en fazla 15k olur oyundaki destekte dahil. ödüllere bakıyorum 27 liraya değmez bir vip bir indirim çekerim bu paraya daha makul bence sonuçta 5m uridium ihtimali var niye çekeyim ki pazarlama stratejinizide beğenmedim. Düşün bende nostromo ambassador gemisi bile var ben bile almıyorsam bu desteği siz düşünün :D

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  20. DRONES

DRONES User

Tamamıyle Zaman Kaybı Tam 3.5 Saatımı Verdım Son Dalga Olmamıs Hıc Bır Sekılde En Azından Patladıgımız da Bastan Baslamayalım Dımı
    Patlayınca Tekrar 4 Tane Roleyı Kesmemıs Gerekıyor Dedıgım Gıbı Bıtıremedım Ve Bır Daha Gırmem Kapıya Etkınlıgınız Sızın Olsun Zaten Ise Yarar Bır Odulde Yok Iletın Bunları Moderatorum

KATALONYA bunu beğendi.