Geri bildirim Plutus Müsabakası Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 12 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Berbat bir lag var. ( Pc gayet sağlam hem işlemci hem de ram olarak, internet hızım 45 MPBSden az değil ve wifi ile oynamıyorum.) Kaç kere rekor denemesi yaapcam, ne hikmettir bilinmez, Cote lo npclerine gelince oyuna lag giriyor ve az önce dibimde duran vurduğum cote lo, köşeye geçmiş el sallıyor bana oradan, gitti işte saniyeler. Bu arada, erimiş gitmiş olan DP'emden de bahsetmiyorum. Ayrıca, kapıyı prime time zamanı da yapmıyorum bilerek. Lütfen kalifiye yazılımcı eleman ve mühendisler bulun kendinize!!! :mad::mad::mad:
    ( Dip not: İyi ki paymentten vuruş güçlendiricileri almamışım )

2. titans___

titans___ User

resim atayım dedim yine beceremedim buldun mu sezon biletini tarif ediyom ; EKSTRALAR kısmında tabi ki Bu %20 daha fazla tecrübe; 16. seviyeye kadar. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Leonov, Bigboy, Bigboy Solemn, Nostromo, N-Ambassador, N-Diplomat, N-Envoy, Piranha, Phoenix. OLAN SARI MODÜLÜN ALTINDA Serum Gpu XL in üstünde kalıyor bulamadıysan resim yükleyemedm https://ibb.co/PxrV651 linki görebilirsen orda var [​IMG] [​IMG]

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. arkadaş en iyi interneti en iyi bilgisayarı kullanıyorum oyun hala laglı sene olmuş 2023 sözde düzeltecekler 14 senedir düzelteceksiniz düzeltirsiniz...

ALUCARD-BeRsErK ve karanfil bunu beğendi.