Geri bildirim Plutus Müsabakası Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 12 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Sıralamaya girmek için x4 rsb harcamanız lazım. Yaklaşık 30dk da kapı bitiyor. Ancak harcadıklarınızı karşılayamıyorsunuz.
  Her etkinlikten kayıplarla dönüyoruz malesef.
   
  KATALONYA bunu beğendi.
 2. şunları okuduktan sonra kapıyı yapmaktaki tek amacım, uri kasmak ve kesilme endişesi olmadan rahat rahat kasılmak amaçlı kullanmak olacak kapıyı. *2 ile dönücem fırlatmışem ödüle :) bigpoint düşünsün :)
  hatta bu kapıya hergün girer elit bile harcamadan beleş kasılırım, öyle tazgaha böyle mal.
   
  Son düzenlenen: 21 Mart 2019
  ⚪ŞahinBey⚪ ve KATALONYA bunu beğendi.
 3. KATALONYA

  KATALONYA User

  Terör kapısında en azından cephane veriyordu bir yönüyle telafi ediliyordu arkadaş bunda yok ki öyle bir şey.
   
 4. Bu kadar saçma sapan bir kapı olamaz. Etkinlik diye bunu bizlere sunan arkadaşları kınıyorum. Son bölümde roleleri patlatıyorsun hele bir bosu patlatmadan patla roleler tekrar geliyor. Harcanan elite ve zaman yazık. Bu kapıyı yapacağına git kitap oku daha ii. 500 bin vuran yaratığa gelince yok böle birşey san de bir mi çıkar. veriği ödüller de zaten gereksiz. Elit olmam rağmen bir daha bu kapıyı yapmam gerçekten saçma sapan olmuş. Keşke daha eğlenceli ve daha faydalı bir kapı olsaydı.
   
 5. Kapının full gemilere bir zorluğu yok ama hitap ettiği kitle ile verdiği ödüller çok alakasız. Geminiz full değil ve cephaneniz yoksa kapıyı yapmak zulüm (imkansız değil) ve bunun karşılığında LF4, Xenomit, roket vs şeyler alıyorsunuz. Full birinin bu kapıya girme nedeni sadece sıralamaya girmek için olur. Full olmayan birisinin bu kapıya girmesi alacağı ödüllere değmeyebilir.
   
 6. Daha etkinlik içeriğini okuduğumda oyuncular için ilk 3 dereceye girececekler dışında elle tutulur bir yararlı bir şey tespit edememiştim. Kapıyı bitirince sonuç tam bir hayal kırıklığı oldu. Harcadığım malzeme ve zaman boşa gitti. Belki daha önceki plutus gibi ilerleme puanlarıyla bişeyler kazanır mıyız diye baktım henüz 4900 puan olmuş 13 günde belki 50.000 puanı tamamlamak gibi bir durum oluşuyor. İkinciyi bile tamamlamaya zaman kalmadığı için 15.000 uri verip sıfırdan başlamak tam bir enayilik olur. Bu yönden de gerçekten önceki plutusa göre berbatın da ötesinde bir düzenleme olmuş. Bu kapıyı yapan bir daha asla yapmaz.
   
 7. the_flood

  the_flood User

  Sn. Moderatörler Plutus un ilk etkinliğinde cvp yazıyordunuz ilk şikayetlere. Şimdi neden cvp vermiyorsunuz?
   
 8. ByRipO78

  ByRipO78 User

  kapı oldukça zor herkesin yapabileceği bir kapı değil ilerlemedede çok iyi ödüller yok insanı cezbedicek kadar

  birde bir sorum olacak 1 saat içinde kapıyı bitiremezsek ödül alamıyomuyuz ben tamamladım ancak ödül falan gelmedi
   
 9. iyide son bölümde patlayınca niye 4 röleyi tekrar kesmemiz gerekiyor ki? mantık olarak zaten ilk aşamayı geçmişiz bir sürü elit ve zaman kaybetmişiz neden tekrar başa dönüyoruz, sağol darkorbit yine çok güzel dalga geçiyorsun!!!
   
 10. the_flood

  the_flood User

  o 1 saat sıralama için dostum.ödül şansı %35.Sence bu orana ödül çıkar mı?
   
 11. sonda bir an lag çöküyor her oyunu oynuyorum sıkıntı yokta darkorbit e var sıkıntı durdurun düzeltin etkinliği
   
 12. harcanan uridium ve cephaneye karşılık alınan ödüller hiç iyi değil, bence çok kötü.
   
 13. Bom boş bir kapı resmen. Kapıdan kastığım 23 bin uri harici bir karı yok. Enayi gibi birde 14 gün destek çektim.
  % aldın! İlerleme Puanı.
  10000 Xenomit
  5.250.000 Tecrübe Puanı kazandın.
  Sana 540.000 Şeref Puanı eklendi.
  5.000.000 Credits kazandın.
  5.000 Uridium kazandın.
  Plutus Müsabakası Tamamlandı.
  20 Mindfire Beyni aldın.
  A-BL türü lazer cephanesinden 15.000 adet aldın.
   
  KATALONYA bunu beğendi.
 14. ONURBEY

  ONURBEY User

  İyi akşamlar;

  Bu etkinliği düzenleyen Almanya ekibi sanırım Admin gemileriyle denemişler ve başarılı olunca da biz oyunculara sunmuşlar bravo doğrusu bolca kulakları çınlıyordur.

  Son bölüme kadar, herşey çok güzel, ama 500k roket nedir ya, son bölümde kaçış yok, kaçacak yer yok, mayınlar habersiz bitiveriyor dibinde, hadi patladın en başa dönmek neyin nesi, kesmişsin bir daha kesiyorsun.

  Hadi elit gemilere sorun değil, ama elit olmayan hiç yapamaz bu kapıyı,

  Amaç nedir acaba ???

  Saygılarımla.
   
  KATALONYA bunu beğendi.
 15. Bu etkinlik için tek kelime ile açıklanabilir beş para etmez,yaktığını alamıyorsun vede bitirmek bir okadar zorlaştırılmış.Adeta kimse bitirmesinde büyük ödüle vermiyelim gibi bir son hazırlanmış kapı için.
   
  KATALONYA bunu beğendi.
 16. son kısım lag ve zor yandaşlar mı faydalansın diye yapıldı düşünmek lazım
   
  KATALONYA bunu beğendi.
 17. kapı kolay ya o kadarda abartmayın 1 defa patladım o da mayın gibi patlayan yaratıga onu da hızlı konfide geri çekilerek kesin size degmeden uzaktan kesin röleleri ufak 6000 hasar verenler size hiç bir zarar veremiyor gerisi kolay ve 20 bın uri veren bi kapı tamammen yaptıgınızda
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 18. Aydın_36

  Aydın_36 User

  Bizim '' etkinlik '' dendiği zaman anladığımız şey ile Almanların anladığı şey farklı sanırım.Bu '' etkinlik '' değil,çünkü etkinlik dediğimiz şey,oyuncuların keyifli vakit geçirmesi için ve çok fazla zahmete girmeden güzel ödüller kazanması için yapılır.Bu bildiğin Çin işkencesi gibi.Yorumlara bakıyorum herkes şikayetçi.Elit gemiler bile zorlanarak yapabiliyor son bölümü,ben yarım saat ezik gemimle bir o taraf bir bu tarafa döndüm durdum,en son sıkıldım patladım :) Büyük ihtimal son bölümü geçemeyeceğim.Şimdi son bölüme kadar harcadığım elit cephaneye acıyorum.Düzenleme yapılması şart evet ama hiç umudum yok.
   
  KATALONYA bunu beğendi.
 19. meduecem

  meduecem User

  sakın uğraşmayın fazlası ile hem zaman hep lazer kaybı hatta seprom kaybı.Etkinlik adı altında saçma sapan kasıntı bir şeyler çıkarmışlar ortaya.bir kere etkinlikden zerre zevk almıyorsun kesecem diye kas kas haritada paso dolaş yaw arkadaş lütfen mantıklı bir şeyler yapın.
   
  Aydın_36 bunu beğendi.
 20. bu etkinlik çok hoşuma gitti ve kapı özellikle son bölüm çok hafif kaldı darkorbitten ricam bir dahakine 500k değil 1milyon vuran roketler çıkarsınlar bu 500k lık roketler leblebi çekirdek gibi kaldı