Geri bildirim Plutus Müsabakası | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 14 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cok gereksiz ve oduluyetersız bır kapı bıtırdım ve hıc bır sey verdı 100 k dan fazla x4 gıttı bos kapı degmez yapmaya

2. KOCGEN

KOCGEN User

Pardon arkadaşlar, yanlışlık olmuş, milyonlara alıştık uriyi de 23 milyon yazmışım. Doğrudur 23 bin uri arkadaşlar hata benim, yanlışlık oldu. Keşke olsa :(

3. etkinlik kapısı güzel güzel fakat bu kapı hakkında daha geniş bilgi verilmelıydı kapıoya girdim herşeyı tamamladım pc biraz kötü dondu son dalgada patladım kaç kere şamandıra hakkında da uyarılmalıydık foruma bi yazı yazmak yetmıyor bence

bide ödül yetersiz dalgalar uzun yaratıklardan çıkan ödül de mutlu etmiyorr

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2020
    halilbnn ve ateistkeci bunu beğendi.
  4. GÖLGE

GÖLGE User

bide son bölümün nasıl yapılacağını yazsanızz)))

5. ateistkeci

ateistkeci User

Ortalama bir oyuncu için fazlasıyla zarar ettiren bir kapı diyebilirim kısaca

Quenn ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. halilbnn

halilbnn User

1 saat 40 dakikada 3 kere ölerek bitirdim hiçbir destek kullanmadım gemim solace orta halliyim gemimde 30 lf-3 10 pro kalanı lf-4 takılı sıkıntı şurda bitene kadar 120k 2x harcadım 120k 2xin fiyatı markette 60k etkinlik bittiginde 24k uri kazandım 36k zarar neden yapayımki ben bu kapıyı düzeltmeniz lazım arada kullandıgım 4x veya pet yakıtını saymıyorum bile

Son düzenlenen: 15 Ocak 2020
    HARBYY.DELİ bunu beğendi.
  7. Okuyun lütfen ; Etkinliğin 1. günü 2 tane kapı yapabilenler oldu diye forumda konu açtım yanlışı kapamak için konumu kapamışlar,
    Şu var herkes iyice okusun etkinlik gece geliyor 1. kapıyı yaptılar 24 saat süresi olması lazım kapının ama resetten sonra tekrar yapabilmişler günde 2 kapı yapmışlar bu hatadır, sıralama oynayan oyuncuların hakkı yenildi diye düşünüyorum..

8. MrWho

MrWho User

Bana 24 saat süresi olacağına dair bir ibare gösterin bi yerde hatta adamlar sabah resetine kadar kapının yapılacağını söylüyor bu demek oluyor ki sabah resetinden hemen önce kapıya girip yapıp resetle birlikte 2. Kapıyı da yapabilirsiniz mesela böyle bir durumda da 24 saat filan beklemeniz gerekmiyor lütfen mantıklı düşününüz

9. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

bu etkinliği 60 dakikada altnda bitirene puan veriyo sizlerde biliyonuz bizlerde niye insanların zamanına haksızlık ediyonuz full lerin vip hediyesi diye değiştirinde etkinliğin ismini bişeye benzesin

**ve** bunu beğendi.
  10. adeniza

adeniza User

Son bölümde dikkatini yüksek patlama gücü olan npc ye ver. O çıktığında tıklayıp imha et sana sokulmadan.Yavaşlatıcı torpileri kaale alma. Rölelerin içinde belirli bir süre durduğunda röle devreden çıkıyor. Röleler arasında geçiş yaparken mayınlara dikkat et. Söyleyebileceğim bunlar.

11. Kapıyı 1 saat kadar önce yaptım tekrar yapılabilir olmasına kalan süreye baktığımda sabah saat 5.30 da tekrar yapabileceğim. Reset saatinden 2 saat önce aktif olacak yani. Şimdi bu kapıyı yapsak bugmu yapmış oluyor. Sistem sıfırlanma süresini bende 5.30 şeklinde gösteriyor.

12. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

ilk gün hatadan kaynaklı kapıyı 2 kere yaptılar yani anlıcanız ilk gün sizde 2 kapı yapmadıysanız etkinlikte sıralamaya girmeniz imkansız oluyor bende bu dertten muzdaribim malesefki ne kadar ugraşsamda sıralamaya giremicem cünki rakiplerim 1 kapı öndeler

13. hayal_et

hayal_et User

pib cephanesi lazımsa girin
    %35 ödül paketi yazılmış bu %35 içindede % 99 pib var galiba
    4 günde 100k x4 gitti epyde x3 gitti iki cephanem de 0
    canı sıkılan botcular için ideal bir kapı

14. kapının ilk gün 2 kere yapılması kabul edilemez ben etkinlik sıralaması için elimden geleni yapsamda ilk gün 2 kere yapanı geçemiyeceğim, ilk gün 2 kere yapılıyorsa şimdiki resetlerden sonra bidaha yapılması gerek, herşeyi bırakın etkinlik resetten sonra gelmeliydi resetten önce gece yaptılar resetten sonra yine yaptılar bu alamaz aklım almıyor bir çok kişide hak veriyor benim dediğime lütfen iletilsin bi hal çaresi bulunsun elit cephanenin kralını atsamda yetişemiyeceğim olmaz böyle bir şey ya benim aklımda adalet diye bir şey olmayacak bu durumda, oyunu severek oynarken bu durum pes dedirtti, lütfen dediklerimi düzgün okumayan arkadaşlar cevap vermesin,

15. Viraaa

Viraaa User

gunde 2 defa bu kapiyi yapanlarin derecesi kabul edilemez.!!! Bu buyuk bir haksizliktir!!!madem oyle birsey var herkese soyleyecektiniz bu olayi!!!bizde derece icin ugrasiyoruz...

16. Bu iki kapı mantığı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama sabah reset saatinden hemen sonra yapsaydın yirmi saatlik bir sayaç vardı yirmi saat sonra tekrar yapabiliyordun sonra sabah resetinden sonra üçüncüyü yapabilirdin yani ortada bir hata yoktu :)

17. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

sorun şu ilk etkinlik geldiginde 24:00 dan sonra resete kadar 2 kapı yapıldı resetten sonrada 1 kapı yapıldı anlıcanız sıkıntı şu ilk saatlerde oyunda olanlar fazladan 1 kapı yapmış oldu

18. _01_

_01_ User

Sen sabah resetine kadar kapı yapılabilir deyince onu mu anlıyorsun? oyun açığı kullanmak ciğerlerinize işlemiş artık bari savunmasını yapmayın sessizce köşenizden avantajınızın tadını çıkarın. iyice zıvanadan çıktı bu oyunun oyuncuları artık

19. sonunda bi kaç kişi beni anlamış bu sorun bi çözüme kavuşmalı lütfen modlar adminler iletin

20. Viraaa

Viraaa User

adminler bu etkinlikde gunde 2 kez kapi yapanlar oldu ilk gunlerde.bunu lutfen duzeltin...lütfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş