Plutus müsabakası kaldırılması

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve Stend*UP tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Stend*UP

  Stend*UP User

  Ben bugün etkinlik kapısını yapamadan problemlerden dolayı kapı kaldırılmış. Kapı getirilmezse bir gün yapmamış sayılacağım ve direkt sıralama hayalim sıfırlanacak. yapılan açıklamada kim hangi puanı aldıysa devam edecek deniyor çünkü. Lütfen en kısa süre içinde kapıyı aktif hale getirin veya bugün kapıyı yapanların puanını da sıfırlayın
   
 2. Aliens

  Aliens User

  Sıralama en kısa süreyi kapsıyor, yeterince hızlıysanız tek kapıda bile lider olabilirsiniz. Sorun sıralama değil; kapıyı yapmayanlar bir adet kapı haklarını kaybettiler. Kesinlikle madem tüm ilerlemeler korunacak; kapıyı yapmayanlara herhangi bir günlüğüne iki kapı yapma hakkı tanınmalı.
   
 3. Viraaa

  Viraaa User

  kardes ev gecindirmek coluk cocuk bakmak nedir bilirmisin.hani insanlar calisirya ekmek parasi.senin gibi bekleyemiyoruz...
   
 4. Stend*UP

  Stend*UP User

  Yanlış biliyorsunuz. Etkinliğin en başından en sonuna kadar her gün yaptığın kapılardan topladığın puan toplamında sıralama oluşturuluyor. Yani birinci gün 3.000 puan alındıysa ve diğer günlerde de 3.000 er puan alınacaksa ve etkinlik süresi 10 gün ise 30.000 puan ile bu eleman sıralamada yerini alacak. Ben ise aynı puanı alacaksam 9 gün kapıyı yapacağımdan 27.000 puan ile bu arkadaşı geçme şansım hiç bir şekilde olmayacak. Bu nedenle kapıyı yapamayanlar dediğiniz gibi ya bir günde 2 kez yapma hakkına erişmeli ya da herkesin puanı sıfırlanmalı.
   
  tertip17 bunu beğendi.
 5. ateistkeci

  ateistkeci User

  Tahminimce ilk gün yapanlar etkinliğin açıldığı gün yapamayacaklardır çünkü her şey olduğu gibi devam edecek diyorlardı
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 6. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Düşüncelerimi dile getiren @Aliens oyuncu arkadaşımıza teşekkür ederim.
  Belirtildiği gibi gün içerisinde kapı kaldırılmadan önce kapıyı tamamlayan oyuncular ile kapıyı yapamayan oynucuların aynı duruma düşmesinin haksız olacağı görüşündeyim. Bu konu hakkında gerekli bilgi talebimi dile getirdiğimi belirtmek isterim. Bir açıklama yapıldıktan sonra gerekli açıklama konunuza yapılacaktır.

  Güncelleme;
  Kesin bir açıklama olmamakla birlikte tahmini olarak şu şekilde olabilir:
  Bu gün kapıyı yapan oyuncular etkinlik kapısı tekrar aktif hale getirildiğinde kapıya tekrardan giremeyecek reset saatine kadar.

  İyi Forumlar Dilerim
   
  Son düzenlenen: 17 Temmuz 2020
  -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
 7. Aliens

  Aliens User

  Yukarıda da gördüğünüz gibi en hızlı olduğunuz skor alınıyor. Sizin bahsettiğiniz İlerleme Puanlarıydı ve da bu etkinlikte Hedefler olarak değişti.
   
 8. etkınlık ne zaman gelecek bilgisı olan varmı
   
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Ne yazık ki kesin bir açıklama henüz yapılmamıştır. Resmi açıklama Forum Kanalından daha sonradan yayınlanacaktır.

  İyi Forumlar.
   
  Luminous bunu beğendi.
 10. bekçi27

  bekçi27 User

  oyuna zar zor giriyoruz hacı gözünü seveyim ne etkinliği gelmesiyle kaldırılması bir oldu zaten bir sure bence etkinlik falan gelmesin
   
 11. Aliens

  Aliens User

  Etkinliğin gelmesi apayrı bir hataydı. Oyunu daha zar zor stabilleştirme çabası varken, oyunun dengesi en ufak bir yoğunlukta vs bozulabilecek iken bunu yapmalarına mana veremedim.

  Test sunucuda yenilenmiş kodları denerlerken her yerde hata olduğu görüldü ve test iki kez açıldı. Aynı kodu bu ay başı oyuna eklediler. Kendi kendilerini yakmakla kalmıyor, sunu günahı olmayan mod takımı ve oyuncuları da yakıyorlar.

  Üzülerek belirtmeliyim ki hatalarından ders çıkarıyorlar ama bu o kadar yavaş ki artık o çabalarını görmek güçleşiyor...
   
 12. çok haksızsınız dc
   
 13. titans___

  titans___ User

  oyun sahipleri hayat burdan ibaret zannedyor ben bazen hiç girmyom oyun sorunlarından zaten sinirden oynamıyorum o ara kasan kasyor mödüller falan eksik tadından yenmiyen böyle harikulade bir oyun para zaten isteyen yok sade oyun var burda oyunu eleştirdin mi bana para yatırma beğenmiyorsan diye söyleyen de çıkyor hani akıl olarak bunu neye dayandıryor hangi akıllılar bunlar ne aklı anlamyorum düz oyuncusun sen mod fm olsan bile söyliyemesssin bu tür konuşamassınn.
   
  BUMİNKAĞAN54 bunu beğendi.
 14. Haklı sayılırsın nerdeyse senle aynı fikirdeyim ama sen konuşmanın sonuna "söyliyemesssin bu tür konuşamassınn." yazmışsın. Burda senin tercihlerin varken başkalarının tercihlerine saygı duymadığın çok aşikar. İnsanlar farklı farklıdır bazıları herşeyi ciddiyetle yapar bazıları hiçbir şeyi ciddiye almaz.. Belki karşındaki insanın bu düzende tek nefes aldığı yer kendine ayırdığı 1 saatlik oyun oynama zamanıdır. Asıl sen "söyliyemesssin bu tür konuşamassınn."
   
 15. titans___

  titans___ User

  sende bana kalalık edenlerle ilgili konuşmak hakkında sen ya anlamadın bende burda oyuncuyum bir başkasının gelip üstten ukalalık etmesini doğru buluyorsan sende konuşamassın benimle böyle ben üstlük iddasında değilim de yaşım 42 ukalalık çekemem onlne oyun da kim olursan ol sen veya başkası sen sana haksızlık yapanlara konuş fazla bir şey istemyom online oyun bir saat burda oyun oynuyanlarla uğraşıp hile yapılmasına çare bulmayı beceremeyen yönetim burda mod veya yetkililere biraz uri verip uğraştryor dert çekyorlar onları suçlarmış gibi konuşmuyorum sorunun esas derdi balık başdan kokar demişler konuşamas kimse burda oyuncuyu ezerek diyorum sen izin veryorsun bu faşizanlığa koyduğun resimle ters alaka müsamaha göstermen de üzme patlıcanını sıkma tatlı canını diye özlü sözü hatırlatırım oyun bu rütbelimiş oyun da 1 numaraymış o kadar parayı git kimsezis hayyvanlara yetimlere falan harcasınlar manevi huzur bulurlar da kimse kimseyi ezmesin anlamında söylemek istedim sen beni yanlış anladın botçu faşolar ti ye alıyorum açıkcası oyun be takma tokadan başka demişler kızdırdıysam olabilir .
   
 16. Oyunu 1-2 hafta kapatsınlar tüm eksiklikleri giderildikten sonra açsınlar.

  Lag donma kasma ilgili çözüm bulunamadı halen.
   
 17. Luminous

  Luminous S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Lütfen tartışma ortamı yaratabilecek cümleler kurmaktan sakınınız. :)

  İyi forumlar.
   
 18. Modum oyundan soğuyunca foruma sardık, ne edek? :D
   
 19. AmiDalaaa

  AmiDalaaa User

  keşke gelen etkinligi tekrar kaldırsalarda oyun oynana bilir hale gelse şuan etkinlik geldi ama oyun gitti .d
   
 20. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Bağlantı ve Lag sorunu raporlanmıştır.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş