Plutus Müsabakası PET Mayın Modülü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ömergeldi1 tarafından 1 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Yani nasıl başlayacağımı dahi bilmediğim bir konu oldu çünkü hedeflerde yazan ve tırnak içinde tüm hedefleri tamamlayınca verileceği yazan Pet mayın modülü tüm hedefleri tamamlamış olmama ve savaş biletine sahip olmama rağmen verilmedi. Şimdi isyan etmek değil amacım lakin cidden bu savaş biletini almamın tek sebebi orada verilecek denilen pet mayın modülü. Ve bunu chat moderatöre sorduğumuzda görsel hata ya deyip geçiştirip sonra hiçbir mesaja cevap verememesi. Şimdi biz burada görsel hata yüzünden neden 200.000 Uridium yada 30 TL civarı para harcamış olalım amacımız çünkü Pet Mayın Modülüne sahip olmaktı. Bunun mantıklı bir açıklamasını ciddi anlamda merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
   
  NexoNeoNow ve legendw. bunu beğendi.
 2. legendw.

  legendw. User

  Merak ettiğim bir konu.
   
  NexoNeoNow bunu beğendi.
 3. Yani hata olmasını aştım ben telafi yada iade beklentim de yok sadece şunu merak ediyorum bu hatadan haberi var olan bazı yetkililerin en azından forumda duyuru yapmış olması gerekirdi. Ben bilmiyordum böyle bir hata olduğunu o yüzden aldım ne yapabilirim ki içime mi doğacak sanki hata olduğu.
   
  titans___ ve NexoNeoNow bunu beğendi.
 4. ateistkeci

  ateistkeci User

  Savaş bileti almak bence hiçbir zaman zarar ettirmez yani mega mayın modülü yok ama gemi yükseltme modülleri var, Sentinel tasarımı var, cephane var ve orada olanların değeri 200.000 Uridium'dan fazla ediyor :)

  Görsel hata olmasına rağmen düzeltilmemesine bende anlam veremiyorum ancak yukarıda dediğim gibi savaş bileti alman sana zarar ettirmez kar ettirir pozitif bakacak olursak
   
  Titan., titans___ ve NexoNeoNow bunu beğendi.
 5. Benim amacım yukarıda da belirttiğim gibi zarar etmek yada geri iade, telafi falan istemek değil. Ama kusura bakmazsan isteğe bağlı bir durum savaş bileti ve ben orada yazılan pet modülü için aldım açıkçası yoksa dediğin gibi zaten zararda değilim ama sentinel tasarımı olmasına da bir ihtiyacım yoktu açıkçası. Pet modülü için almıştım bileti. Ve hatanın farkında olmalarına rağmen düzeltmeyi bıraktım en azından forumdan bir duyuru yapılabilirdi. Hatta yapılabilecekleri en iyi şey bu olurdu çünkü biliyoruz ki buradaki ve chatteki yetkililer oyuna müdahale edemiyor lakin buradan ve oyun içi chatten duyuru yapmak onların elinde olan bir durum. Yani benden yana hiçbir sıkıntı yok sadece bir tane yetkili birisi çıkıp evet duyuru yapabilirdik burada bir hatamız olmuş diyemiyor. Yada başka bir açıklama yapamıyor. Dedikleri tek şey görsel hata var. Yani daha önce de söyledim ben müneccim değilim maalesef onun görsel hata olduğunu bilemem yada içime falan doğamaz yani böyle bir durum. Bakalım bir açıklama bekliyorum sadece isteğim açıklamanın tatmin edici olması yani. Yoksa ne telafi ne de geri iade gibi bir şeyde gözüm yok.
   
 6. the_flood

  the_flood User

  savaş bileti almak ( şahsi fikrim ) bu etkinlik için söylemek gerekirse mantıksız. tasarım cephane vs. 200k uri eder mi diye soracak olursanız oyunda tasarım savaşmıyor derim o_O. cephane de zaten etkinlik içinde veriyor benim kanaatimde yeterince de veriyor. para veya uri ile almaya değecek bir şey yok.
  eskiden çok daha değerli ödüller olurdu. hellstrom veya ubr-100 gibi roketler cephaneler 20-25-30k civarında verilirdi. bu etkinliğin maalesef elle tutulur bir yönü yok, ne içerik nede ödül olarak. umarım bu yeni gelecek etkinlik de böyle olmaz :cool:
   
 7. AmiDalaaa

  AmiDalaaa User

  Görsel bi hata oldugu bariz ortadaydı hiç bir hedef ödülünde 22 tane olan hiç bir görevde modülü vermiyorken bence bunun tartışması bile sacma deilmi ?
   
 8. Hedefler kısmında ''...tüm hedefleri tamamlayın ve mega mayın fırsatını kaçırmayın'' yazıyor. Bütün hedefleri tamamladım ama modül gelmedi. Chatte cmye sordum, hatalı yazılmış dedi. Sorarım şimdi böyle saçma iş mi olur? Etkinlik 15 gündür var, bir tane yetkili çıkıp demiyor mu burada yanlış yazıyor bu etkinliğin ödülü bu değil diye. Konunun aslı astarı nedir bilgilendirirseniz sevinirim.
   
 9. Tek bir hedefe bağlı değil tüm hedefler tamamlandığında vereceğini yazıyor. Ben de aynı dertten muzdaribim
   
 10. Tufan kardeş seni pek bi + gördüm:).Bence bu yapılan çok ayıp ve saygısızca yapılmış bir pazarlama taktiğine benziyor.Maalesef yapılan hatalara ve neticessinde verilen tellafi ödüllerine bakınca bende bu kanaat oluştu.Kimse benden pozitiflik te beklemesin çünkü biz düzgün oyuncular ne yazık ki pozitif ayırımcılığı bırakın - ltilmeye ,dışlanmaya en ufak hatalarda büyük cezalar almaya devam edildiği kanaatindeyim .Bu da beni son derece rahatsız etmekte.Bakıyorum eleştirel bir konu açıldığında iş ne zaman parasal mevzulara geldiğinde hemen konulara müdahale edilerek konu kilitleniyor.Hak hukuk adalet konuları da ya merkezi ekibe pas ediliyor yada sert bir dille reddediliyor.Maalesef gördüğüm benim bu.Onun için bende eskisi gibi ne uridium çekiyorum nede eskisi gibi ganimet anahtarı alıyorum.Zaten tp,şp de bi dünya yanlışlar hem sıralamayı hem de rütbeleri etkilediğinden doğru dürüst bir amacıda olmuyor oyuncunun.Yapılacak tek şey ufak ufak takılmak ggibi geliyor banada.Selam ve saygılar tüm gerçek oyunculara ve dostlarına.Hayırlı Bayramlar.
   
 11. Bu mayın modülü kaç seviye oluyor acaba.Bendeki 1. seviye pekte etkili olmadığını düşünüyorum.:(
   
 12. Titan.

  Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhabalar,

  Takım arkadaşım tarafından gerekli cevaplar verilmiştir lakin en ince detayını merak ettiğinizi düşünüyorum. Bahsettiğiniz konu ilk önce test sunucusuna gelir. Test sunucusu adından da anlaşılacağı gibi test edilme yeridir, sunucuya bu etkinlik geldiği zaman mega mayın da gelmiş olması muhtemel. Lakin merkez ekip bu ödülü bu etkinlik için geri bildirimler sonucunda fazla gördüğünü ve kaldırdığını düşünüyorum. Ardından kaldırdıkları sırada gözden bu yazı kaçmış olması muhtemeldir. Daha de detay vereyim çevirmenler neden peki yazdı derseniz, çevirmenler ne gördüyse onu çevirmekle yükümlüdür. Ekleme yahut çıkartma işlemleri uygulayamaz.

  Daha önceden de takım arkadaşımdan aldığınız cevap ve tekrardan konu açtığınız için konunun kilitlenmesi uygundur. Ayrıca bu durum için sizi uyarıyorum devamı halinde ceza işlemi alabilirsiniz.
  Daha önce böyle bir konu olduğu için konularınızı birleştirdim.

  Görsel bir hatadır. Merkez ekip tarafından gözden kaçan bir durumdur bunun için kusura bakmayın.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş