Plutus ve kurtarılan mal protokolü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve eseybi tarafından 16 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. eseybi

eseybi User

Merhaba katlayıcı paketi çekeceğim ve kurtarılan mal protokolü almak istiyorum katlayıcı + kurtarılan mal protokolü 12 tane 3 seviye olunca plutusta yaratıktan düşen modülleri en fazla kaça katlayabilirim teşekkürler. ( Kutu argesi yok )

2. 4.Seviye protokollerle+katlayıcı 3 adet veriyor 3 seviye protokol ve katlayıcı ile büyük ihtimalle 2 adet alırsınız(Arge yoksa) Fakat tam emin değilim

3. plutustan modul düşüyormu ki..

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Kutulardan kaç adet düşeceğini hesaplamak cidden çok zor; 2 adet olarak düşünüyorum.
    Evet modül, cephane ve teknoloji kazanılmaktadır.

İyi Forumlar.

5. 7MBU36

7MBU36 User

Yani o zaman 12 tane 3 seviye protokol hiç bir işe yaramiyor modül açısından katlayıcıda alsak sadece 2 vericek doğru anladım değil mi ?

6. evet doğrudur ama tekrar diyorum ben denemedim fakat önceki plutus etkinliklerinde katlayıcı ve mal kıurtarılan protokıol 3.Seviyelerde 2 adet verdiğini biliyorum %90 çünkü 3 adeti sadece 4 lwl protokollerde gördük..

Sana tavsiyem kurtarılan mal protokolü 3 almaman cadılar bayramı etkıinliğinde direkt olarak 4.Seviye al

kaptan34 bunu beğendi.
  7. boss pltustan ödül kutusundan bahsediyoesanız.ben şimdiye kadar hiç düşüremedim.madem herkes bunun peşinde bana niye çıkmıyor.her gün bir boss plutus kesiyorum.nerde hata yapıyorum..bir taktiğimi yada bir bugumu var bu işin..

8. kaptan34

Bug olayı ile alakası yok şans oranı; 0,00005 olarak işlenmiş zar sisteminde. :D
    Bence bu etkinlikte şans oranında hata yapmışlar boss'da..

9. BUKANN

BUKANN User

4. seviye ile hesaplarsak => (1+12x0,04)x2= 2,96
    3. seviye ile hesaplarsak => (1+12x0,03)x2= 2,72

oyun kutu toplarken 0,5ten sonrasını yukarı yuvarlıyor diye biliyorum. yani 2,72yi 3e yuvarlayabilir. büyük ihtimal 3.seviye protokollerle de 2 değil 3 modül kazanırsınız. ama deneyip görmek lazım, kesin bir şey diyemem.

12 tane 3. seviye protokol almak da masraflı bir iş. daha iyisi olmasa alınırdı ama seviye 4ler varken ben de önermem

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. wiladew

wiladew User

bu modülleri x-1den mi yoksa x-8deki haritadan mı düşürdünüz?

11. kaptan34

X-1' den modül düşüren henüz görmedim. Genel olarak x-8 olarak düşünüyorum..

12. galiba o şekilde olmuyor toplanma dostum bildiğim kadarıyla %100 katlayıcı + % 48 pet protokolleri ile = %148 ve %100de kutunun kendi içereği = % 248 yapıyor yani 3 modül düşsün istiyorsunuz argenizin de olması gerekiyor yanlışım yoksa

13. BUKANN

BUKANN User

hayır dediğim gibi. önce gemideki bonuslar toplanıyor. sonra katlayıcıyla tamamı 2 ile çarpılıyor.
    resimde 1000 kredi yerine 2960 kredi verdiğini görebilirsiniz. yani 2,96 ile çarpmış. (dediğiniz gibi olsa 2480 kredi vermesi gerekirdi.)
    20uridyum yerine de 59 uridyum veriyor. x2,96

titans___ ve My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  14. benim tecrübem gözlemim yüksek miktarlarda öyle ama tek haneli rakamları buçuğu yuvarlıyor tam veriyor ama pvp de 2 gg yi ne yaparsanız yapın 5 ten fazla vermiyor 12 adet 3 seviye kurtalınlada aynı 12 adet 4 seviye kurtarılanlada aynı yani sabit 5 bende 12 kurtarılanla katlayıcıyı yok 3 adet alıyor pet ben toplarsam 2 oluyor mantıken petin 4 alması gerekiyor eğer katlayıcı olmuş olsa 6 adet protokol verecek tıpkı terör kapısında düşen demonlar gibi do hesabı karışık biraz.

Amiral34 bunu beğendi.
  15. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Evet bazı konularda sınır var dediğiniz gibi pvp de 5 GG den fazla vermez gibi :)

16. 3 modül veriyor bende full 4.seviye var 3 modül düşüyor

17. 3 gündür x-8 den girmeme rağmen tek modül düşmedi. Katlayıcı vardı çöp oldu.

Sayfayı Paylaş