Polikrom ganimet kutusuyla alınır yazıyor bende.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Maroonberet. tarafından 25 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG] [​IMG]
    Polikromun üstüne geldiğimde yani nasıl kazanılır diye orada ganimet kutusuylada alınır yazıyordu. Bu yüzden savaş bileti aldım ve boşa gitti 200k uri. Urimi geri istiyorum.

2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

herhangi bir iade işlemi olmayacaktır. Harcama yapmadan önce kontrol etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Selam,

Polikrom

Birleştir’de Astral CPU üretmek için Polikrom gerekir. Polikromu Kapı Sevkiyatı ve Toplayıcı Sevkiyatı’ndan alabileceğiniz gibi ödeme bölümümüzde de alabilirsiniz.

Detaylar:

https://board-tr.darkorbit.com/threads/astral-yuekselis-haziran-2022.162090/

4. Tpehlevan

Tpehlevan User

Kapı sevkiyatı derken galaksi kapılarımı diyorsun kaptan34 adminim

5. oben

oben User

tamam ganimet kutusundan çıkıyor ama astral ganimet kutusundan öyle darkorbit herşeyi iğneden ipliğe yazarsa nereden para kazanacak ticari düşün biraz.

6. kaptan34

Evet
    ;):D:D

oben bunu beğendi.
  7. MURTYMAN

MURTYMAN User

Savaş biletiyle anahtar takası kısmından alınıyor. Dün ben 100*5 adet aldım.

8. Ya adminim, bu etkinliğin içeriğindeki NPCleri keserken TP, ŞP, uri, kredi vs alınmıyor haydi onu anladık da Astralit kutularından bari tatmin edici bir ödül çıksaydı. LF3 nedir Allahınızı severseniz?

titans___ bunu beğendi.
  9. kaptan34

Ben bu etkinliği yapmama görüşündeyim. Her tarafı hatalar ile dolu. Bu ödüllere değmez yani ne harcanan zaman ne de harcanan emek..

10. oben

oben User

vallahi açık sözlülüğünden dolayı sana teşekkür ediyorum kaptan34.bu şekilde oyuncu oyuncuya yazsa fırça atan yöneticiler gördüm halbuki gerçek herzaman dile getirilmeli bence bende yapmadım etkinliği boş vaktimi boşa harcayamam.

11. kaptan34

Oyunun bir kusurunu neden savunayım ki? :D
    Ben bunun düzeltilmesi için elimden geleni yaparım oyunculara da öneride bulunurum. Etkinlik ilk başladığında da Chat üzerinden oyunculara bu gün etkinliği es geçmelerini söylemiştim. :p

oben, masaüstü ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  12. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

iyi ki varsın <3

kaptan34 bunu beğendi.
  13. Yeşil sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar. :D
    Reeldeki hayatında da böyle karakterli bir insan olduğunu gösteriyorsun ki artık nadir bulunan bir durum bu. :(

kaptan34 bunu beğendi.
  14. titans___

titans___ User

Hani seprom gitmesin 3 defa yaptım 4 yani katlanabilirmiyim içime sıkıntılar geldi üstüne seprom gidiyor zaten alınan modüller den de umutsuzum , yine de bundan daha kötüsü olamaz dediğim etkinliklerden bundan daha kötüsünü yapabiliyorlar diye bunu görünce olabiliyor yine de her etkinlik o kadar kötü değil biraz da o güzel etkinlik sonra böyle çıkınca , intikam alıyorlar sanki şükredin mi demeye getiriyorlar , sabrımızı mı sınıyorlar amaçları ne yani yeni başlıyanlar için denmesi ve yeni başlıyanlar bile bu kadar sıkıntı çekmiyor haritalar da malesef rezalet bir kapı .

Sayfayı Paylaş