Port Atlama Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve karakule26 tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. karakule26

karakule26 User

Selamün Aleyküm kolay gelsin arkadaşlar ve cmler teknik ekipler size sesleniyorum ben bu oyunda 1 kez portta atladım 3 blde 2 blye atladım 15 saniye geldi bunedir gözünüzü seveyim şunu bi kaldırın her patladığında 15 saniye diyor portta bile atmalıyor illaki patlasak daha mı

şunu bi teknik ekiplere seslendir portta atlama 15 saniye kaldırılsın ve patladığında yerinde doğunda 15 saniye geliyor onuda bil kaldırın artık eski halleri gelsin...

2. emperyan

emperyan User

Uzun zamandır çözüm bulmayan bir Teknik ekip ile karşı karşıyasın. Bulamayan değil bak BULMAYAN.

3. karakule26

karakule26 User

Acayip oyun sıkıcı olmaya başladı yemin ederim her atladığında 15 saniye durana kadar portta patladım zaten.

4. bl ler çökük vaziyette çift kapıyı pazar gününe koydular bide bedi kapı etkinliğini arka plana yüklediler hepten gitti oyun

5. karakule26

karakule26 User

şu oyunu çare bulun artık ya biz bunda kurtulayım bi...

6. Merhabalar,

Porttan atlama sorunlarında ki gecikme ile ilgili sorunlardan merkez ekibin bilgisi mevcut. Merkez ekip raporlanan her konuyu dikkatli incelemekte ve çözmek için çalışmaktadır. Kasıtlı olarak çözüm bulmama söz konusu değildir. Gerekli cevap verildiğinden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2020
    Luminous bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.