Portal sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muhbirler tarafından 28 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhbirler

muhbirler User

yeter ama artık ya bu DO yazılımcıları nerede sadece para mı alıyor bu kadar basit bir problemi çözemiyormu bu yazılım ekibi allah aşkına. şu merkezi rapora boğun da ilgilensinler o raporların işleme alınmadığı belli. Bu kadar insan para yatırıyor bu oyuna ama hiç bir yöneticinin umurunda değil.

2. Aynen öyle her hafta sonu bu problem ben hades dönmeyi düşnüüyorum 400kdan fazla uri biriktirdim resetten sonra girmeyi düşünüyorum belki oyun reset ile rahatlar diye bakalım reset çare olacak mı ?

muhbirler bunu beğendi.
  3. muhbirler

muhbirler User

geçen hafta resette işe yaramadı moralini bozmak gibi olmasın ama kardeşim :( isyan ettikmi haklı olduğumuz halde ban yiyoruz maalesef

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyundaki portal sorunu merkez ekibe bildirilmiştir, çok yakında bir çözüme kavuşacaktır. Eğer kapıda sıkışma gibi bir sorun yaşadıysanız Discord adresindeki general_tr bölümünden sorununuzu iletebilir açık olan admin ile en kısa sürede iletişime geçebilir sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz. Discord adresine buradan ulaşabilirsiniz. Konunuzu raporlarıma ekliyorum. Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Themis. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.