Bug / Oyun hatasi Portaldan Atladıkta Gemi Bug'ta Kalıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BİR_HİLAL_UĞRUNA- tarafından 4 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar bugün 4. kez karşılaştığım bir olayla ilgili yazıyorum gemim portalda kalıyor bir kaç kere kendimi kesitirip kurtuldum ancak her seferinde kendimi kestiremem benden önce bir kaç kişi daha yaşamış bu olayı onlara atlama cpu kullanın demşsiiz ancak bende atlama kuponu yok o yüzden onu da kullanamıyorum. bu bilgisayardan başka çara da giriliyor ancak bu sorun sadece bu çarda oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen böyle bir durumla karşılaştığınızda durumla alakalı bir video kaydı alarak support ekibi ile iletişime geçiniz. Nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. x-1 atlama cpu ile dene bende işe yarıyor kurtuluyor gemi yada X den kapa sayfayı anasayfayıda kapayıp tekrar giriş yap ve hangar değişmeye zorla değiştiği an yani gemi oyun sayfasında oyundan düştüğü an kurtulur . mod dediği gibi biliyorsan video ile supporta atmak iyi olur bende de oluyor özellikle uzun açık kalınca tarayıcı savaşınca kaçarken portaldan kalıyor sanırım bilgisayar yeterli gelmiyor gibi geldi bana ama support bakar duruma muhtemelen birde har dosyası ister .

4. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Oyununuz akıcı bir şekilde devam ederken ve porttan atladığınızda geminiz takılı kalıyorsa bu teknik hatadır, teknik hataları da daha iyi inceleyebilmeleri/analiz edebilmeleri için support ekibimizin videolara ihtiyacı vardır. Çözüme daha çabuk ulaşmaları konusunda videoların faydası anlatılamaz bile. Fakat oyun içersinde bağlantı sorunu ve lag gibi durumlar söz konusu ise HAR Dosyası Kaydı alınması istenir. Aklınıza takılan başka soru veya sorun varsa lütfen sormakta çekinmeyin.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2019
    -=ODIN=- bunu beğendi.
  5. Support'a bildirmelisiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.