Bug / Oyun hatasi Porttan Her Atlayışta Geminin Askıda Kalması

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve keskinniyo tarafından 6 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. keskinniyo

keskinniyo User

Merhaba arkadaşlar, bugün karşılaştığım bir sorun var porttan atladığımda karşı haritaya bazen geçiyorum bazen ise olduğum haritada kalıyorum gemi gözükmüyor hareket edemiyorum bugda kalıyor sanırım. Porttan atlamaya korkar oldum resmen:) sadece bende olabilir diyip chate sordum bir oyuncuda daha varmış bu sorun. modlarımız raporlayabilirmisiniz acaba.

2. Merhaba,

Sorunla ilgili detayları destek ekibine belirtebilirsiniz. Ama genel bir sorun olduğunu sanmıyorum oyuncu teknik durumuna göre yaşanan sıkıntı gibi görünüyor. Sayfa yenilediğinizde durum düzeliyor mu? Yoksa bağlantı kuruluyor diyip bağlanmıyor mu?

Bazen dediğinize göre bir kaç defa yaşamışsınız çözümü nasıl oldu

İyi Forumlar.

keskinniyo bunu beğendi.
  3. keskinniyo

keskinniyo User

Sorun hala devam ediyor. sayfayı kapatıp tekrar açınca düzeliyor. Bugün foruma girmeye çalışıncada bazı bağlantı problemleriyle karşılaştım sanırım bir sorun var elbet düzeltilecektir kilitleyebilirsiniz modum.

4. Aynı sorunla bende karşılaştım en son dün toplamda 3 kere başıma geldi. Gemi bugda kalıyor çıkış yapamıyorsun. İki çözümü var ya supporttan gemiye reset yani x1 haritasına atıp düzeltiyorlar yada farklı bir tarayıcıdan girmen gerekiyor. Bu sorun yaklaşık 1 aydır var ve en son dün başıma geldi. Sorunun raporlanması lazım

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sorun için üzgün olduğumu bilmenizi isterim. Support ekibimiz gerekli incelemeleri yapıp en kısa sürede sorununuzu çözecektir :) Konuyu talebiniz üzere kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim :)

keskinniyo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.