Geri bildirim Premium slot çubuğu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ►Los-Angeles-Lakers◄ tarafından 25 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ben kampanyalı premium üyeliği satın aldım 5.90 tl ye tekabül ediyordu. Fakat oyun içerisinde premium slot çubuğu görünmüyor ayarları sıfırlamayı deneyip halletmeye çalıştım fakat etkisi olmadı tek hızlı kullanım çubuğu kullanabiliyorum sebebi nedir?

2. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

O fiyata premium üyeliği bulamazsın reis. Başka bişey satın almışsındır

3. tam hatırlayamıyorum kampanyalı anasayfada çıkmıştı 6.90 mı 5.90 mı tam hatırlamıyorum ve şuan premiumluyum yani başka bir şey olsa başka bir şey aldım derim yani

4. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Konfirgasyon mosunu açıp bi bakabilirsin. Bulursun umarım

5. Aliens

Aliens User

Bu işaretli yerler tikli mi; kontrol eder misiniz?

6. işaretliydi evet...şimdi tekrar ayarları sıfırlayıp tik attım şimdi düzeldi teşekkür ederim :)
    ilk denediğimde işe yaramadığı için yazmıştım çok teşekkürler.
    Konu kilitlenebilir kolay gelsin...

7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

@Aliens üyemize çok teşekkür eder, konunuzu talebiniz üzere kilitler giderim :D
    Giriş yaptığınız zaman karşınıza her hesaba özel indirimli paketler gelmektedir. Bu paket muhtemelen sizde uridium paketidir ama vip gibi özel paketler de indirimle 5.90TL karşılığında alınabilir :)

İyi forumlar dilerim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.