Prestij Yükselişi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve Grevious tarafından 27 Ağustos 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Grevious

Grevious User

Etkinlikte sürekli olarak sorun var ünvanları aldığınızda çoğu zaman süre işlemiyor giriş çıkış yapınca etkinlik sonunda kafasına göre bazen 3-5dk bazen 1 saat süre ekliyor düzeltilmesi lazım ilk tura oranla çok daha problemli

2. Prometid

Prometid User

Evet, Darkorbit bir çok şeyi açıklamıyor fakat oyuncuların bunu çözmesini bekliyor. Biraz zaman ayırınca olayı anlayabilirsin. Problem yok.

3. Grevious

Grevious User

kardeş düşman şirketin x-5 haritasında vanquisher ünvanını alıyorum pvp-pve olmak üzere standart zamanımı geçiriyorum saldırıya korumalı bölgelere girmeden, kamuflaj açmadan, radyasyonlu bölgeye girmeden bu işi yapıyorum özellikle test etmek için 30 saniye bile olsa hareketsiz dahi kalmıyorum problem yok ne demek? zaman ne tur bitince ne gün bitince nede süre bitince işlemiyor toplam süreye. Burda neyi çözmemi bekliyorsun?

4. Prometid

Prometid User

Anlık olarak süre işlemiyor. Oyun içi gösterge kısmı stabil çalışmıyor. Bu konuda hak veriyorum. Dediklerine göre, süre tur bittikten 10-15 dakika içinde ilave edilmiyor ise foruma değil desteğe yazmanı tavsiye ederim. Ama geçmiş olsun böyle durumlarda emeğinin karşılığını alan azdır.

5. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konuyla alakalı Destek birimine başvurmanızı rica ederim. Buradan oyun içerisine herhangi bir işlem sağlayamamaktayız.

İyi Forumlar!

Grevious bunu beğendi.
  6. Süreye etki ediyor ama oyun ekranını kapatıp tekrar girince yenileniyor birde başlık gitmiş gibi gözüküyor ama üzerinde oluyor bazende kafasına göre başlığı düşürüyor boss çıkardığı zaman felan