Privacy Onay Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uludogan50 tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. uludogan50

uludogan50 User

Adminlerim dün ki bakımdan sonra sürekli olarak oyuna girerken hatta foruma girerken '
    privacy' ayarlarını onayla ekranı çıkıyor hatta oyuna girmiş haldeyken oyun sayfasından çıkış yaptırıyor bu bir bug mı? nasıl çözülecek?

2. Aynı sorun bende de var.

3. latif

latif User

herkezde var sanırım düzeltırler

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşanan sorun düzeltilmiş olması gerekiyor. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

İyi Forumlar.

5. uludogan50

uludogan50 User

onaylama sorunu düzelmiş teşekkürler birde oyun sayfasında atma sorunu vardı o konuda emin değilim dün atıyordu.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

15 dakika veya daha fazla oyun ana sayfasında işlem yapmamanız durumunda çıkış almaktadır. Sorun üzerinde çalışmalar devam etmektedir. Dilerseniz konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

7. ACID

ACID User

Merhabalar, oyuna bugün başladım ancak daha giris yapamadım :( DarkOrbit.com a girince direk we....your privacy diye bı bulut açılıyor. Agree diyorum , sonra nick sifre giriyorum ama giriş yapmadan daha direk çıkış yaptırıyor.

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhaba , Hangi tarayıcı ile deniyorsunuz ? Farklı tarayıcılar ile denediniz mi ? Normal şartlarda şu anda bahsettiğiniz şekilde bir sorun yok. En azından ben Chrome ile girerken bu durumu yaşamıyorum.

9. smoonrise

smoonrise User

Opera gx ve opera hiç çıkmıyor diğer kullandıklarım edge , crome , maxton da 1 defa geliyor başka çıkmıyor . Belki bilmeden ayar yapmışımdır bir deneyip bakabilirsin.

Aynen karışmış saol uyardığın için :) düzeltip düzenledim .

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Alıntı mı karıştı bilemedim. :) :D Privacy bende sürekli çıkmıyor arkadaşta çıkıyormuş ve ayrıca oyuna giriş yapamıyormuş :) ben ona yazmıştım. :D

smoonrise bunu beğendi.