Öneri Pro İşlem Çubuğu Kısa Yol Atama

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve smoonrise tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pro işlem çubuğu 3 kısa yol atanması

1. Evet - Eklensin

90,9%
  2. Hayır - Eklenmesin

9,1%
  1. smoonrise

smoonrise User

Konumuz basit bir güncelleme fikri üstünde düşüncelerinizi almak ; Vip olan gemilerde ekstra 2 adet pro işlem çubuğu gelmekte ve toplamda 3 adet olmaktalar fakat 3 . pro işlem çubuğuna kısa yol ayarı yok bunun eklenmesini merkezin fikrine sunmayı size teklif ediyorum.

Son düzenlenen: 26 Eylül 2020
  2. fikre saygım var ama bu olması imkansız birşey :) buna tuş ataması yetmeyeceğide cabası. 3. slot bar dediğiniz şey oyunun içindeki itemlerin erişim çubuğudur. Mayınlar, Lazerler, roketler, yetenekler, teknolojiler ve dahası.

Geliştirilebilir tek yanı CTRL + ... kombinasyonu gibi bir kombinasyon gelmesi olabilir.
    Örnek: 1. çubuk kategorisinin(lazerler) 3. sırasına(x3 lazer) erişmek için 1 ardından 3 e basmak gibi. Ki bu durumda bütün sıraları hafızaya kazımak gerekecek ve normal slot çubukları etkilenmemelidir. ayrıca tarayıcı özelliklerinide hesaba katarsak bu yine çok zorlaştırır.

3. smoonrise

smoonrise User

Numlock ve harfler kullanılabilir diye düşündüm , tab - capslock - shift - alt tuşlarıda eklenebilir . Tarayıcıların hemen hemen çoğunda kısa yol ayarları gibi ince ayarlar ile yapılabilir diye düşündüm ki kısa zaman sonra client geçisi olacak orada tam randımanlı olabilir bu kullanım , tabiki senin seninkide bir fikir düşünce yeterli onay almaz ise zaten kabul olmaz .

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu güncelleme ve fikir havuzu indeks bölümüne ekliyorum. Gerekli oy gelirse raporlara eklenecektir.

İyi Forumlar.

5. Aslında güzel fikir klavyede tuşun yetmeyeceğini düşünebilirsiniz ama alternatif olarak üstte de bahsedildiği gibi iki tuşa aynı anda basarakta kullanılabilir bu birçok oyunda var ayrıca vipin işe yararlığı mutlaka artacaktır.

6. iyide 2 slotun ortak kombine tuşu var zaten istediğin tuşu atıyorsun mesela shıft bastığında 2.ci slot tekrar bastığında 3.cü slot aktif oluyor tuş numaraları aynı kalıyor.

Sayfayı Paylaş