Pro Lazer mi, P.E.T. LF-P01 Lazer mi?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ORJ-ZALIM-AVCI tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Şimdi petlerimizde 16 seviye pro lazer mi, 16 seviye P.E.T. LF-P01 mi kullanmak mantıklı? Bu arada anladığım kadarıyla hem YUVSİT hem de normal lazer slotlarına konulabiliyor her iki lazer de.
   
 2. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Prometheus lazerin yerini hiç bir silah dolduramaz. Sorman bile hata arkadaşım.
   
  ORJ-ZALIM-AVCI bunu beğendi.
 3. Aliens

  Aliens User

  BL NPC'leri kestirmeyeceksen diğer her alanda Prometheus lazerinden güçlü.

  Sebebi: Prometheus'un temel vuruş gücü 210'dur. Her 5 saniyedeki ek 200 vuruşunu 5'e böler ve 210'un üstüne eklersen her saniye azami vuruş gücü 250 olur. Ama P.E.T. lazeri 280 ile Prometheus'un çok ötesinde vuruyor. Benim tavsiyem savaşan veya BL dışında da vakit geçiren biriyseniz bu lazeri almanız. Ama bu P.E.T. lazerlerinin de geliştirmeye açık olması durumunda mümkün, Geliştirme yapılamıyorsa almaya değer bir yanı olmaz. En son test sunucusunda geliştirilebildiği için ben şahsen alacağım. Kalkanları da öyle.
   
  Saldırı-Hattı bunu beğendi.
 4. Ona geliştirme,buna geliştirme,şuna geliştirme cidden bıkkınlık geldi.Bir türlü full kalamıyoruz.Oil elde etmesi zor,karantina cpu'su için bir ton uğraş dur bir de gelişmelere para harca.Allah aşkına sürekli item kasmaya zamanımızı bunla öldürmeye mi geldik buraya ?
   
  EFEM-06, ..ZONGULDAKLI.. ve ZAHİЯ bunu beğendi.
 5. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  @Aliens arkadaşımıza cevaplarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin de belirttiği gibi sadece pete özel bir lazer ve kalkan olduğu için illaki bir farkı olacaktır. Benimde düşüncelerim aynı şekildedir.

  İyi Forumlar.
   
 6. Bu yeni lf p01 lazeri yüvsit dışında petin normal lazer slotuna da yerleştirilebiliyor mu ? Aynı şekilde yeni kalkanda ?
   
 7. Sadece bununla bitmeyecek ki yine türlü türlü yapılması gereken yenilikler gelecek. DarkOrbit oyun dinamiği böyle.

  Evet.
   
 8. O halde 12 tane prometheus lazerini boşa kasmış oldum.Tahmin edeyim seneye de yepyeni über süper bir lazer gelecek bu sefer de prometheus lazeri çöp olacak.Eeee ne yapalım oyun dinamiği böyle.
   
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Darkobit gelişen bir oyun olduğundan dolayı ilerleyen süreçlerde böyle bir durum elbette olacaktır. Diğer türlü oyun aktifliğini kaybedecektir.

  İyi Forumlar.
   
 10. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  En iyisi fazla para harcamadan oyunu bırakmak 1 aydır oynamıyorum ara sıra foruma girer bakarım. Şuan pet için gelenlerin hiç birini almadım almamda fiyatları altın gram değerindedir. Altın alırım gelecek yıl bozdururum kar ederim oyun bana zarardan başka birşey getirmedi.
   
  EFEM-06 ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 11. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Oyunu oyunculara yönelik yanlış algı ile yönlendirdiğiniz için cezai işlem uygulanmıştır. Hakkınızda 20'den fazla uyarı yapılmış olup; defalarca oyunu bıraktığınızı belirttiniz. Anlayamadığım oyuncuları mı kandırıyorsunuz yoksa kendinizi mi? Yaptığınız yalnızca umutsuz bir çırpınıştır. Size tavsiyem lütfen algılarınızı artık düzeltiniz. İçerik açısından konuya katkınız bulunmuyor. İtiraz konuları olmadığı zamanlarda başka oyuncuların konularını işgal ediyorsunuz. Açıkca sizi ve mesajlarınızı özellikle takip ediyorum. Bu şekilde içerik karmaşası yarattığınız konularda cezai işlemler uygulanacaktır. Uyarı notu düşülmüş olup; mesaj uyarısı yapılmıştır.

  İyi Forumlar.
   
 12. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Düşüncemi belirterek engellenmek beni çok üzüyor çünkü özgürlük düşüncesi denen birşey yok. Oyun her koşulda eleştiriye açık olmalıdır eğer olamıyorsa forumu kaldırsın kardeşim. Bol şans kolay gelsin Güle Güle kardeşim.
   
 13. xxSldNRxx

  xxSldNRxx User

  _-Thanatos-_ adil bi oyun kalmadı botlardan baska bişii yok parayla satıyorsunuz sonra ban diyorsunuz bilmem ne diyorsunuz 1.sıradaki adam bot kullanıyosa daha oyun hak demeyin neyi kanıtlıcaz hersey ortada saçma saçma bide kanıtla diyorlar dss at diyorlar ac sistemini ordan bak kım kullanıyor kullanmıyor hersey belli ip adresinden kontrol et sunucu giriş cıkısından belli sistem yazılımı acık ortada bigboint sizleri kandıryor botu kendisi satıyor zaten onlar acmıs bot yazılımını :D
   
 14. Aliens

  Aliens User

  Eleştiri sabote etmeye varılmamalıdır. Sizin ki eleştiri değil, boykota çağırmaktır.
   
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.
 15. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Forum kanalını kullanma amacınızı bir sorgulayınız. Daha öncesinden de belirttiğimiz gibi size karşı herhangi bir taviz durumu artık olmayacaktır. Yanlış algı yaratmanızın sonucu cezai işlem olacaktır. Uyarılarınızı 20'den fazla ceza alarak doldurduğunuzu düşünüyorum.
  Bot cezai işlem yetkisi merkez ekibin elinde bulunan bir yetkidir. Oyun hakkında belirtilen haksız ithamdan dolayı cezai işlem uygulanmıştır.

  Uygulanan cezai işlemlerin haksız olduğunu düşünüyorsanız Support Takımımız ile iletişime geçiniz.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş