Pro lazer ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve (¯`•.ѕкуωαℓкєя.•´¯) tarafından 19 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyunun en güçlü lazeri halen pro lazer mi yoksa etkinlik ile gelen lazer mi? ona göre geliştirmelerini yapıcam

2. oben

oben User

ikisindende 1 er adet takıp deneyebilirsin herşeyi hazır bilgiyle arıyor olmanız tuhaf birinide siz test edip ettim bu daha güçlü diyin.

3. noktakoyam

noktakoyam User

her lazerin yeri farklı
    pro lazeri bl icin
    asmedous lazer bl haric npc icin
    odyseuss lazeri ise bl hariç farm ve vs (18 gerisi proysa vs gerisi asmeoud ise npc)

4. sanane bilader seni ne ilgilendirir bilgin yoksa niye yazıyon

titans___ bunu beğendi.
  5. noktakoyam

noktakoyam User

Kendi mantigima göre en iyi kombinasyonlari düşündüm. Aşağıda yazcam eğer yanlisim olursa düzeltin.

BL haritası icin: pet gemi diroit hepsi pro
    normal harita farm icin: gemi asmedous/ diroitler pro/ pet pet lazeri
    vs için: gemi full odyseus/ diroit pro/ pet pet lazeri
    kaçış icin: gemi full hiperplazmolit/ diroit bo3/ pet hiperplazmolit

sanirim en iyi kombinasyon bu. eksigim fazlam varsa bana da söyleyin ona göre gemimi gelistireyim.

6. oben

oben User

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2024
  7. moderatör çoştu oo üsluba bakın biz a harfi yazsak ban atıyorlar adamın yazdığına bakın hele vay be.

8. bana da bu mantıklı geliyor.

9. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Forum kuralları çerçevesinde hakaret ve argo kullanmak yasaktır. Kullananlar için cezai işlem uygulanır.

Cezalar geçmişe yönelik eğer uygulanmamışsa yine uygulanır.

10. geç olsun güç olmasın teşekkürler :)

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  11. _aimable_

_aimable_ User

12. _aimable_

_aimable_ User

Lazer nasıl geliştiriliyor

13. birleştir kısmından geliştirmeye basarak ilgili ekipmanınızı geliştirebilirsiniz siz tr 1-5 de misiniz ?

14. adminim etkinliği pazartesine kadar uzatsanız olur mu ışıltılı ganimeti

15. Arada elle oynarsanız böyle mağdur duruma düşmezsiniz :D

costantine33 bunu beğendi.
  16. selamlar, savaş bileti ne zaman gelicek?

17. kaçış konfisine hiperplazmoit koymanın bir anlamı yok..gemi ateş altında kaçarken tamir olmuyor..dolayısıyla hiperlerin bir size artısı olmayacaktır..ya her iki konfiyede koyun yada hiç koymayın..

18. TNG

TNG User

ODYSSEUS Lazeri şuan en iyi lazer sadece gemilerde kullanılıyor diroit ve pette kullanıldığında bir anlam ifade etmiyor, diroitlere prometheusları dizip petede px01 veya hiperplazmoit tercihe göre dizilebilir. Ayrıca bl haritalarında kullanılıyor odysseus, neredeyse prolarla aynı hasarı yakalıyor bonus sıklığı fazla olduğu için tecrübeyle sabit tek sorun şu ki her biri yaklaşık 800tl