Pro Lazeri Aşamaları

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve tolgahanozturke tarafından 28 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar

  Yeni başladıgım için bilmiyorum o yüzden soruyorum:(

  Pro lazerini fullemek lazımmış, aşama aşama nasıl olur, nasıl bir yol izlenmeli, grupla girilen haritalar şart mı ve püf noktaları nedir? yani kısaca nasıl elde ediliyor bu lazer ve en kolay kasma yolu nedir..

  yardımcı olursanız cok sevinirim =) teşekkürler
   
 2. ateistkeci

  ateistkeci User

  İlk 10 Pro lazerini görevlerle alıyorsun ondan sonrasında Rinusk kasman gerekecek benim önerim JOB-100 cephanesi için Uridium biriktirip alman (0,5 Uridium 1 adedi ve yaratıklara karşı x3.5 hasarı var) ve Promerium veya Seprom besleme ile seri şekilde İmpulse kesmen ayrıca bol bol Zeta yaparak da x4 ve ganimet anahtarı toplayabilirsin
   
  tolgahanozturke bunu beğendi.
 3. Emi0666

  Emi0666 User

  İlk aşaması 17. seviyede açılan pro lazer görevleridir 10 adet veriyor bu 10 adeti aldıktan sonra bana göre en sıkıcı bölümü olan yeşil ganimet anahtarını kasmanız mantıklı oalcaktır ben öyle yapıyorum şuan yeşil ganimet nasıl kasılır ? zeta yaparak bol bol zeta yapın 1pro lazer 75 anahtar istiyor zeta ise 50 anahtar veriyor tavsiyem 30 tane zeta dönüp 1500 adet yeşil ganimet biriktirmeniz ve 20 proluk anahtarı elinizde bulundurmanız (bunu yaparken pro lazer için gerekli olan x4 lazerinide elde etmiş olursunuz ve gelen argeler yanınıza kar olarak kalır) ek oalrak zetayı yaparken hafta içi bazen rsb-75 yani x6 cephanesi ödülü veriyo bonus ödül oalrak onuda takip ederek zetayla pro için gerekli olan x6 cephanesinide tamamlayabilirsiniz 1 taş ile 3 kuş denebilir x4 yeşil ganimet anahtarı ve x6 gereksinimlerini tamamlamış olursunuz. geriye credit ve rinusk kalıyor ikinci tavsiyem zeta 20 proluk anahtar kastıktan sonra direk BL haritasına gidip 20 proluk rinusk kasmanız olacaktır yani 120.000 adet rinusk bunu kasarken zaten belirli miktarda credit birikecektir. Rinusku kastıktan sonra 20 proluk credit lazım yani 4milyar arta kalan crediti x-7 veya 5-2 haritasıdna grup kurarak seri bir şekilde kasabileceğini düşünüyorum.
   
  tolgahanozturke ve ateistkeci bunu beğendi.
 4. kafama takılan bu kısım dediklerine göre bunları rahat kasabilmek için pro ve job gerekiyormuş bende lf4 ve x3 ancak var, job satın alsam yeterli olur sanırım dimi
   
 5. Emi0666

  Emi0666 User

  ilk zetadan başlaman seni zaten geliştirecektir zetadan zeta başı 48k uri geliyor tabi sadece palladium ile açarsan uri harcamazsan zeta ile hem havoc alacaksın hemde uri biriktireceksin hemde o zetaları açarken her türlü x2 x3 x4 birikiyor. biriktirdiğin uri ile ister job al ister x2 ile yap job daha rahat olur ama bence x2de idare eder. tabi 30 yerine 60 70 zeta yaparsan hem havoc hemde zeus droidinide alırsın iyice rahatlarsın o vakte kadar zaten 25+ gg olursun yaratık argesinide dizdimmi her türlü hasarın oturur kafan rahat olsun o konuda.
   
  tolgahanozturke bunu beğendi.
 6. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konunuzu daha uygun bir köşeye taşıyorum, bu sayede oyuncu arkadaşlarımızdan gerekli yardımı alabilirsiniz.

  İlk olarak ilk 10 Prometheus Lazer Topunuzu Bağlantıda belirtildiği sırada yaparak elde etmiş olursunuz. Daha sonra geminizde yalnızca Prometheus Lazer Topunuz bulunacak şekilde hangarınızı düzenleyiniz. LF-4 lazer topu kullanmanıza gerek yoktur. Böyle yapmamızın sebebi lazer cephanesi tasarufu yapmamız içindir. Oyunun erken safhalarında cephane sıkıntısı çekmeniz oldukça doğaldır. Görevlerinizi bitirdikten sonra x-BL haritasında Impulse II NPC'sini bol bol imha edin. Bulunduğunuz şirketin haritasında ki Invoke XVI NPC'lerini sık sık kontrol edin bu NPC'yi imha eden bir grup bulmanız halinde grup sayısı 5 kişinin altında ise bu NPC'yi grup halinde imha edin bu sayede daha kolay Runiks kasabilirsiniz. Erken seviyelerde Impulse II kesmesi zor bir NPC'dir. Kendinize size yardımcı olacak bir klan ve grup arkadaşları bulun. Düzenli olarak Zeta kapısını yapın. Bir klanınız yok ise Forum Kanalında bulunan Klanlar bölümünde Klan Arama Kriterlerine uygun bir şekilde konu açmanız sizin için yararlı olacaktır. Klanına oyuncu arayan oyuncu arkadaşlarımız inceleyecektir. Onun dışında aklınızda kalan soruları sormaktan çekinmeyiniz.

  İyi Forumlar.
   
  tolgahanozturke bunu beğendi.
 7. adminim benimde bu konuda bir sorum olacaktı pro lazeri 10 yaptıktan sonra gemi ve dirotlerde sadece 10 pro mu dizecez? bu her durum için yeterli olur mu yoksa sadece runiks kasmak için mi geçerli?
   
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  x-BL haritalarında Blacklight x3,5 kat daha fazla vurması sebebi ile LF-4 lazer topu kullanmanız hasarınıza pek bir katkı sağlamayacaktır. Ama ana haritalarda normal NPC'lere karşı ve oyunculara karşı kullanıla bilinir. Elinizde yalnızca 10 Prometheus Lazer Topu var ise ve BL haritasında kasılacaksanız droitlerinize bu Lazer Topunu dizmeniz sizin için daha karlı olacaktır.

  İyi Forumlar.
   
  tolgahanozturke bunu beğendi.
 9. Ningen

  Ningen User

  Anladığım kadarıyla geminiz pek gelişmiş değil ve yeterli cephaneye sahip değilsiniz. Kısa bir yol haritası çizmek gerekirse

  - 10 görevi bitirip 10 tane lazeri almak
  - Rinusk kasmak için 3 alternatif var. En karlıdan en karsıza (rinusk açısından)
  * Grup olarak invoke kesmek
  * İmpulse kesmek
  * Attend kesmek
  - Rinusk kastıktan sonra kredi de birikmiş olur diye tahmin ediyorum
  - Kutular için uri ya da galaksi enerjisi ile zeta dönülmeli. Kutuları uri ile almayın çifte ödül zamanı zeta yapın
  - Kapılardan gelen cephaneler ile rinusk kasılmalı
  - Kapıdan gelen uri ile yine kapılar açılmalı zira 26 Prometheus yapmak için 1950 kutu gerekiyor.
  - Cephaneden tasarruf için aldığınız prometheusları droitlere koyun eğer maksimum tasarruf yapmak isterseniz prometheus dışında lazer takmayın.
  - İnvoke kesen sayısı 5 den az ise size kutu düşecek kadar hasar verin sonra impluslara devam edin
   
  tolgahanozturke bunu beğendi.
 10.  
  tolgahanozturke ve ateistkeci bunu beğendi.
 11. teşekkürler gerçekten cok ayrıntılı ve uzun olmuş, aklımdaki bütün sorulara cevap buldum :)
   
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 12. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konunuza gerekli cevap verildiğini düşünüyorsanız konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Rica ederiz talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş