Pro lazeri vs etkinlik lazeri

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve DERBEDER|AsL| tarafından 23 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. droidler için etkinlik lazeri iyi ama gemi için etkinlik kapısında hangisi daha çok vuruyor bilen var mı

2. RobinKudin

RobinKudin User

:D pvp lazeri o lf-3 le eşdeğerPvE de

3. userqq

userqq User

Yanlış biliyorsunuz, etkinlik npc'lerine 250 vuruyor, geri kalan herşeye 175.
    Konuyu takipteyim ben de kararsız kaldım.

RobinKudin ve Luminous bunu beğendi.
  4. gelişmiş npc lf4 lerin 16 lvl se onları tak 252 küsür vuruş.değilse AI tak etkinliklerde 250 vuruş.her ihtimale karşı bu AI topları topla.belki ilerde geliştirme imkanı doğar.

-CanliBilimiGLG- bunu beğendi.
  5. 16 sv prometheusların saniyelik hasarı kaçtı ortalama yapınca bulamadım da buraya sorayım?

6. ben pro nun 5 lazer vuruşu ile aa1 lazerinin 5 lazer vuruşu hasarını hesapladım da 2side 1250 buldum

Luminous bunu beğendi.
  7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bir adet geliştirilmemiş prometheus lazeri düz 210, ekstra hasarla 410 vurmakta.
    16 Seviye prometheus lazerine gelen +7.5% hasar desteği ile bu rakamlar sırasıyla, 225.75 ve 440.75 oluyor.(Yalnız şunu da belirtmek isterim ki bahsettiğim 5. saniyedeki ekstra hasar +7.5% destekten etkileniyor mu emin değilim. Takım arkadaşlarımdan bilgi alınca buraya ekleyeceğim)

AA-1 Etkinlik lazeri ise herhangi bir geliştirme alamıyor ve etkinlik yaratıklarına düz hasarı 250. (İlgili S.S.S burada)

Prometheus lazerinin desteğinden faydalanmak adına, 5 vuruşu hesaplarsak eğer; 5 vuruşta,

16 Seviye prometheus (225,75 * 4) + 440,75 = 1.343,75(5.saniyedeki ek hasarın +7,5% geliştirmeden yararlandığı varsayılmıştır) veya 1.313

Geliştirmesiz prometheus (210 * 4) + 410= 1.250

AA-1 Etkinlik lazeri ise 250 * 5 = 1.250 Hasar vermekte.

Özetle; 5 lazer salvosunun ortalaması alındığında 16 seviye prometheus maksimum hasara sahip (1.343.75) Geliştirmesiz prometheuslarla etkinlikten kazanılan AA-1 lazeri ise aynı hasara sahip (1.250) :)

İşlemde hatalar olabilir, arkadaşlarımla sağlamasını yapacağız :D

Tekrar belirtmek isterim ki bu hesaplama etkinlik NPC'lerine vereceğiniz hasarı gösterir.PVP'de ya da diğer yaratıklara bu hasarı veremezsiniz.

İyi forumlar dilerim.

8. Bu da demek oluyor ki, pro lazerlerini 16 yapamayan arkadaşlar muhakkak etkinlik lazerlerini almalı. Ve buna ek olarak güncelleme notlarında ufak bi spo var. Bu lazer ilerleyen etkinliklerde kullanılabilecek. Bu lazerleri almanız size bir şey kaybettirmeyecek zaten, etkinlikten elde ettiğiniz alaşım ile yapıyorsunuz. Ne uri yiyor ne oil. Kesinlikle almakta fayda var diye düşünüyorum.
    Bu uğraşınız için teşekkür ederiz.
    -Ek olarak; sadece etkinlik npcleri için geçerli bu hasarlar, düşman şirket gemilerine neredeyse hiçbir etkisi yok.

9. Quenn

Quenn User

emeğine sağlık modum :)

Luminous ve DERBEDER|AsL| bunu beğendi.
  10. konu hakkında yeterince fikir görüşüldü galiba :) konu kilitlenebilir

11. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.