Bug / Oyun hatasi Pro Lazerlerim Envanterime Gelmedi.

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Canpt tarafından 6 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Canpt

Canpt User

Merhabalar, 06.01.2020 tarihinde saat 11:40-11:45 suları 2 adet pro lazerini hesabıma giriş yapıp 200k credit x2 , 6000 rinusk x2 , 2500 rsb x2 , 75 anahtar x2 şeklinde her gereksinimi ile ödedim ve oluşturdum. Toplama işlemini de yaptım fakat envanterime ulaşmadılar. Çıkıp girdim her şeyi deniyorum fakat envanterimde görünmüyorlar. Bir yardımcı olabilir misiniz? Siz de biliyorsunuz pro lazerler malesef kolay yapılmıyor ve ben 2 adet kaybetmiş durumdayım..

2. sen birleştirme yaptın da bide aynı yerden toplama işlemi var onu da yap :)

Canpt bunu beğendi.
  3. Canpt

Canpt User

Yaptım toplama işlemini de.

"Toplama işlemini de yaptım fakat envanterime ulaşmadılar. "

Tamam buldum.. Şöyle olmuş, başka bir gemimin içine otomatik yerleşmişler hatta 1 tane daha pro lazerim oradan çıktı. Otomatik toplayınca yerleştirdi zaar. Konuyu kilitleyebiliriz. Kalsın isterseniz sorunu yaşayanlar da böyle bir deneyebilirler..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ocak 2020
  4. Merhaba,

Olayın çözüldüğüne sevindim. :)

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.