Pro mu Hp mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 1 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Benim tarzım hangisi olmalı?

Anketin kapanma tarihi 8 Şubat 2020.
  1. Pro

oy sayısı 37
    86,0%
  2. Hp

oy sayısı 4
    9,3%
  3. Hiçbiri

oy sayısı 2
    4,7%
  1. Basit bir soru.Basit bir cevap istiyorum.lütfen tecrübeliler yazsın

Son düzenlenen: 1 Şubat 2020
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Oynayış tarzını yazarsan çok daha rahat olacak seçim yapmak :)

3. Pro lazerler ani hasarda büyük fark yaratıyor. HP lazerler daha defansif yönüyle açığa çıkıyor. Mesela Pusat kullanan full elit biriysen prometheus lazerleriyle karşındaki ne oldugunu anlamadan onu imha etme şansın oluyor. HP lf4 defansif tasarımlarla daha iyi gidiyor ben oyumu hasarı sevdiğim için prometheustan yana kullanıyorum.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Şuan ki durumda tabikide Prometheus lazerleri, HP-LF4 Belki Tank sınıfı gemilerde iyi gidebilir lakin Prometheus'un her 5. Saniyede verdiği o ekstra hasar Lazer başına 0,5 DP den çok daha değerli bence :)

İyi forumlar.

5. wiset

wiset User

Tabiki Pro lazer. Ani vuruş gücü artışı düşmanı anında şok edebiliyor. HP lazeri nadiren avantajlıdır. Eğer kamufle alıp hafif bir gemiyle kutu topluyorsan. Bir de grup olarak dolaşırken diğerlerinin vuruş gücüne güveniyorsan daha zayıf bir gemiyle hayatta kalmanı sağlayabilir.

6. Hp lazer belki citadelde işe yarabilir veya goliath satürnde. Onun dışında pro bence.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  7. Solace'in %15 HP ve %5 hasar modülü mevcutsa bir ihtimal onda da işe yarabilir diye ekleyeyim :) Bende %15 HP modülü yok 10 hercules ile kalp düzeninde 584.840 HP si var solace in desteksiz. Bu da tek bir lazer başına 2924.2. HP bonusu yapar. 35 Tane HP lf4 +%17.5 bonus sağlar bu da 102.347 fazladan HP demektir kalp düzenindeyken. Hesaplamalarımda hata olabilir ancak ortalama bir değer olarak düşünebilirsin en azından fikir verir seçim sana kalmış

Son düzenlenen: 2 Şubat 2020
  8. Solace'in %15 HP modülü olduğunu sanmıyorum o %15 NPC Hasar modülü olmasın?

9. ateistkeci

ateistkeci User

+%15 DP ve +%10 Kalkan modülleri vardı Hitac Kapsülleri etkinliğinde gelen

10. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

@ateistkeci üyemizin dediği gibi Solacede +15% HP modülü de +15% NPC Hasar modülü de vardır. Dilerseniz tüm uzay gemisi yükseltme modüllerini buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  11. Evet, şimdi gördüm. Biz neler kaçırmışız öyle :p

12. FAZLA VURAN KAZANIR.

13. Kullanılan gemiye göre değişir , genelde her durumda pro kullananlar var ama örneğin ben hammerclaw kullanıyorum zaten varolan HP bonusunu daha da yükseltmek amaçlı Hp lazerlerine öncelik veriyorum , bu tür HP bonusu veya modülü olan gemilerde iş görebilir , oyun tarzına bağlı biraz ^^

14. bence hem pro hem hp lazeri ben genelde etkinlikler olsun görevler olsun kendi halinde takılan bir oyuncu olarak çok savaşa girmem baskınla işim olmaz daha çok saldırana saldırırım biraz onu rahat bırakmam birkaç defa kesene kadar hal böyle olunca pusat hiper veya solace hiper mantıklı oluyor.
    Ama düşman görevim var düşman haritalarında görevim var vs savaş kaçınılmaz olacaksa çoğu kez prolar daha mantıklı
    Yani diyeceğim o ki bu darkorbit eski darkorbit değil oyun artık farklı stratejilere kayıyor öcneden bir seçenek oluyorsa şimdi daha çok seçenek var strateji olarak
    Oyunda ne varsa hepsini elde etmeni öneririm orta seviyeli birisiysen prolara öncelik vermek mantıklı bl haritasındaki yaratıkları iyi ödüller veriyor fazla rinusku bl takipçisini de farklı itemlere dönüştürerek değerlendirebilirsin gg dönerkende prolar işe yarıyor
    prolara öncelik ver ama hp lazersiz de kalma derim

15. Merhaba,

Pro çıktı mertlik bozuldu. Hayalim HP fullemekti ama bir baktım pro çıkmış :D Birde bl harita bonusu var, mecvuren pro fullemek gerekiyor :)

İyi Forumlar.

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Hammerclaw'ı unutmayalım, kendisinin %20 DP bonusu mevcut :)

17. Modum raporlayın bari de başka etkinliklerle getirsinler tekrardan :)

18. Minerva

Minerva Guest

Peki madem raporlayalım :)

19. ateistkeci

ateistkeci User

Sadece bende var diye seviniyordum ama ya :D

20. Minerva

Minerva Guest

Herkes sadece kendisinde olmasını istemez mi zaten :D

ateistkeci bunu beğendi.