Pro mu Hp mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 1 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Benim tarzım hangisi olmalı?

Anketin kapanma tarihi 8 Şubat 2020.
  1. Pro

oy sayısı 37
    86,0%
  2. Hp

oy sayısı 4
    9,3%
  3. Hiçbiri

oy sayısı 2
    4,7%
  1. ateistkeci

ateistkeci User

O da doğru tabii :)))

Minerva bunu beğendi.
  2. İşte halkın modu. :)

Minerva bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Halkın modu bir zamanlar stajyer moderatörlere köle gözüyle bakıp aç susuz bıraktırıp çalıştırıyordu hatırlatmak isterim :D

Themis., Minerva ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  4. İşte o disiplin de halka hizmette yarıyor neticede :D
    Ama stajyerler bu konudan memnun olacaklarını sanmıyorum :p

5. ateistkeci

ateistkeci User

Kim memnun olur ki sevdiğin saygı duyduğun moderatör stajyersin diye seni hep buralarda tutuyor :D

6. Minerva

Minerva Guest

Aa haksızlık etmeyelim o güzelim stajyer moderatörler forum moderatörü oldu hep :D @Luminous sırada :p
    Çok doğru efenim :cool:

7. ateistkeci

ateistkeci User

O baskılar işkenceler karşılığını veriyor demek ki @Themis. modumu tebrik ediyorum bu yüzden iyi dayandı :D ve rakibim @Luminous başarılar diliyorum bu zorlu yolda :D

8. Themis.

Themis. Guest

Teşekkür ediyorum burada öğrendiğim bilgiler ile sanırım bir hayatta kalma uzmanı oldum. Artık bir zombi istilası olursa sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum :D Teşekkürler @Minerva S-Modum :)

Öhömm öhöm bu arada konuyu saptıracak mesajlardan kaçınalım arkadaşlar sohbetinize Buradan devam edebilirsiniz. :)

İyi forumlar.

ateistkeci ve Minerva bunu beğendi.