Geri bildirim Producer ile Dialog Temmuz 2015 Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. En mantıklı fikir budur , TR-1 ile TR-6 / TR-2 ile TR-5 / TR-3 ile TR-4 gibi bir eşleme yapılırsa online oyuncu ortalaması artar.

2. TR4'te zaten rahat verilmiyor.TR3 en kalabalık server.Bu iki serverin boşta kalması şart.

3. HOROZNURİ

HOROZNURİ User

Serverlar birleşsede değişen hiçbirşey olmaz.Asıl sorun oyunda yeni olanla full ve fule yakın olan gemiler arasında dağlar kadar fark olması.0 dan oyuna başlayan oyuncu aradaki uçurumu görünce direkt bırakıyo bu oyunu.Oyun tamamen paraya endekslendi.Her geçen gün yeni yeni özelllikler eklendi.Hepsi uri ve para işi.Darkorbitte 1 serverda 5-6 bin kişinin online olduğu zamanları bilirim.Haritada kris bulamazdık kalabalıktan.Gemiler düz 8 iris lf3 lü gemilerdi ama oyunda bi zevk vardı,mücadele vardı,çekişme vardı.1 gemiyle 2 dk kapışırdın.Şimdi 3 saniyede gemi kesiyosun.Şu anda ise gemiler arasında uçurum var.Ben oynamıyorum ama insanların çoğu LOL tarzında oyunlar oynuyo neden ? Çünkü herkes eşit başlıyo oyuna.Oynadıkça oyuncu yeteneği ortaya çıkmaya başlıyo.Bakmayın bu aralar oyunda oyuncu var gibi ama çoğu öğrenci.Okullar açıldığında haritalar gene bomboş kalır.Velhasıl darkorbit yönetimine naçizane tavsiyem;oyuna devamlı şekilde yenilikler ve gemi donanımları getireceğinize gemiler arasındaki uçurum gibi olan farkı kapatmanın yollarını arayın bence.Yoksa bu oyunun sonu hiçte iyi yerlere varmayacak gibi.
    Not:Bu satırları yazan da full bir gemi...

Prophecy ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  4. Full olupta bunları söyleyen oyuncu sayısı yok denecek kadar az.Sonunda benim gibi birini daha buldum.

Ben ise sınırlı bir süre zarfı içerisinde serbest bir kasılma bölgesi olması düşüncesindeyim.

Bravo dostum..

Prophecy bunu beğendi.
  5. Ben hiçte dolu görmüyorum , sen yeni ekrandan itibaren oynuyorsun sanırım.Eskiden 150-200 kişilik gruplar savaşırdı.

6. Eskiden öyle olması şimdi öyle olacağı anlamına gelmez.Oyunda sadece savaştan ibaret değil.Yapılacaksa tüm yenilikler zincirleme yapılmalı..

Gelişmekte olanlara rahat yok...

7 senedir oynuyorum.

7. elektro

elektro User

yanılıyorsunuz yenilerde boş serverlerde kasılabilir bence birleşmek iyi olur :) pardon birleşmek değil server değiştirmek

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2015
  8. Dostum , Server değişimi hakkı olursa gelişmiş gemilerde bundan faydanalacak.Hatta boş serverde fullenip , dolu bir servere geçecekler.Bir sınır konmalı ; server değiştirmenin karşılığı olmalı çünkü başka türlü gerçekleşmez ama yine gelişmemiş oyuncular için işe yaramayacak.

Zaten kasılma derdindeler , sv değiştirmenin karşılığını bırak , kendileri için bir şeyler kazanamıyorlar.

Server değiştirseler bile , yine onları full oyuncular bekliyor olacak...

9. Bu oyun savaş oyunudur TR serverlerinde kasılamıyorum diyen geçer Çek Serverinde oynar.

10. kaansakal

kaansakal User

Maalesef yukarıdaki dediğinizi gerçekçi bulamıyorum çünkü adımlar atıyoruz diyorsunuz ancak oyun ne ucuzluyor ne de katılımı kolaylaşıyor//En iyi örnek yeni katılan sayısının asgari ücretten daha az olması :)
    22gün bekledim konuya yorum yazmak için ama maalesef hangar ücretini düşürerek bizlere çok yardımcı olamıyorsunuz daha kalıcı ve kesin çözümler de bekliyoruz.(Mesela 182TL fazla gibi :))

Biz Hitaç gibi gizli indirimler gibi geçici etkinlikleri değil kalıcı yenilikleri daha çok istiyoruz-tabi oyuna iyi entegre edilebilinirse- yani bu kapıdan umudumuz uzun süre değil kalıcı olarak var olması olacaktır şüphesiz.
    Popülasyon birleştirmenin tabiki birden çok yöntemi var ayrıca açılan konular da var ve bildiğim kadarıyla bigpoint 1-2 oyununda sunucu birleşimine gitti ben diğer serverlara müdahale edilmemesi gerektiğini düşünüyorum sonuç olarak tr3 teki bir oyuncu fazladan albay olsun istemez server ında. Extra bir server açıp oraya oyuncuları yığmak faydalı olabilecektir vs vs
    Yine çok konuştum sözlerinizi tutmanız dileğiyle..:)

11. hıc gerek yok bunlara yapmanız gereken zaten bıgpoıntın bı oyunu var BSG onlıne ordakı harıta atlama atlıcahın yerı secme tarafların kazanabılmesı ıcın ıstasyonu yoketme gıbı ve savasların ele gecırılen bolgelerde sırket renklerıne boyanması vsvs bıraz benzetseler kımse sıkılmaz bu oyundan butun tr servırınıda bırlestırırsınız yanı bırcok pvp harıtası olucak kasılma yerlerı harıc kasılma yerlerıne dusman gıremıcek butun harıtalar her yerde olucak kasılma harıtaları

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2015
  12. TR6 da çok dolu. Geçen hafta ya da önceki hafta Venom'a 1 milyar 600 milyon basan gördüm. 1 MİLYAR 600 MİLYON!!! Kutu toplarken, paladayken hiç rahat durulmuyor. Günde 1k-2k uri kasmama rağmen kesilmeler yüzdünden sürekli urim 3500-0 arasında geziyor. 13 seviye olmama rağmen doğru düzgün kasılamıyoruz. Şuncacık 50 kamuflaj veren cpu tam 182 milyon crediye alındı! Yanlış okumadınız, 182 Milyon kredi!!! Hatta chatte bile hiç rahat durulmuyor. Adamın biri bana palavra atıp cm şu küfür etti (katiyen yalan) dedi sonra da 2 saat yedim. Hak mı bu şimdi??!! Bakın, TR6'dayım. Türkiye'nin en boş serveri. Onda bile şuradan baksanız en az 1000-2000 kişi vardır. Sonra da serverleri birleştiriyoruz desinler. Bazı oyuna para yatıranlar bile hala güçsüz. Mesela biliyorsunuz ki oyuna 100 lira yatırdım hala güçsüzüm :( Aynı zamanda 33k rütbe puanım olmasına rağmen hala uzman çavuşum. Bu rütbe puanında olanlar eskiden teğmen falandı. Şimdiki ne? Şimdiki gerçekten de ne? Hepiniz biliyorsunuz Erdem abi de benle aynı serverda. Oyun yüzünden çok az açık görüyorum. Bugları silseniz, botçuların tümden kökünü kurutsanız, yetkililerin daha iyi görev yapmasını sağlasaydınız çoktan Dünya'nın en iyi oyunu olurdunuz!

13. yanlış düşünüyorsun, para yatırmadan full+full olmak imkansızmış... Sen sanırım LF4 olmadığı zamanlar yoktun bu oyunda, LF3 leri fullemek o zaman için maximum 4-5 ayını alırdı, öyle çok oynamana da gerek yoktu, zaten LF3 ü full olan bir adam, gelen yenilikleri takip ederek hep full şekilde devam etti.

He sen diyorsan ben oyuna dün başladım, para yatırmadan fullenmek imkansız, yine imkanı var ama 1.5-2 seneni alır :) eskiler için bu oyun hiçbir zaman paraya dayalı bir oyun olmaz, vip hariç :)

14. WightPro

WightPro User

1 ayda para yatırmadan 8 iris 20 bo2 15hiz 40lf3 1lf4 var pet 8 svy kami hammadde radar dusmanbulucu hersey var 3 svy. Sadece vip aldim oyuna kutu toplamadim baya sağlam oldum 500k kalkan var

15. hangi sv desin ve herhangi bi klandan yardım aldın mı

16. Bakın yabancı serverlere, hiç gıkını bile çıkarmıyorlar! Neden? Çünkü onlarla ilgileniliyor, orada oyun haksız değil, haklı, şans serveri değil, başka serverlerde para vakumu değil!

17. WightPro

WightPro User

tr3 klansız takılırım her zaman ama arkim var yardım eder aynı güçteyiz onla

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.