Profesyonel bir tavsiye istiyorum ;)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LIGHTNING™ tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemi - Goliaht
    Arge - 24 arge
    İrisler - Full
    LF3 - 27 tane (bana yetiyor) (10 tanesi lwl 5)
    LF4 - 1 adet (acınası durumda :D)
    BO2 - 24 adet -Ve- Hız full - Ekstralar full
    Elmas Kalp Yengeç ve Güve tasarımları var.
    Alpha ve Deltayı bitirdim tamamladım.

Sorum şu: 420.000 uridium var. (Aslında 520 bindi ama 100 binine 67 tane anahtar aldım lf günü olmasına rağmen 1 tane bile çıkmadı anlayacağınız hep çatal bıçak :D) Bu uridiumla ne yapmalıyım anahtarmı alayım? direk kapıya mı vereyim? yoksa pet mi alayım? peti nasıl kullanacağımı bilmiyorum nasıl hızlı lwl kasılır pete? uri kaybımı olur? kararsızım ama pet alırsamda rahat pala toplayıp yine kapı yapabilirim. Pet hakkında detaylı bilgiyi nerden bulabilirim birde kamikaze fln seviyeleri var bunlar petin seviyesine bağlı olarak açılıyor galiba bunların uri miktarı ne kadar bilgi verirseniz çok iyi olur ve bu bana kaç uriye mâl olur. Şimdiden teşekkürler

2. pet masrafdan başka bir şey değil vip kullanırsan al derim tamir ücretsiz oluyor

galxy gates a da uri verme bence pet al palla git bence aegis al yan hangar açıp

bana da dün kutudan hız jerenetörü bo2 ve lf3 çıktı toplam 22.000 civarı bir ekipmanı ben 4500 uriye aldım :D aegisim var ama yan hangar binalarım için gerekli

3. İşte kararsızlığım burda zaten pet masraf ama palla için pet lazım :D :D

4. Pet derim palla gidersin bide aegis al kapıları soluksuz yaparsın ;)

5. Yeni hangarı açınca benim ekipmanlar yeni hangardada olacakmı peki yoksa baştanmı yapıcam ekipmanı

6. bak kardeş şimdi nasıl desem hangar açınca golaith da ki ekipmanı aegise geçirebilirsin yani ekipman almana gerek yok 5-10 dk nı alır konfi yapmak goliathda kilerin hepsini çıkar aegise tak kapı yapınca ava gidince sana kalmış ister aegis ister goliath :D

7. Yani her gemi değiştirceğimde bu işlemi mi yapıcam? bi sınırlama yoktur inş? Bide havoc hercules fln kazandım diyelim aegisle golihtla oynamak istediğimde hepsini rahat bi şekilde değiştirebileceğim dimi ?

8. evet aynen öyle para ödemene de gerek yok bu arada şu tanıtım videosu baya bi oynama isteği getirdi içime yarın sabahtan akşama kadar kasılacağım :D bu aralar baya fakirim hep cephane hemde uri olarak elime geçen uriyi kalkan droit güncellemelerine basıom :D

9. Aegisi almayıp bi kaç ay beklesemmi belki alışverişe gelir xd :D

10. olabilir ama bu senin sabrına bağlı o parayı harcarsın elde kalmaz :D Ama aegis gelirse ticarete ben katliam çıkarırım hakkım yendi diye...

11. hani bazıları diyorya aegis gelse GÜZEL olur ama herkeste aegis olur buda KÖTÜ olur diye ama ben böyle düşünmüyorum iyi tarafı aegisi olmayan için güzel kötü tarafı olan için kötü ? ;)

Bu arada konu sapıyor başka fikri olanlar yazabilir mi ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.