~~************** program kullanıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __VERYON tarafından 25 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. __VERYON

__VERYON User

sayın form ve diger yonetıcı akadaslar:
    bu kısının alanen program kullandıgını defalarca yazılmasına ragmen bu zat haksız rekabet olusturuyor ve bızlerınn oyun ıcınde gelısmesını engelleyerek hakkımıza tecavuz ederek hukuki bır suret olusdurmaya sebeb vermekde. sizden ricam konun kapatılmaması ve alanen bu kısının deisfre edilmesıdir.

2. Merhaba ,

Forum Kuralları gereği bu tür isim bilgisi verilemsi yasaktır. Sonuç olarak forum üzerinde bizler inceleme yapamıyoruz ve yanlış anlaşılma gibi bir durumda haksız yere karşıdaki kişiyi suçlamış oluyorsunuz.

Forum Kuralları gereği isim kısmını düzenlemem gerekiyor. Ayrıca bu tür konularda eğer kanıtınız varsa gerekli bilgilerinizle support'a bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. profil linkindende anlaşılıyor zaten :) adam tr1 de **. sırada fakat profiline 39 kişi bakmış :p nasıl açtırıyorlar kapanan gemileri acaba :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2014
  4. PARA desem :D.

Artık alıştık. adamın gemisi resmen kapatıldı, TR1 ilk 20de, ertesi gün açıldı ama ilginç bir dönüşüm geçirdi. Adam benim arkadaş listemde idi, banlanınca haliyle listemden çıktı, adam sıralamadan kayboldu ancak 1 gün sonra geri geldi. Ancak bu sefer arkadaş listemde eski ismi var ancak yeni ismi yok. Bilmem anlatabildim mi?
    Şikayet etmeyin arkadaşım, işinize geliyorsa oynayın, işinize gelmiyorsa da oynamayın. Adamların tercümanı olayım. ( Tercüman olmak istediğimden değil, size verilecek yanıtlar hep aynı olacak. Tarama, sistem vs vs. Siz de " yav he he" diceniz, olay kapanacak. )
    Eğer gerçekten çok sağlam deliliniz varsa, Bigpointe dava açarsınız olur biter. Öbür türlü patırdar durur, boşuna kendinizi harap edersiniz.
    İyi oyunlar.

OsmanlıyızPekŞanlıyz bunu beğendi.
  5. Aynen arkadaşım aynen :) önceden bende uğraşıp duruyordum fena ayar olurdum bunları kullananlara o kadar mail falan attım supporta... fasa fiso :) adamlar yine açtırıyorlar gemileri yine açtırıyorlar :) dediğin gibi artık uğraşmıyorum bende :) biz kullansak öyle şeyleri, oyunda yasak olan şeyi ihlal etmişsiniz bu konuda hakkınızı arayamazsınız falan derler ilginç yahu :)

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  6. Merhaba ,

Arkadaşlar forum üzerinden yapabileceğimiz birşey yok maalesef. Hesap inceleme yada oyuna müdahale etme gibi bir yetkimiz yok. Bizler sadece forumda yetkiliyiz. Bu tür konularda support yetkilidir. En az 5 dakikalık olabilir video olarak kanıtınız varsa support'a yollayabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.