program kullanmak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tcares tarafından 8 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tcares

tcares User

Selam herkese,

Bu cümleyi yazmayı ve savunmayı bir türlü anlamıyorum. İllegal programların kullanımı yasaktır. Bundan 10 yıl önce de bu şekilde itham içeren cümleyi yazsaydınız ceza alırdınız bugünde yazsanız alırsınız!

Kurallar yine aynı kurallar. Bir oyuncu illegal program kullanıyor olabilir bu kurallarımızda apaçık yasaktır ve bunun cezai işlemini merkezimiz yapmaktadır. Fakat chatte bu tarz konuşmaların yasak olmasını sizlere defaaten söylememize rağmen hala ısrarla aynı hatayı yapıyorsanız şayet suçlanması gereken bizler değiliz. Kurallara riayet edildiği sürece kimse chatten durup dururken ban almaz!
    bu yazıyı oraya yazmıssnız.
    o banı veren sanki daha önce karsısındakıyle bır husumetı olup duşmanlığı olup fırsatını yakalayıp ceza veren bırı gıbı geliyor bana. ortada benım yazdığım yazı.
    [1:46:58 ARES: kapnmayacaksa o hesaplar zn verın bızde kulşnalım - 3. Parti yazılım kullanımı uyarı]
    bu yazıya o banı vermış ben ilk banı verdiğinde verdiği banı okumamsıtım ne kadr verdiğinide okumamıştım. oyundan çımıştım.
    yazdığım yazı bu. ne kadar ban verdiğini buraya yazmadım. o yazıya o ban verılrmı. o banı veren ustune basa basa söyluyorum ceza uydurmak için uğrasıp karsısındakı kişiyle dusmanlığı olup fırsatını yakaldığı anda ceza uydurupda verdiği bir ceza.
    ayrıca yazdığım yazının arkasındayım.
    tekrar yazayım.
    illegal 3. part falan yazıyorsunuz .. program kullanmak. script kullanmak yasak oyunda. darkorbit yasakladım diyor ve kullanan hesapları kapatacağım diyor. kapatıyormu?? ya kapatırsınız program kullananları ( bugcular botcular benı alakadr etmıyor. verdiği zarar size adam para verıp alacağı seyı yapacağı seyı bugla yapıyor. zararı size.) yada herkese ızın verırsınız. adamlar açık açık program kullanıyor. program kullnadıkları yetmıyor ustune kullanmayanlarla dalga geçiyor. program kullananlar etkınlıklerde ust sıraları alıyorlar . oyun oynamasını bılmeyenler oyun oynama özürlü olduğu halde açmış programı . yaptığı sey sadece mauseyı tutmak . onun yerıne gemı ateş edıyor rsb beyaz. adama yavaşlatma attığın anda program ema atıyor. 5 li roketı normaldenn daha hızlı atıyor normal roketı normalden daha hızlı atıyor.
    bunu yapan bırseye karsı nasıl savaşacağım..
    buda yetmıyor adam açmış programı kullanıyor savaşıyor karsısındakını ımha ediyor geçıyor chatte makara yapıyor. maytap geçıyor.
    ben o programı kullanan kişiye ne diyeceğim? aferin !! mi diyeyım.. ne diyeceğim bellı onu kullanana çoğunun da yuzlerıne karsıu zaten söylemışım .
    program kullanmayanlar oyun oynayamıyor. program kullanan kısının nerden geldiğini dahı görmuyoruz oyunda . ,
    siz taahhut etmssnız program kullananlardan hile yapanlardan yapmayan oyuncuları korumayı. koruyormusnuz? korumadığınız ortada.
    bır sorun var açık açık duruyor sorun . buna sebeb bır suru kişi duzgun eğitimli kişi oyunu bıraktı nıye bu program kullanan arsız (dıyeyım başka bırsey yazıpta forumdan bu hesap ban yemesin) kişelere sebeb. tek çözümü var . verdiğiniz taahhutu yerıne getirmek. siz verdiğiniz taahhutu. sözü yerıne getıyormusunuz .. kendı koyduğunuz kurala kendınız uymuyorsunuz. bu yetmıyor bırde botları kesınce ırıslerı patlıyordu . botları imha eden hesapları kapatmaya başladınız. normalden fazla imha ettin diye sizden öncekı darkın tarıhte görmuş göreceği en basarısız ekıp bunu icat etti ki belli bir sayıdan sonra imha etmeye başladığında puan vermez imha edilen gemı bırde rutbede vermez imha edilen gemı sayısına da yazmaz. bunu dahı bılmıyordu onlar. onlara 1 ay yalvardım rutbe vermıyor bu kural zaten savaşmak için geldi gemıelr pusıng cezası ALMASIN dıye geldi kontrol edin supporttan buradan chatten dalga geçtıler benımle o ekıp. ispatlayıncada buradn ban chatten ban supporttan da tekrr hesabımı kapatmak için tehtıt ettıler. bunun çözumu basıttı başka hesaplarla botu kesmeye başlıyorsun bu seferde ırıslerın patlamasını ıptal ettınız.
    verdiğiniz kararlar ortada ( siz veriyorsunuz demiyorum kararları . sizden öncekı ekıp bır suru yanlış karar verdi. yanlış kişlere oyun içinde destek verdi. program kullanan hesaplar kapanıyordu. o kişileri ispatlayınca görmezden geldiler ki ben üstune gıderım bana verdikleri cevap en sonunda o ısımlerı yazamazsın oldu . bende cevap olarak sızın gemınızmıde yazamıyorum . o zaman lıste verın hangı gemıler sızın program kullanıyor bılelım yazdım. benden kanıt istıyorusunuz sıze kaç tane kanıt göstermem lazım adam program kullanıyor sızın gozünunuzun önunde açık açık ve ben bunu defalarca ispatladım ve siz bu hesapları kapatmıyorsunuz arada bunlara karsı savaşanları program kullandıkları anda kapatıyorsunuz bu yazıyı yazdım . bana ustune basa basa chatte özel oda da 4 tane admın o ısimlerı yazamazssın yazdı . bizde bırbırmıze gırdık. bana suresız ban verdıler yetmedı ıp ban attılar hesaplarımı kapatmakla tehtıt ettıler bende sıralamadakı gemıyle oynamayı bıraktım hesabımı kapatacaklar bellı ceza uyduracaklar diğer hesapla oynamaya başladım 2 defa kapattılar o hesabı ceza uydurup.
    sizde onların gıttığı yolda gıdıyorsunuz.
    o yazıya o banı veren kişi o banı verebılmek için ceza uydurdu bosuna arkasında durmayın . yenı gelmedı oraya o banı veren kışı rahat olun.
    o banı verdide haddımı bıldırdı bırde chate yazıyor oraya bız ban verdğımız zaman ban verdik oluyor dıye . altına da bırı yazıyor program kullananlardan biri onunla uğrasamazsın dıye anlamaz dıye . devam edın sızde aynen .
    chate yazdığım o yazıya o ban verılirmı .
    buraya tekrar yazıyorum bunuda banlayabılrsınız buyük harf yasak dıyorsunuz . görun dıye yazıyorum o yazdığım yazıda ban sebebı yok. ben oraya program kullanıyorum yazmadım programcıları övmedım . benım yaptığım gayet normal eleştıri, öneri. hakaret yok yazdığım yazıda.

PROGRAM KULLANAN OYUNCULARIN HESAPLARINI KAPATMAYI TAAHHUT ETTINIZ. KAPATMIYORSUNUZ. SIZ O HESAPLARI KAPATMADIĞINIZ İÇİN BIZLER OYUN OYNAYAMIYORUZ. VERDİĞİNİZ TAAHHUTU YERINE GETIRIN BUNU YAPAMIYORSANIZ İZİN VERIN HERKES KULLANSIN. ,

ne var bu yazıda o banı verıyorsunuz. bırde kurallardan bahsedıyorsunuz. kurallara göre program kullanılamaz bu oyunda. o yukarıya yazdığım yazıyı ben chatte kı bana defalarca sebebsız yere ban verdı hesabımı kapattı sebebsız yere o oradayken bana defalarca küfürler edildi chatten bana kufur edenler banlanmadığı gıbı admın görmuyormusn o yazılan yazıyı yazdığım için ban yedım defalarca. o yukarıdakı yazıya onlar bıle ban vermedı. ilk defa yazmıyorum chate ben o yazıyı 3 senedır yazııyorum chate.ben bunun sızın supportunuza 5 senede kaç defa yazdım bilyormusunuz.
    o banı veren kışinın benımle kişisel bır sorunu varkı o banı verıyor sızde korumaya çalışıyorsunuz onu . ortada hersey . 3 partı programdan bahsetmışım ona sebeb ban yemışım olaya bak. bunu sonunda hesabımı kapatırsınız. bulursunuz bırsey.o banı veren kişinin benimle kişisel sorunu olduğu için o banı verdi. yazdığım yazı yasak olduğu için değil. o yazıya o ban verılırmı başka bırıne de verdiği ban var . yazdığım yazıda sankı hakaret var . ona verdiği ban da ortada.

Son düzenlenen: 8 May 2021
    pajha ve agnostiklive bunu beğendi.