Programcılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tauly__ tarafından 19 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tauly__

Tauly__ User

Artık şu oto cubikon kesen , x-7 de sürekli otoya bırakan oyuncular ne zaman ban alacak ya ? Bari bir kısmı alsın ona da razıyım.Gerçekten çok sıkıldım bu durumdan.Rütbesi çok düşük olanlar bile full havoc yapmış ne güzel iş....Adam savaşmasını bilmiyor,strateji bilmiyor ama maşallah full herkül/havoc takılıyor.Bir de ne zevk alıyorlar her şeyde program kullanmaktan anlamıyorum.Görüntü kirliliğinden hak yemekten başka bir şeyse söyleyin ya.Şu ''bot'' kullanım olayını rapora ekleyin 1000 kere ekleyin gerekirse...Burda kaç bin kişi şikayet etti ? Darkorbit ekibi hala nasıl rahatsız olmadan umursamazca davranabiliyor anlamıyorum..!!!! Raporunuza kelimesi kelimesine eklersen sevinirim admin.

2. Burayı ben de yıllarca merak ediyorum..

3. Bazı duyumlarıma göre. Bilerek buna izin verildiği. Bazı sitelerde oyun çarları satılıyor. Bu çarları satanlar da malüm!.. Bu şahıslar gönüllü olarak çalıştığı için çar kasıp satarak para kazanmalarına izin veriliyor. Bu yüzdendir ki bu iş böyle devam eder... Söyleyenlerin yalancısıyım. Elçiye zeval olmaz..

4. Elçiye zeval oluyor burada bilgin olsun :D

5. Hocam yine bunlar iyi alıştım artık ben bunlara bunlardan beterleri de var. 4 4 de spaceball çöpü toplayamaz olduk. Ema+kamufle atıyorsun saniyesinde tıklıyor. Adam beni mini haritada göremediğim yerden tıklayıp kesiyor. Üstelik bunu yapanlar hep üst düzey oyuncular.

6. uninstable

uninstable User

Oto click olayı bottan bile önce vardı ve hala da var. :)
    Geçen ay ki yada önceki eski açılan konulara göz gezdirin PVP etkinliği olan "galaktik çekişme(!)(programcı ile nasıl çekişeceksen)" varken her gün oto click konusu açılıyordu demiştim ki bu etkinlikten sonra bu konular artık açılmaz ve öyle de oldu. :)

memat155 bunu beğendi.

7. Herhalde %50 destek vip indirim falan çekiyor diye kıyamıyolar çok değerli bot kullanıcılarına. [Oyunun %90'ı bot, botlar banlansa oyuncu kalmaz savunmasını yapanlar kendilerini güvende sanıyorlar ama bilmiyolar ki bigpointin işi belli olmaz bi bakarsın alayı ban yer (ama işlerine gelmez o yüzden banlamıyolar) taramaymış merkez ekibe ilettik falan hepsi hikaye]. Bigpoint de biliyor bot olanları ama banlamıyorlar

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz durum düzenli olarak raporlara eklenmektedir. Bu durum hakkında en yakın sürede işlem yapılmasını Ülke Takımları olarak beklemekteyiz. Konunuz raporlara eklenecektir.
    Belirtmiş olduğunuz konuda kanıt ve delilleriniz olması durumunda Support Takımımıza başvurmanız halinde gerekli işlemler yapılabilir. Onun dışında belirtmiş olduklarınız yalnızca haksız ithamlardan ibarettir. Diğer oyuncu arkadaşlarımızı yanlış algıya yöneltmektir ve kurallar gereği de yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız, aksi halde ceza alabilirsiniz.
    Daha önceden de bu tip 3. parti yazılımlar kullanan oyunculara karşı banlama işlemleri gerçekleştirilmiştir ve kimseye karşı bir ayrım gözetilmemiştir. Oyun içerisinde her oyuncu sistem için eşittir. Oyuna yükleme yapan veya yapmayan bir oyuncu arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ülke Takımı olarak bizim görevimiz oyuncuların bizlere belirtmiş olduğu sorun ve problemleri Merkez Ekibe iletmektir. Onun dışında elimizden ne yazık ki bir şey gelmemektedir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Haziran 2020
    Lostraboss, Krios ve Minerva bunu beğendi.
  9. Şikayetim(iz) size değil zaten sizin raporları (önceki yanıtımda sinirden direk saydırmıştım) ama ilettiğinizi düşünüyorum.Merkez Ebkibin buna bu kadar göz yumması artık sinir bozucu duruma geldi 3-7de hibrit kasmaya çalışıyorum benim kestiğim tallondan 3 küçük çıkıyor botlar benden önce tutuyor npcleri hangi birini porta kovalıyayım hangi birini kesip - yiyeyim. Çok dolu olduğumuzu iletmenizi istiyorum banlanmalarında gözüm yok yesinler -%50 tp akıllansılar biraz. Benim anlamadığım çavuşundan server birincisine albaylara kadar herkes atıyor sıralama gemileri -%50 tp yeseler içim rahatlayacak artık.

10. Sadece %50 tp yetmez %50 tp ve şeref kaç tane emekçinin rütbelerine el koydular bu programcılar biliyormusun sen?

11. BUKANN

BUKANN User

Ben bekliyorum yanlarında onlar kristallonu keser kesmez çıkanlara yapışıyorum :D böylece kristallon kesmeden sadece gingerthal keserek çok hibrit kastım. Krizi fırsata çevirdim :D

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  12. valla ben 2 yaratık kesecem diye canım çıkıyor. çünkü botlar izin vermiyor :mad:

ERDALBAGGAL ve memat155 bunu beğendi.
  13. Günlük görevleri bile yapamıyorsun..

14. dıbla

dıbla User

Ya sana bisy diyimmi ben kodlu gemi vardı bu oto cupi kesenlet yuzunden oyunu biraktim ışte bu çok kötü oldu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Haziran 2020
  15. Tauly__

Tauly__ User

Ya gemileri bota koyup fullüyorlar sonra da satıyorlar bu kadar basit ....bildiğin ticaret var oyunda.... bu kanıtlanmış bir şey kanıtlayabilirim de yani.Admin kardeşlerimiz de bunu biliyorlar diye düşünüyorum ve bir ''bot kullanımına izin verilme'' durumu açık ve net olarak ortada..

16. tryhardD

tryhardD User

Bırakın bu almanya tarıyor banlayacak muhabbetini :D 3-4 sene önce gayeten güzel yakaladılar ve bu yakalananlar önceden de üst üste tp şeref cezası alan oyunculardı. Bu durumda naptılar? Tabii ki de 1-2 hafta tatile yollayıp argelerini sildiler( günlük dosyalar bırakıldı bakın buraya dikkat:D) Ceza alan generalin biri argesi sıfırlandığı gün geri 50 argesini aldı bırakılan dosyayla... En azından dürüst olmaları gerekiyor artık 2010'dan beri olan malum olayla mücadelede ne yapıp ne yapmadığınızı buradan görebiliyoruz... Arka planda dönenleri tanıdık olmadan bilemeyiz sadece spekülasyon yaparız veya duyduğumuza inanırız. Ama bunca sene olanlardan sonra da yapılan spekülasyonlar buradaki yetkili açıklamalarından daha mantıklı duruyor;)

17. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaşlar şu program durumundan ne kadar şikayetçi olsanız bile durum değişmez boşuna uğraşmayın. Herkes bu durumdan ekmek yiyor. En başından tut kullanıcısına kadar herkes ekmek yiyor boşuna kafanızı yormayın. 2021 yılbaşında unity sistemine geçiş yapılmazsa program durumu devam ederse oyunu bırakırsınız. Bu kadar basit herşeyin adaletli olması dileğiyle.

18. Viraaa

Viraaa User

para ile hibrit destegi aliyordum.ama otolar hibrit dusuren yaratiklari benden once tutuyorlar.o yuzden bende artik almiyorum:))vipim bitti indirimim bitti.ama almayacagim birdaha...hadi bu otolari banlamiyorsunuz bari tp seref silin.adamlar 7/24 otoya kapi yaptiriyor.abg den aylardir cikmayan gemiler var ya.

AKINCI_TAHA[İMHA] bunu beğendi.
  19. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Darkorbit oyunun lag sorunu çıktığı günden beri vip premium uridium bile çekmiyorum ben bu oyuna 1 kuruş dahil para vermem.

20. tryhardD

tryhardD User

Tp şeref cezasının yeterli olmadığını kaç senedir izliyoruz, adamları resmen dal gibi budamak oluyor. Adamlar budandıkça resmen gürleştiler...

memat155 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.