Programcılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tauly__ tarafından 19 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Gerekli kanıtlarınız varsa bu kanıtları supporta ileterek oyuncuların gerekli cezayı almasını sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde asılsız ithamlarda bulunmayınız.
    Yetkili açıklamaları sizlere yapılan spekülasyonlardan oldukça kesin ve nettir. Bu sebepten dolayı açıklamalarımıza güvenmenizi öneririm.
    Program kullanıcılarından herhangi bir oyun yapımcısı herhangi bir şekilde kazanç sağlamamaktadır. Asılsız ithamlarınızla diğer oyuncuların kafasını karıştırmayınız.
    Daha önceki mesajlarımızda da belirttiğimiz gibi bot taramaları ve banlamaları merkez ekip tarafından yapılmaktadır. Bizim elimizden raporlamak dışında başka bir şey gelmemektedir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Haziran 2020
  2. 140k sarı taş beslemem var gemiye gireceğim 3-7ye gideceğim 1200 hibrit görevini ilerletmek için ama karşılacağım senaryo aynı haritada 30 tane bot hepsi denk gelen npcyi tutuyor ben gene 1-2 tane tutup onlardan da hibrit alamayacağım bu 1200 hibrit görevi beni kanser edecek.

3.uyarıda sınırsız kapatılacak da hiç bir gemi uyarı almadı mı bu rahatlık nedir serverın %90'ına yakını botta madem öyle 1 uyarı atın %10-15 tırssın gene olmadı 1 uyarı daha en olmadı banlansınlar çok mu zor yani botları ayırt edip banlayabilmek anlayamıyorum.

1.2.8 Sunucuya aşırı yük binmesine neden olan programların kullanılması kesinlikle yasaktır. Aynı şekilde oyunun normal oynanışını etkileyecek yazılımlar, bilhassa da oyunları veya tek tek oyun fonksiyonlarını sistemli veya otomatik olarak kontrol etmeye (Botlar, Makrolar vb.), oyunların, oyun elemanlarının ya da Hizmetler dâhilinde ayarlanmış olan içeriklerin reprodüksiyonu veya değiştirilmesine yarayan yazılımların kullanılması yasaktır.

Oyuncusuna verdiği garantiyi uygulamayan kendisiyle çelişen bir şirket botçuları kazanmış olabilir ama bot kullanmayanlardan neler işitiyorlar acaba.

Tauly__ bunu beğendi.
  3. InYourFace

InYourFace User

Botçulara öyle yada böyle alıştık da cubi botçularına acayıp ayarım ya 3500 cubi görevim var 2 aydır 7 tane kesebildim bu görevi ben nasıl yapacam 4 5 kişi aynı anda çöküyor sıkıp kaçırıyorum hemen geri geliyorlar imkansız yani hiç boş kalmıyor cubi

elektro, Tauly__ ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  4. Senin cubi görevin var sen onlara ayar oluyorsun benim 3-7 hibrit görevim var ben bunlara ayar oluyorum başkası başka görev için ayar oluyor ama bu botlar her görevde bizi uğraştıracaklar alıştık falan yok ansızın banlayacaklar şunları akılları gidecek.

Tauly__ ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. tryhardD

tryhardD User

Bakın modum bu bahsi geçen kitle 2010'dan beri buralarda ve sayılarında hep artma oldu ve siz de açıklamalara güvenin diyorsunuz. Sahada bir iyileşme görmeden körü körüne inanmamız için mantıklı bir sebep veriniz lütfen. Topu almanyaya atmak inanın insanları(ben de dahil) sadece sinirlerini bozuyor. Burada yazanları okuyup sonra haritaya çıkıp npc görevlerini yapamayınca, savaşmaya kalkıp aynı kitlenin farklı bir açıdan zulmüne uğrayınca; bütün bunlara rağmen oynamaya devam edip bir de uridium ödülü azaltmaya maruz kalınca nasıl inanacağımızı bilmiyoruz?

6. Tauly__

Tauly__ User

Kendi haritamdaki cubikon hilecileri yüzünden , onları kovacağım diye yanlışlıkla defalarca kestim ve ben 50 milyon şeref kaybettim bu botlar yüzünden..Kimse de bana şereflerimi geri yollamadı support hiçbir şey yapmadı.Neden ? Çünkü cevap çok basit ''Kesmeseydiniz...'' derler geçerler...Halbuki hak yerini bulsun diye savaşmadım değil.Bu gemiler yüzünden cubikon görevlerimi yapamıyorum,emeğiyle oynayan kişilerin hak ettiği şp tp puanını bu emek hırsızları alıyor...!! Ben de kaybettiğim şeref puanlarını geri istiyorum ne yani bunun için bende mi program kullanayım ya ? O zaman oyunun ne zevki kalacak ki !! Neden milletin hakkını yiyeyim..

tryhardD bunu beğendi.
  7. Bende en az bi 50 milyon şeref yemişimdir bu hilecileri hurdacıları kovayım derken

Tauly__ bunu beğendi.
  8. Bot kullanmayanlar banlanmasın yeterli. İş oraya doğru gidiyor sanırım. Bide koskoca 3-7 de tek elle oynayan benim o kadar oto varken gelip beni ve benim gibi elle oynayan 2-3 kişiyi daha kesiyorlar. Bu ayrı bir sorun .

ERDALBAGGAL ve AKINCI_TAHA[İMHA] bunu beğendi.
  9. memat155

memat155 User

"Bebekler dans eder dostlarla."
    -Eymen

Son düzenlenen: 21 Haziran 2020
  10. InYourFace

InYourFace User

Hibrit görevini bu şuanki karantina etkinliği varken yapamzsın normal zaten herkes botçusu normali hibrit kasıyor etkinlik bitince 1 2 günde sen yaprsın ama ben cubi görevini yapmam.

elektro bunu beğendi.
  11. tittle da programcılar görünce bilişsel ve elverişsel şeyler okumaya geldim sandım. yine hayal kırıklığı mod on.

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz konudaki endişenizi bir oyuncu olarak anlamaktayım ancak öncelikle Ülke Takımlarına verilmiş bir Bot banlama yetkisi bulunmamaktadır. Yapmış olduğum açıklama size devamlı olarak duyduğunuz bir açıklama olarak gelebilir ama durum şuan için bu şekildedir. Umarız ki en yakın süre içerisinde 3.Parti yazılımlar/Botlar kullanan oyunculara karşı gerekli cezai işlemler uygulanır. Bu yetkilerin Ülke Takımlarına verilmeme sebebine gelecek olursak insan hata payından doğacak sorunlardır. Hatırlatmak isterim ki daha önceden de Bot gibi programlar kullanan oyunculara karşı gerekli işlemler yapılmış olup bunun yarın veya daha yakın bir zaman diliminde yapılmayacağının herhangi bir örneği bulunmamaktadır. Belirtmiş olduğunuz Oyun Kuralı gereğince bütün oyuncularımız bu kuralı kabul etmiş olup, kurala uyulmaması halinde gerekli işlemler Merkez Ekip tarafından yapılacaktır. Onun dışında konu içerisinde aklınıza takılan bir soru olması durumunda Forum Kuralları çerçevesinde sormaktan çekinmeyiniz.
    Yakın zamanda görmüş olacağınız iyileştirme ve güncellemeler buna en iyi örnektir. Topu Almanya (Merkez Ekip) Ekibinin üzerine atmamaktayız, sadece Ülke Takımlarının bu gibi yetkilerinin olmadığını anlamınızı istemekteyim. Oyun içerisinde yaşamış olduğunuz sorunları bir oyuncu olarak bende yaşamaktayım. Umuyorum ki en yakın süre zarfında gerekli işlemler yapılacaktır.
    Ne yazık ki genel sorun çerçevesi aynı şekilde olmaktadır. Bu sorunlar için bize verilen tüm bilgileri oyuncularımız ile paylaşmaktayız. Umarız ki belirttiğim üzere gerekli işlemler en yakın zaman diliminde yapılacaktır.

İyi Forumlar Dilerim

CØMPĀ₦ЄRRØR bunu beğendi.
  13. bu oyun çökçek gibime geliyo

14. ℓαηeт

ℓαηeт User

ben kac yildir oynuyorum bu oyuna en kral bann sene 2013 de gelmisdi ama o Zaman merkez iyi calisiyordu 2016 galiba fair Play diye bann attilar ve yanlik oldu diye gemiler acildi kisaca sene 2020 olmus bu saate sonra olsa ne olacak ki yine secme yapacaklar genaral gemiler bota banmi alacak ben inanmiyorum

ben turkiye ekibine lafim yok onlar isini yapiyor ama merkez isini yapmiyor bence

olay basit
    oyuncu kaybi
    botlar sahibi
    yada gelir azalacak
    bunubaska aciklamasi yok kendine zarar vereyen seye yilladir neden izin veriyor peki
    simdi oyun indirmeli olacak o Zaman daha fazla hile olacak
    bunu Samimi sekilde soyluyorum inanin Burda bannlama olmaz eskidenmis o beklemeyin kendizi yormayin da

bu oyuna persembe Cuma rezet geliyor botlar ayni sekilde calisiyor merak etttinizmi :D cumalar degisen rezet sonrasi kodlar bu adamlarin eline nasil geciyor hemen

ben bu yuzden bankayi degisdim cunku darkobrit guven vermiyor artik

Son düzenlenen: 21 Haziran 2020
    titans___ bunu beğendi.
  15. bankanın suçu ne?

16. elektro

elektro User

ban geldi sereverlerda adam bulamadık ben ce programlar engellenmeliki herkes canlı oynasın oyunda hareket olsun o zman etkinlikler bu kadar zor olmaz herkes kasılabildiği kadar kasılır

17. PolatStrz

PolatStrz User

Yorumları okumak bile kanser olmana yetiyor arkadaş. Ben de bu botcular yüzünden 40m şeref kaybetmişimdir. Yok click herifin petine takılıyor o patlıyor yok portala gönderecem diye az canı oluyor patlıyor. Patlatmazsan cubiden 0 çekiyorsun. Görev yapamıyorsun. Bir de genelde x-6 maplerinde olan şu tipte kişiler var ki onlar bottan da beter; düşman şirket benim mapime gelmiş ben cubiye sıkarken bana sıkıyor ve beni patlatmaya çalışıyor. Ancak yanımda duran dost şirket gemi beni koruyacağına N/A düşman gemiyle aynı safta bana sıkıyor!! Düşman gemiyle birlikte dolaşıp dost gemileri kesiyor ve herhangi bir - şeref olayına marus kalmıyor! Neden? Çünkü daha önce düşman şirket sana sıkmış oluyor ve doğal olarak dost gemi seni kesse bile bu durumdan etkilenmiyor! Bu durumu çok yoğun N/A anlatırdım da chatten sövünce yediğimiz gibi burada da haksız yere ban yemek istemiyorum şimdi.

Tauly__ ve titans___ bunu beğendi.
  18. ℓαηeт

ℓαηeт User

bot satanlar yada yapanlar darkobrit yazilim kodlarina ulasa biliyorsa banka seylerine ulasa Bilir ben tebir olarak degisdim darkobrit guven vermiyor artik
    yokarda yazdim bence turkiye ekibi isini iyi yapiyor ama merkez yapmiyor almanya Hamburg bu yuzden Burda Forum adminlerine kizmayin onlarin yapacagi birsey yok

sizin suan da gucunuz sadaece paraniza yeter

titans___ bunu beğendi.
  19. uninstable

uninstable User

Bir şeyi açıklığı kavuşturmakta fayda var. Oyunun "yazılım kodlarına" erişim gibi bir ihtimal yoktur. Neden mi öncelikle bu oyun "yazılım" değil "web tabanlı programlama" eseridir. Sonra web programlama ile ilgili kaynaklara bakarsanız "kodlara" erişim imkansıza yakındır, yapılabilir ama iyi bir hacker olabilmeniz lazım. :)
    Yapabildiğini söyleyenler sadece şunu yapabilir oyunun "resource" yani kaynaklarına bunlar nedir gemi resimlerine hangar galaksi kapıları vs vs resimlerine ve bunlarla ilgili dosyaları alabilir ama daha fazlasını alamaz, bunlar da zaten tarayıcı önbelleğine yada flash önbeleğine yazılır. :)
    Fakat şöyle bir durum var siz oyunda kendi mail adresinizi ins*** face**** gibi sosyal medya adresleriniz verirseniz bunlar üzerinden size bazı linkler atarlar oraya da oyun hesabınızı girip hediyenizi alın derler ve ne olur hesabınız elinizden gider. :)

20. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Mesajınızın bir kısmını sansürlemek durumundayım. Uygunsuz dil veya küfür kullanımı chatte olduğu gibi buradan da yasaklanmanıza sebebiyet verebilir. Lütfen bu konuda biraz daha hassasiyet gösteriniz. :)

Yazılım kodlarına erişmek gibi bir şey söz konusu değildir. Lütfen bu konuda söylenen her şeye inanmayınız.

Konu raporlara eklenmek üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.