Prometheus Görevi Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Wolsterey tarafından 14 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Wolsterey

Wolsterey User

Herkese merhaba,
    baya bir uzun araştırmamdan sonra haftalardır forumda prometheus bugu ile karşı karşıya kalmış kullanıcıları gördüm ve fark ettim ki teknik ekip hala bu konuya açıklık getirememiş bu gidişle de yakın zamanda da getireceklerini zannetmiyorum mağduriyetimiz söz konusu olunca ne mağduriyetimizin karşılığını alabiliyoruz nede çözümünü yetkililerden ricam bu konuya daha fazla yoğunlaşmaları veya panel üzerinde bu sorunu yaşayan tüm oyuncuları o görevden atlatmaları

2. lookmes96

lookmes96 User

valla bende görev katlayıcı filan çektim hala düzeltilmedi üzerine katlayicida bitti boşa para gitti

3. Wolsterey

Wolsterey User

o görevde takılanları panelden tespit edip geçirebilirler veya ne bileyim görevi değiştirebilirler geçici olarak en azından biz mağdur olmayız

4. lookmes96

lookmes96 User

öyle birşey yapicaklarını zannetmıyorum dostum cevapda çözücez demişlerdi hala çözemediler bekliyoruz boş boş

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hatanın çözüldüğüne dair bir geri dönüş almadık. Hafta başında daha detaylı bir çözüm gelecek diye tahmin ediyorum.

Türkiye Takımı!

6. lookmes96

lookmes96 User

Valla benım ıznım bıttıkden sonra çözüm üretseler ne olur verdigim para çöp oldu daha oynamıcaz bu gidişle

7. Resetten sonra dahi hala bir çözüme ulaşılabilmiş değil ne zaman çözülecek oyunda tıkandık kaldık ilk görev bitmeden diğerlerini de vermiyor.

8. 1. pro lazer görevinde lazer ve roket besleme görevlerini beslememize rağmen kabul etmiyor görevi saymıyor dahası bu görevi yapmadan diğer görevleri de alamıyoruz bu sorunun çözümünü bekleyen onlarca insan var ufacık bir görevin bugunu çözmek veya bu sorunu yaşayan insanların görevlerini atlatmak bu kadar mı zor? 1 haftadır bekliyoruz reset geliyor ve hala çözüme kavuşmuş değil.

9. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Sorun henüz çözüme kavuşmamıştır. Kimlerin bu konuyla ilgili sorun yaşadığını ve yardımcı olabilmek adına supporta bilet atınız diye bildirim yapıyoruz.

Çözüm oluştuğunda duyuru yapılacaktır.

Türkiye Takımı!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2022
  10. valla artık yeter yeni başlayanlar gelişemiyor bide oldukları yerlerde sayıyıolar artık bi çözüm getirir sıkıldık kaç hafta oldu çözün yada panelden o kısmı kaldırın

11. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Sorun iletilmiştir. Çözüm geldiğinde duyuru yapılacaktır spama dönüştürmeyelim konuyu.

Türkiye Takımı!

12. Vaveila

Vaveila User

İlk prometheus lazeri görevini yapıyorum. Impulse'ları bitirdim fakat lazer-roketleri promerium ile geliştir kısmı tamamlanmıyor. 3-4 kez promerium ile zenginleştirdim fakat yine de tamamlanmıyor? Yanlış yaptığım bir şey mi var?

13. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Görev bitirmede hata mevcuttur. Raporlama yapılmıştır.

Türkiye Takımı!

14. Vaveila

Vaveila User

yapmam gereken herhangi bir işlem var mı?

15. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Supporta bilet atınız sorunu yaşayan arkadaşlarımızı kayıt altına almamız açısından.

Türkiye Takımı!

16. Modum Support ekibi tatilde mi 1 haftadır dönüş alamadım da tickete :)

17. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Bayram tatili sonrasında yoğun bir bilet birikimi oldu sanırım :)

Türkiye Takımı!

18. Anladım modum hiç böyle olmazdı genelde 1 haftayı da geçmiş dedim bir sorun yoktur inşallah :)

19. Plutus etkinliğinin ilk gününde turretlerin hepsini kestikten sonra boss gelmeden kapı bitti. Bu durumla ilgili ticket attıktan sonra 6 gün olmasına rağmen hala dönüş olmadı(en geç 2 iş gününde dönüleceği yazıyordu). Tekrar ticket atmama gerek var mı yoksa beklemeli miyim?

20. güzel sıralamaya girersin işte.
    en kısa sürede kapıyı biterenlere ödül var