Prometheus Görevi Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Wolsterey tarafından 14 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

İş yoğunluğundan dolayı cevap süresi şuan uzamaktadır. Tekrar bilet atmanıza gerek yoktur.

Türkiye Takımı!

2. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Yok yok sorun yok bayram tatili sonrasında izinler ve bu süreçte biriken biletler olmasından kaynaklı olarak bir yığılma var. Yakın zamanda cevaplanacaktır. :)

Türkiye Takımı!

3. Ticketime cevap geldi ama sadece bu cevabı vermişler boşuna ticket atmışız çözüm odaklı bir geri dönüş olduğunu düşünmüyorum yani sorunu çözemiyorlarsa herhangi bir görev atlatma vs durumu söz konusu olmadı malesef ''Bu durumu teknik ekibimize bildirdik. Bu süreç artık teknik ekibimizin yetkisindedir. Lütfen sabırlı olunuz.''

4. Merhaba pilotlar,
    Lazerleri/roketleri rafine etmek isteyen ve doğrulamayan görevlerin sorunu öncelikli olarak teknik ekibe bildirildi.
    İlgili görevler şunlardır:
    Vakumlu temizleme
    [IMG] Savaş Bildirgesi
    [IMG] Sınırlandırma
    Şu anda geliştirici ekibinin sorunu çözmesini beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.
    Destek düzeyinde, şu anda bir hata sunan görevleri doğrulama yetkilerine sahip değiller. Ancak, "Çift ödüllü Görev" paketine (Güçlendirici QR-01) sahipseniz, destek, paketi boşuna satın almamanız için görevi istisnai olarak doğrulayabilir.
    Sabırlı olmanızı ve konuyla ilgili birden fazla konu açmamanızı rica ederiz.

5. Merhaba pilotlar,
    Lazerleri/roketleri rafine etmek isteyen ve doğrulamayan görevlerin sorunu öncelikli olarak teknik ekibe bildirildi.
    İlgili görevler şunlardır:
    Vakumlu temizleme
    [IMG] Savaş Bildirgesi
    [IMG] Sınırlandırma
    Şu anda geliştirici ekibinin sorunu çözmesini beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.
    Destek düzeyinde, şu anda bir hata sunan görevleri doğrulama yetkilerine sahip değiller. Ancak, "Çift ödüllü Görev" paketine (Güçlendirici QR-01) sahipseniz, destek, paketi boşuna satın almamanız için görevi istisnai olarak doğrulayabilir.
    Sabırlı olmanızı ve konuyla ilgili birden fazla konu açmamanızı rica ederiz.

6. merhaba pro görevleri düzelmiş fakat plutus etkinligi bittince yapılacakmış güncelleme fakat merak ettigim şey sırf pro görevleri için görev katlayıcısı cektim bunlar ben ve benim gibi yapanlar için bir görev katlayıcısı geri gelecekmi yada cekenlere tekrar verilecekmi görev katlayıcısı ?
    cevap için şimdiden teşekkürler.

7. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Telafi için bir duyuru yapılmadı ne yazık ki sanıyorum telafisi olmayabilir.

Türkiye Takımı!

8. mhevzi

mhevzi User

Bilader sen çok iyi niyetli bir insansın. Seni üzerler :))