prometheus görevleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve danze_macabre tarafından 13 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar bu prometheus görevleri kaç lwl den sonra geliyor? aradın taradım bulamadım bir türlü görevleri.

2. 17 lvl

3. hazır sen açmışken sorayım ouna hem tek başına oynayıp hem bu görevleri yapabilen var mı ciden ? ben ilk görevi alayım dedim impulse II bulmas ıyeterince zor ayrıyeten kaç milyon canı var 1 kişi onu binlerce *4 harcamadan kesebiliyormu yani merak ediyorum. kalın sıkmayan x4 le beslemesiz güçlendricisiz 30 k vuran bir gemi benim ki
    tr3 te pro görevi yapan varsa eklesin beni beraber yapalın olacak gibi değil yoksa bu iş eic şirketim

4. hocam attend kesen görürsen grup falan at alırsa öyle kesin ama sal ilk o vursun yoksa yardım bile etmez 10 tane yi sentamam ladıktan sonra kendin impulse falan rahat kesersn zaten

5. işte ilk 10 impulse var ya 1. pro için. ben daha onu kesemiyorum. bana güçlü bir klan yada badi lazım :) şimdilik şu kalın sıckak ayara gelmeyi bekliyorum he bide zeus eksik :) acelem yokta, yine de o prolar göz kırpıp duruyorlar bana :)

6. evet dostum hepimiz baslarken 10 20 k vurarak kestik yapıcak bişey yok , impulse bulamaman nrmal haritada yok invokeları keserlerken gorursen 1 tanesini kaçır ya da o gruba gir bi invok 8 tane atıyor zaten grptysanz 2 invokta biter görev

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu görevler 17. seviyede açılmaktadır. Görevler 17 seviye için olduğundan yüksek levelli oyuncularda görev listesinde ortalarda bulunabiliyor. Buradan Prometheus lazer ödüllü görev listesine ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.