Geri bildirim Prometheus Günü Etkinliği Geri Bildirimi

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 25 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben geçen sene yani 2020 kasım ayında yoktum o yüzden prometheus etkinliği nasıl oldu bilmiyorum Fakat 2019 prometheus etkinliğinde vardım..

Çok iyi hatirliyorum dükkan tasarımlar bölümüne bir sürü tasarım gelmişti 5'li paket her paket te bir tyranoss vardı ve birde inferno gemileri vardi..

İnferno sentinel ve tyranoss hammerclawn ve tyranoss cyborg paketini alamamıştım..Hatta o zaman tyranoss centurion bile gelmişti ..

Ben şimdi bir koleksiyoncu olarak tyranoss hammerclawn ve tyranoss cyborg arıyorum bu etkinlikte gelmedi niye gelmedi onu anlamadım bu etkinlikte de gelmezse hangi etkinlikte gelecek acaba?

Tam bir yildir prometheus etkinliğini bekliyorum ki tyranoss cyborg gelir diye ama gelmedi 3 tane gemi tasarımı koymuşlar diminishere birde pusata şaka gibi :)

2. 500 anahtari nerden aldiniz ?

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Nereden almam gerekiyordu?

4. merak ettim nerden aldiniz diye

5. Admin gemisi var 2 maose hareketine bakar ;)

350 kutu açtım bana prometheus tasarım gelmedi rica etsem hesabıma yükler misiniz ;)

kaptan34 bunu beğendi.
  6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Hemen ID rica edeyim :p:D

polatalemdar311 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş