Geri bildirim Prometheus Günü Etkinliği Geri Bildirimi

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 24 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Ben geçen sene yani 2020 kasım ayında yoktum o yüzden prometheus etkinliği nasıl oldu bilmiyorum Fakat 2019 prometheus etkinliğinde vardım..

  Çok iyi hatirliyorum dükkan tasarımlar bölümüne bir sürü tasarım gelmişti 5'li paket her paket te bir tyranoss vardı ve birde inferno gemileri vardi..

  İnferno sentinel ve tyranoss hammerclawn ve tyranoss cyborg paketini alamamıştım..Hatta o zaman tyranoss centurion bile gelmişti ..

  Ben şimdi bir koleksiyoncu olarak tyranoss hammerclawn ve tyranoss cyborg arıyorum bu etkinlikte gelmedi niye gelmedi onu anlamadım bu etkinlikte de gelmezse hangi etkinlikte gelecek acaba?

  Tam bir yildir prometheus etkinliğini bekliyorum ki tyranoss cyborg gelir diye ama gelmedi 3 tane gemi tasarımı koymuşlar diminishere birde pusata şaka gibi :)
   
 2. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Konu tekrardan açıldı :) Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.​
   
 3. Geçtiğimiz senelerdeki etkinliklere göre günlük görev ödüllerinde yarı yarıya azalma olmuş.
   
 4. Sonunda indoktrin hzılandırıcı payment ile satılabilir olmuş iyi olmuş çok zor kasılıyır oyun içi
   
 5. lEfe

  lEfe User

  44 anahtar = Sıfır (0) Gemi Tasarımı = Çöp bir etkinlik
   
 6. goliath solace citadel ve pusat plusun da prometus tasarımı oyuna keşke eklenseydi geçen sene tasarım fulleyen oyuncular için çöp etkinlik olmuş biraz daha geliştirilmeli mesela hermes fulleyemeynler için prometus kutularına hermes ekleyebilirsiniz benim gemide ful ama yinede fulleyecek olan arkadaşlar için güzel olurdu veya prometus gününe özel birleştire yeni materyaller ve kutudan düşecek öğelerle örnek ( xt10-xu -xv02 veya benzeri modüller gibi veya pet doğrudan hedef modülü gibi ) not bilmeyenler için doğrudan hedef plutus deneyleri etkinliğinde gelmişti bidaha oyuna hiç getirilmedi
  alabileceğimiz tariflerde ekleyebilirdiniz etkinlik çıkarılacakkken bütün oyunculara hitap eden bir etkinlik çıkarılsa güzel olurdu ve bütün oyuncular yapılan etkinlikten zevk alırdı ve katılım bol olurdu
   
  Son düzenlenen: 26 Kasım 2022
 7. Gerçekten goliath plus pusat plus citadel plus gibi gemilere bu tasarımları getirmesi gerekir iken neden sürekli oynanmayan gemilere geliyor anlamış değilim en son orcusa getirmişlerdi plus gemileri olmadan önce geçen sene ardından plus gemileri geldi ve orcus nerf yedi sonrasında orcusa çıkmış olan tasarım halihazırda bir işe yaramamış oldu seneye de beklenen gemilere getirirler sonra daha üst düzey gemi gelir ve bir işe yaramaz :D alıştım artık nedense gülümsetiyor sadece en çok oynanan gemiler belli yani tercih edilmeyen gemilere inatla sayaç tasarımlı gemiler çıkarmaya devamke :)
   
  **HaCıNuRi** bunu beğendi.
 8. lEfe

  lEfe User

  44+24 anahtar 68 anahtarda = sıfır (0) Gemi tasarımı
  Drop yok!!!
   
 9. süper bir etkinlik düzenleyenlerden emeği geçenlerden ALLAH razı olsun keşke hergün olsa.
   
 10. Sana göre çöp gayet bir sürü tasarım çıkardım şansın yok diye karalama ayrıca bol bol 10.000 uridium da çıkardım
   
 11. vız roketi prometus gününde oyuncuları hindiye çevirmiyor bu hata giderilmesi lazım ünvan alacaktım :(