Bug / Oyun hatasi Prometheus Lazer Geliştirmesi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Kurtul1944 tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Merhaba, Geliştirme ekranımda önceden Prometheus Lazerleri gözüküyordu. Ancak artık gözükmüyor. Oyunda Chatte bazıları bu özelliğin kaldırıldığını söyledi ancak başka bir zaman sorduğumda diğer oyuncularda gözüküyormuş.

Nedeni nedir ? Kaldırdıysanız paramı geri verin :D[​IMG]

2. ateistkeci

ateistkeci User

Daha önce bu konu hakkında bir konu açmıştım geliştir kısmında sağ veya sola kaydırma konusunda sorun var hala, fare tekerleği ile sağ veya sola kaydırırsan Prometheus lazerini tekrar görebileceksin :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Fare'nin tekerleği bozuk olduğu için hiç bir zaman uygulamayadım dediğinizi. Neyse ki şimdi bi 50-60 kere çevirince hareket ettiğini gördüm ve lazerlerim duruyormuş :D kusura bakmayın

4. ateistkeci

ateistkeci User

Ne kusuru burası forum sonuçta :p

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yardımcı olan @ateistkeci üyemize teşekkürler. Kendisinin belirttiği yöntemi uygulayabilirsiniz. Bunun dışında "Filtre" seçeneğini kullanarakta mevcut türden tüm öğelerinizi görebilirsiniz.

Geliştirme Filtre Silah.jpg

İyi forumlar.

Kurtul1944 ve ateistkeci bunu beğendi.
  6. Geliştirme hala duruyor.