Prometheus Lazeri Güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 10 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. +1 Kesinlikle katılıyorum, Evet

78,7%
  2. Hayır olmasın

21,3%
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Ankete göre istenilen oy gelmiş ama adminler supporta mail olarak bildirmiyorlar mı ne zaman öneriler kabul edilecek? Biz bu önerileri boşuna mı yazıyoruz artık fikir bile sunmak istemiyorum.

2. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

İlgili raporlarımızı haftalık olarak yapıyoruz. Merkez ekip bunları görüyor yapması veya yapmaması hakkında bizim bir kabahatimiz yoktur. Lütfen bizlere bu gibi tutumlara girmeyiniz.

İyi Forumlar.

3. Viraaa

Viraaa User

kardes yanlis anlama ama otolarin lehine olan hicbirseyi desteklemiyorum.senin bu dedigin otolarin daha kisa surede daha fazla kredi daha fazla tp daha fazla seref daha fazla uri kasmasina yardimci olur.he oyunda bu lanet olasi otocular olmasa dedigine kalpten katilirdim.ama bu otolar varken bu onerin otocularin ekmegine yag surmek oluyor...

4. konu güncel

5. Prometheus Lazeri almak için yapılan çabalara bakılarak bence de enaz 1,5 olmalı +

6. KuRaLSıZ

KuRaLSıZ User

beyler lazer topu mavi lacivert yeşil sıkması güzel olmazmı sence eskisi gibi güzel olsu eskisi gibi hatırası olsun ne dersi ???

7. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Cezanız bitmeden foruma girdiğiniz için gerekli işlemlerimi uyguluyorum.

İyi Forumlar.

8. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Ebedi kapısı da geldi Prometheus lazerin acilen düzeltilmesi gerekir.
    Adminler Do ekibine raporlar mısınız?
    Birazda müşteri memnuniyetini önem versinler.

9. geliştirilmiş lf 4 lerle birleştirsek pro ları hp bonus.npc bonus ve pvp bonus alsak olmazmı ?

Sayfayı Paylaş