Prometheus Lazeri veren görevler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ilkerbufe tarafından 9 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ilkerbufe

ilkerbufe User

Ben 19 seviyeyim. Bu görevlerden kaçını alabilirim bu seviyeyle?

2. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Sırasıyla yaptıkça yenisi açılacaktır görevlerin.Görev denetim kulesine gidip kilitli olan görevlere tıklarsanız hangilerinde seviye sınırı olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sınırlar Dahilinde görev zincirinin ilk 30 görevini alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2018
    .Paradoks. bunu beğendi.
  3. merhaba ben bu görevleri bulamadım yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Karaşimşek İçeriği S.S.S'ine gerekli eklemeler yapılmıştır, lütfen inceleyiniz.

İyi forumlar.

5. Prejiva

Prejiva User

İlk 10 prometheus görevlerini yaptım ama şu an prometheus görevleri yok Karaşimşek İçeriği S.S.S'i de okudum ama 10. prometheus görevinden sonraki kalan prometheus görevleri yazmıyor daha doğrusu ödül olarak prometheus lazeri vermiyor modum yardım et

6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Görevler ortalarda olur genellikle ve görevler yapıldıkça diğeri açılmaktadır.

İyi forumlar

7. Prejiva

Prejiva User

Hadi ben göremedim Karaşimşek İçeriği S.S.S sayfasında da 10. prometheus görevinden sonra gösterilen diğer görevlerde ödül olarak prometheus lazeri yok 11. 12. prometheus lazeri yok görev ödüllerinde? Bende mi sorun var anlamadım

8. kokuluk18

kokuluk18 User

10 lazere kadar veriyor sonrası sında tp şp olarak devam ediyor

9. Prejiva

Prejiva User

Aynen işte ondan bahsediyorum 4-4 te 5 kişi öldür 5k rsb veriyor 2k rinusk topla diyor hasar desteği veriyor sacma sapan ödüller prometheus lazeri veren görevler nerede yahu (tekrar ediyim ilk 10 pro lazerim var 11. 12. nin görevlerini istiyorum)

10. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

10 lazer görev ile verilmektedir. Başka görev ile lazer alamazsınız.
    Rinusk biriktirip birleştir kısmından yeniden üretebilirsiniz.

İyi forumlar

Prejiva bunu beğendi.
  11. kokuluk18

kokuluk18 User

o 2k rinusk topla 11 görev işte linkede bakarsan 2 tip görev var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.