Prometheus Lazeri Zincir Görevleri

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve kinggink tarafından 25 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. kinggink

  kinggink User

  Bu Prometheus Lazeri zincir görevlerinin 2. den başlamak mümkün mü? 1. görevi yapamıyorum çünkü lazeri sarı taşla besle diyor. Benim lazerde seprom var. onları iptal etmek istemiyorum. Bunun çaresi varsa söyler misiniz?
   
 2. Zaten o sepromlar gitsin diye konulmuş bir görev o. Bir aralar seprom bugu olmuştu, onu ortadan kaldırmak için dizayn edildi ve maalesef 1. görevi yapmadan 2. göreve geçemiyorsun.
   
 3. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Ne yazık ki besleme yapmadan görevi tamamlayamazsınız. Görev zinciri olduğundan dolayı sonraki göreve de geçiş yapamazsınız.

  İyi Forumlar.
   
 4. CHNTRN

  CHNTRN User

  Benimde 7m sepromum çöp olmuştu bu görev yüzünden kaçışın yok
   
 5. ...1...

  ...1... User

  sende kasarak billeşmeden almaya bakacan baskan takı sebromlar bittene kadar
   
 6. kinggink

  kinggink User

  22 milyon seprumu yakar mıydınız? Ben onu yıılar verdim yapmaya. sonuçta hile yapanlar yüzünden ilerleyemiyorum. bu zincir görevi değişmezse ben hile yapmadan oynadıgım için ceza almış gibi oldum. gemime bakılsın hile yaptıysam komple gemiiyi silsinler razıyım . ancak 2 yıldan fazla bir emekle yapılan seprumu yakmak 2 yılı çöpe atmaktır.

  [​IMG]

  vaziyet bu
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2021
  arslanzero bunu beğendi.
 7. bende bu kadar değildi ama bir 10 m i yakmak yerine harcadım öyle başladıydım bu görevlere bence sende harca bi yerden yakma sonra pişman olma
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Prometheus istiyorsanız sepromdan vazgeçmeniz gerekiyor. Tek çare bu :) .

  İyi Forumlar.
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 9. kinggink

  kinggink User

  Cevaplarınız için saolun arkadaşlar. Sepromu yakmayacağım. Ancak onu tukettmek de günde ortalama 100 k harcayabiliyorum. 6 ay sürecek gibi. 6 ay sonra da başka bir şey çıkar, bir de seprom gerekir. Bu işler ters olursa böyle gider.

  Başka bir soru sorum vardı. gemide 45 tana 16 lewel eski lf4 var. Bir de yeni geliştirmesiz 10 ar tane magma hp ve yansıma sondası var. konfi onerebilir misiniz? Vuruş ağırlıklı nasıl dizilmeli.
   
 10. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  LF-4 ile devam edin. Birleştirde Prometheus Lazer Topu aldıktan sonra onları geliştirmek için kullanırsınız.

  İyi Forumlar.
   
 11. CLASSİ

  CLASSİ User

  Ebedi kapı çıkmadan önce ben de sepromlarımı harcamadan pro lazer yapmıştım. Zaten sadece İlk on görev sana pro lazer verecek, yine sonrasında eline kuvvet rinusk kasmak zorunda kalacaksın. BL haritasında takılmak yerine EBG kapısında ilerleyebilirsen daha az seprom harcayarak istediğin kadar rinusk yapabilirsin. Sepromların sana kalır. Hatta EBG kapısında o kadar çok rinuskun oluyor ki sonrasında birleştirde istediğin kadar bol seprom üretebilirsin, artık seprom yapmak o kadar hiç önemli bir sıkıntı değil.
   
 12. EBG kapısı ebedi kapı mı oluyor ?
   
 13. .Mephistos.

  .Mephistos. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Evet, oyuncumuz ebedi kapıyı kastetmiştir. Buradan ebedi kapı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 14. oyunda ilerleyince belli bi seviyeden sonra bence seprom önemsiz gemiyi kastıgın surece seprom için gerekenler çıkıyor

  Bir şey farkettim geçen gunlerde sepromu 1m geçen herkesin silinmişti sanırım bugculaırn sepromu silinmiş sizin ki durduguna göre
  ..
  Bansız uyarısız sepromları sil gitsin vay be
   
 15. kinggink

  kinggink User

  kasteddiğiiniz alpha beta gama kapısı mı yoksa ebedi kapı mı? tam anlaşılmadı.


  Hile yapmıyorum ancak yapana da kızmıyorum. çünkü hile yapanlarla başka türlü yarışamazsın. Ben hilecilerle yarışmıyorum dürüst oyuncularla yarışıyorum. Ancak geçen sene oyuna başlayan adamlara kesilmeye de sabretmek zor. Bu yüzden insanlar hile yapıyor.


  evet ama bazen abg de yanlış yazılabiliyor kendisi ne diyecek bakalım yazarsa.
   
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 16. CLASSİ

  CLASSİ User

  EBG kapsının anlaşılamama sebebi olarak ebedi kapıya hiç girmediğiniz anlamında sanırım. Zira ebedi kapının adı Eternal Blacklight Gate olarak geçiyor. Kapıdaki yaratıkların hepsine bir EBG numarası da verilmiş yani kapıda gelen her dalganın adı ekranda üstte çıkıyor örnek: Eternal Blacklight Gate-20 şeklinde bir isimlendirme var. Bir başka örnek olarak kırkyedinci yaratık: Uberkristallon EBG-47 olarak isimlendirilmiş. Kapıya girince sanırım daha anlaşılır olacaktır.
   
 17. kinggink

  kinggink User

  Öncelikle cevaplar için saolun . bu kapıyı hiç yapmadım.Rnusk için denerim.
   
 18. arslanzero

  arslanzero User

  4 pro
  4 lf4
  9 irsis 7 havoc
  6-7 k arası vuruyorum
  Rnusk kasmam için tavsiye alabilirmiyim ?
   
 19. .Mephistos.

  .Mephistos. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Görev kulenizde bulunan (Sınırlar dahilinde görev zinciri ilk 10 görev) prometheus lazeri ödülü veren görevleri bitirip envanterinize 10 adet prometheus lazeri eklemeniz.
  Görevleri tek başınıza yapamayacağınızı varsayarsak bir grupla birlikte 1 veya 2 gün içinde ilk 10 görevi tamamlamış olursunuz.
  Rinusk kasmak için 10 adet prometheus lazerinizi kullanmaya başladıktan sonra daha kolay şekilde rinusk kasabilirsiniz prometheus lazeri normal npclere oranla blacklight npclerine x3,5 daha fazla hasar vermektedir. Prometheus lazeri ve bl haritalarıyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2021

Sayfayı Paylaş