Destek Prometheus lazeri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Σ*X*Σ*Ł*Λ*Ń*Ś**FΛŞØ tarafından 19 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Prometheus lazerine level basılmıyor mu arkadşalr geliştirmelerde gözükmüyorda birde sadece birleştirerek mi çıkıyor kutudan falan ve ya farklı şekilde elde etenin yolu var mı görev dışında
  son bi soru daha full 16 lvl lf 4 hasarı daha fazla olmuyor mu ya bunu istatisiklerini hiç bilmiyorum
   
  V^3NOM bunu beğendi.
 2. abigailcat

  abigailcat User

  Selam, prometheus lazeri geliştirilemez ve hasarı 210 dur ayrıca 5 saniyede bir her lazer ek olarak 200 hasar verir.(Ayrıca bl haritasındaki yaratıklara 3.5 kat hasarı vardır)
  16 Seviye geliştirilmiş bir lf4te ise 212 hasar vardır.
   
 3. Anxiety

  Anxiety Guest

  Merhaba,

  abigailcat adlı üyemizin yanıtı için teşekkür ederim. Prometheus lazerini diğer lazerlerden üstün tutan özelliği hasarından ziyade her beş saniyede bir vurduğu kritik hasarıdır. Bu kritik hasarı da içine katarsak diğer lazerlerin hasarına kıyasla Prometheus lazeri önde olmuş oluyor. Özelliği şu şekildedir:

  Elde etmek için iki şansınız mevcut. Ya "Sınırlar Dahilinde Görev Zinciri"'ni yapmanız gerekmekte ya da Montaj/Birleştir kullanarak elde etmeniz gerekmektedir. Bu iki durum dışında Prometheus lazerini elde etmek mümkün değildir.

  Lazer ve Karaşimşek İçeriği hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  Minerva, Manitu ve .Paradoks. bunu beğendi.