Öneri prometheus lazeri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ●●ŁéĞéйÐ●● tarafından 26 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

prometheus lazerini nereye yerleştirmeliyim ?

Anketin kapanma tarihi 3 May 2020.
  1. DROİTLER

96,4%
  2. GEMİ

3,6%
  1. prometheus lazerini nereye yerleştirmeliyim ?

2. diroitler daha fazla hasar çıkarmaktadır bu yüzden en iyi lazeri/kalkanı diroide takmak mantıklıdır
    iyi forumlar

ateistkeci bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Droidlerin ekstra hasar ve kalkan bonusları olduğu için kesinlikle droidler

4. droitlerin lv si farketmeksizinmi yoksa 16 lv yada 10 üstü içinmi bu

5. yerleştiremeyecen çünkü oyun açılmıyor

6. ateistkeci

ateistkeci User

Leveli fark etmez her zaman bonusu var :)

hedefim bunu beğendi.
  7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyorum. Prometheus lazerini diroitlere yerleştirmenizi öneririm. Diroitlerden gelecek geliştirme ve seviye bonusu hasarınızı arttıracaktır.

İyi forumlar.

8. joetly

joetly User

herkesten farklı şöyle bir şey söylemek istiyorum. bu arada bende oyumu diroitten yana kullandım peşin peşin söyleyim.

eğer 15 adet pro lazeriniz var ise. gemiyi full pro lazer yapıp bl haritasında impulse patlatarak rinusk kazabilirsiniz. hasar kaybınız elbet oluyor ama full kalkan diroit full hız gemi ve full pro lazer x4 sıka sıka impulse patlatabilirsin. hem x4 kaybın az oluyor. hemde %15 npc modülü ile birlikte 80-100 k arası hasara sahip oluyorsun.

tabii normal zamanlarda kesinlikle diroite takılmalı. aksi teklif edilmesi dahi düşünülemez.

Luminous bunu beğendi.
  9. akdumanv

akdumanv User

en iyi lazerler her zaman dirotilere, eğer gemini fulleyecek kadar pro varsa gemiye tak diroite kalkan tak rinusk kasmak öyle daha az elit harcıyor

10. dediğin doğru ama onun yerine gemiye 1 tane pro takıp kalanları diroide takması daha mantıklı yine daha çok vuracaktır

11. yanlış mı biliyorum gmeide değilde droidde olunca impulse ye fazla hasar vermiyormu ek olarak

12. joetly

joetly User

diroitte olduğu sürece diroitlerin seviyesinden kazancınız oluyor. artı olarak havoc bonusuda ekleniyor. bunda hem fikirim.
    benim anlatmak istediğim gemide lazer slotlarınızı pro lazer koyun. az vuracak diroitlere nazaran. ama benim buradaki kilit noktam diroitleriniz full kalkan her iki confi için. full kalkan ve full hız jeneratörü. neredeyse arkası arkasıyla hiç duraksamadan impulse kesebilirsiniz. artı olarak pro lazerlerin BL haritası npclerine 3,5 kat ddaha yüksek hasar verdiğinden elit cephane harcamanızda hiç bir sakınca olmayacak. tabii diroitlere pro koyarsanız geminizin lazer slotlarını boş bırakmayacaksanız.

çünkü pro lazer harici bl haritasında sıktığınız elit cephane boşa gidiyor. (yani zarar aslında.)

örnek vermem gerekirse misal geliştirilmiş lf4 hasarı 230 varsayayım.
    x4 ile atış yaparsanız 230 x 4 = 920
    ama pro lazer ile atış yaparsanız.
    x1 bile sıksanız 210 * 3,5 (BL haritası npcleri) = 735
    x4 sıkarsanız =2940 (5 saniyede bir verdiği bonus hariç)
    şimdi böyle bir durumda normal lazerler ile elit cephane (hatta normali bile kötü) harcaması yapılmaz. diroitlere koyarsanız kalkan yada hızdan feragat etmeniz gerekecek. en iyisi hepsi aynı anda duraksamadan rinusk. bence win & win. :)

umarım derdimi anlatabilmişimdir. yoksa peşin peşin söyledim bende kesin diroit olarak kullandım oyumu. :)

Son düzenlenen: 27 Nisan 2020
    Luminous bunu beğendi.
  13. Kanka altaki o yazıyı nasıl çıkarıyor sun

14. ateistkeci

ateistkeci User

Hangi yazı

15. reis forma bakıyordum da tek derdin omu güldürdün beni :D

ve 22 pro lazerim var arkadaşın dediği gibiyse benim için elit değerli kasılmak için gemiye full pro yerleştirip kalanını pete koyup petedemi sıktırsam yoksa apis ve zeusa kalan proları koyup. boş kalan yerlere kalkanmı koysam ?

16. Pilot lisansı yazısı

17. ateistkeci

ateistkeci User

İmza kısmına fotoğraf ekleyerek :p

18. Bende de 26 pro lazeri var. Sadece pro lazerleri kullanmalıyım değil mi? sürekli çelişkiye düşüyorum bu konuda.
    Ayrıca solace(modüllü), venom (hız hasar) ve sayborg var hangisini tercih etmeliyim. 60k rinunsk kasmam lazım 10 pro lazer için.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :D

Son düzenlenen: 19 Temmuz 2020
  19. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Evet sadece prometheus lazerlerinizi takarak modüllü şekilde solace gemisinde hızlı şekilde kasarak gerekli rinuksu kasabilirsiniz.

İyi forumlar.

20. Cevabınız için teşekkür ederim. Bende öyle düşünüyordum :D
    Hızınıza hayran kaldım sayın modum :)

.Hypnos. bunu beğendi.