Prometheus Lazeri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 24seba24 tarafından 22 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 24seba24

  24seba24 User

  prometheus lazeri nasıl elde ediliyor ayrıntılı bir şekilde yardım edebilir misiniz
   
 2. 17 level olduğunda yeni görevler listesi gelecek. o görevlerden arayıp prometheus lazeri veren görevleri bulup seçeceksin. sonrasında x-bl (oradaki x şirketine göre 1-bl,2-bl,3-bl) haritasına giriyorsun. görevde belirtilen yaratıkları kesiyorsun ve her görev için 1 adet pro lazer alıyorsun (toplam 10 görev 10 pro lazer verir) Görevler haricinde bl haritasındaki yaratıkları keserek rinusk topluyorsun. Birleştir sekmesinde pro lazer birleştiri buluyorsun orada istenen miktarda rinusk + yeşil anahtar + kredi olduğunda birleştiriyorsun. Rinusk kasmanın bir yoluda yine bl haritasından ebedi kapı açıp o kapıda ilerleyebildiğin kadar ilerlemek. Ama son yazdığımı boşver çünkü pro lazeri nasıl elde edebileceğini sorduğuna göre bu sana uzun ve karışık gelir sen ilk iki yolu dene.
   
 3. 24seba24

  24seba24 User

  çok teşekkür edeerim. peki vuruşum bu 10 tane sonunda ne kadar artar
   
 4. Merhaba,

  Bir üyemizin şöyle bir yeni başlayanlar konusu mevcut burada aradığınız her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 5. Dostum aşırı derecede etkisi oluyor oyuna tekrar geri döndüğümde 48 lf4 16 level dim hiç pro yoktu şöyle izah edeyim gemine ekstradan 1 prom lazer alsan bile çok etkisi oluyor çünkü kombosu var mağlum 3.5 katı vuruyor her 5 salvoda bir ilk işin prom fullemek olsun.