Prometheus lazerini daha hızlı almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 22 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu lazerleri daha nasıl daha seri üretebilirim? Rinusk'tan 6000 tane istiyor ama bunu kasmak çok zor değil mi? Gemimin durumu çok kötü değil ama yine de o kadar fazla rinusku elde etmek kolay değil.

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bir grupla seri seri invoke keserseniz çokta zorlanmazsınız bence. Kendimi örnek gösterecek olursam 1 günde 10 binden fazla rinusk kasabiliyorum bu sayede.

İyi forumlar.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. admincim o kadar rinusku kasarken hangi özellikteki gemiyle hang icephanelerle kaç kişiyle ve angi yaratıkların yoğunlukla kestiğinizi paylaşırsanız bir hesap yapabilirim sanırım :) ben 2 aydır oynuyorum ve prometeus lara göz dikmeye başladım beni ne bekliyor görmüş olurum böylece yakın bir zmnda zeusu da bitircem ve ful lf4 full havoc birkaç eksik hercules olacağım. milyonu geçmesede yakın x4 üm var şu an
    lütfen paylaşırsanız sevinrim

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

İnvoke en fazla sıkan 5 oyuncuya kutu verir. Geminiz orta halliyse spectrum kullanın. Yeteneği sayesinde sürekli geri çekilmenize gerek kalmaz.

Yaratığı 5 kişi kestiğiniz sürece hangi lazeri attığınız pek önemli değil. Ancak 5 kişiden fazlaysanız yaratığa en çok hasar veren 5 kişinin içinde olmak için x4 lazeri atmanızı öneririm.

Eğer invoke kesecek grubunuz yoksa invokeden çıkan impulse II yaratıklarını kesiniz. Bunlar diğerlerine göre daha kolay kesiliyorlar.

İmpulslar invokelerden birer defa çıkarlar. Tüm invokelerden çıkan impulseleri kestiğiniz zaman invokelerin kesilmesi lazım. İnvokelerin kesilmesini beklemek yerine attend yaratıklarını kesebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. hp lf4 lerini fulle süper olur

6. İşin öz bireysel olarak kesmede İmpulse'dir ama modun da dediği gibi grup var ve en çok vuran 5 kişi arasına girebiliyorsanız İnvoke hem ödül hem de Rinusk bakımından çok karlı olur. Bunun yanında bunları yapamayacak durumda iseniz (Savaş, düşman durumu vs) Attend kesin ama Attend çok cephane gerektiriyor.

Eğer lazer sayınız 15'i geçti ise gemi içine bu lazeri koyun ve droitlere kalkan takın. Bu sayede hem vuruşunuz çok düşmez hem kalkanınız olur hem beslemeniz daha uzun gider hem de cephaneden kar edersiniz. Ben bu şekilde İnvoke'den gelen uridium ile JOB lazeri alıp onunla kesiyorum. Lazer sayım fazla olduğu için kaç kişi olursa olsun çok kasmadan kutu düşüyor zaten.

Bunların yanında eğer elinizde İnvoke'ye x8 vuran lazer varsa her 5. saniye de bunu kullanın sonra kullandığınız lazere geçin 5. saniyede hasar artacağı için cephaneden tasarruf yaparsınız.

.Paradoks. bunu beğendi.