Prometheus lazerinin Mor Efekti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXxWinterWolfxXx tarafından 31 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyuna uzun bir süre ara verdikten sonra tekrar başladım o yüzden güncelleme ayrıntılarına yetişemedim 19 prometheus lazeri kastım ancak 5 saniyede bir olan ekstra vuruşu göremiyorum. Lazerler diroitlere takılı gemide ise 15 lf4 var. 5 saniyede bir ekstra hasar etkisini görebilmek için lazerler gemiye mi takılı olmalı? Şimdiden teşekkürler.

2. Aliens

Aliens User

Gemiyi full Prometheus ile donatmadığınız için 5 saniyede bir Kırmızı vuruş görüyorsunuz. Ama bu bonus vermiyor demek değil; bonusu alıyorsunuz. Şayet geminizin içi de fullenirse 5. saniye vuruşu Mor olacak.

Titan. bunu beğendi.
  3. Yanıtınız için teşekkür ederim. Ancak bahsettiğim olay lazer rengi değil ben vuruş açısından da kritik bir fark göremiyorum

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı düzenledim.

Rica etsem bir npc keserken video alıp bizlerle paylaşırmısınız.? Ayrıca 5 adet bile olsa aradaki fark gözle görülür şekilde olacaktır. Konfigürasyonunuzu düzgün yaptığınızdan eminmisiniz.?

İyi Forumlar.

5. Modum teşekkür ederim tek prometheusla, 19 prometheusla ve full lazerle ayrı ayrı denedim. Galiba varyans etkisi beni yanıltmış olmalı. LF4 lerin varyansıyla prometheusun kritik vuruşunun kesiştiği anlara denk gelmişim demek ki. Herhangi bir sıkıntı yok, yardım için teşekkür ederim. Kilitlenebilir :)

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.