Prometheus Lazerleri Güncellenmeli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WHlTE tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. WHlTE

  WHlTE User

  Karaşimşek etkinliğinde çıkartılan Prometheus Lazerleri magma ve kararsız LF4 den ortalama olarak daha fazla hasar veriyor. Büyük uğraşlar sonu elde edilen ve geliştirilen kararsız LF4 ve magma LF4 leri boşuna mı yaptık şimdi ? Prometheus Lazerleri bonus dağıtıcı hasarı kaldırılmalı. Ya da sadece npc ye karşı bonus dağıtıcı hasarı olmalı.
   
  levent ve kılıçhan bunu beğendi.
 2. Niye seprom buguna kıyamıyor musun ?
   
 3. ne alaka? :D
   
 4. Mcqeen

  Mcqeen User

  Ben 4m beslemelik roketlerime kıyamıyorum. 0 besleme lazerim var :D
   
 5. WHlTE

  WHlTE User

  senin anlayabileceğin bir matematik hesabı değil bu. O yüzden sen sepromdan dolayı bu lazeri yapmadığımı düşün. Ayrıca lazeri birleştirmeden de rahatlıkla alabiliriz. Bunun da farkında olmamana şaşırmadım.
   
  .EAGLE., levent ve chorbacı bunu beğendi.
 6. bu 5 saniyede hasar katlanırken kararsızla anlık hasar verebiliyosun. bu da ikisini de gerekli kılabiliyo... bence şuandaki hali gayet iyi lazerin. nerf yemesine gerek yok.
   
 7. levent

  levent User

  Bence de Prometheus Lazerlerinin vuruşu düşürülmeli. Emeğimiz boşa gitmiş oldu bu lazer gelince. Kapı etkinliğinde 18 tane zeta yaptım magma için. Yeni LF4 yapmayanlar bu durumdan memnun ama biz de emek verip yeni LF4 fulledik yazık değil mi emeğimize?
   
 8. ya hp-lf de iş görüyo zaten, diğerleri gene kullanılmıyo ki. prometheus veya kararsızı droitlere koyup gemiye hp-lf4 koyunca zaten çok iyi oluyo. şuanda 16 lvl kararsız ile prometheusun pek farkı yok...
   
 9. WHlTE

  WHlTE User

  nasıl farkı yok arkadaşım toplam 10 vuruş yap her 2 sinde de sonra ortalamasını hesapla bakalım kararsız mı yoksa Prometheus Lazeri mi fazla vuruyor. Zaten temelde de belli Prometheus Lazeri 210 vururken magma 217 vuruyor. 5 vuruşta bir Prometheus Lazerinin bonus hasarı temelde vuruşu ortalama 250 ye çıkarıyor bu demek oluyor ki magmadan da çok daha fazla vuruyor.
   
 10. bence iyi bende de 500k sep beslemesi vardı bozdum okadar önemsemiyorum yeni lazerler iyi oldu adamlar bota atmak zorunda kalıyordu bu kararsızlar için şahsen bende kararsız yok en azından böyle bi seçeneğim oldu kalması kanaatindeyim
   
 11. levent

  levent User

  Adam sonuna kadar haklı hesap ortada
   
 12. magma veya parity çok etkilemiyo, kullanan da yine yok zaten. genelde hp-lf4 kullanılıyo. kaldı ki kararsız ve prometheus yarışır, prometheus yerine göre daha iyi yerine göre kötü olabilir. bu konuyla ilgili video gelse çok daha aydınlatıcı olur...
   
 13. WHlTE

  WHlTE User

  bende de kararsız yok magma hp var madem bu lazeri çıkaracaklardı neden bize o kadar delta ve zeta yaptırdılar ?
   
  levent bunu beğendi.
 14. -Star-

  -Star- User

  Darkorbit bu hocam,yıllar sonra yeni bir lazer çıkar bu sefer prometheus rafa kaldırılır.Fazla takılmamak lazım fullemek için,en iyisi eğlenmek için oynamak.
   
  levent bunu beğendi.
 15. WHlTE

  WHlTE User

  arkadaşlar ben burada oyunun bizi aptal yerine koymasına tepki veriyorum biraz mantıklı düşünelim. sürekli bir şeyleri sonunda fulledik dediğimiz anda yeni bir şey geliyor ömceki emeğimiz boşa gidiyor gerçekten büyük zaman kaybı
   
  levent bunu beğendi.
 16. emin ol hp-lf4'ü her türlü kullanırsın, aralarında en işlevlisi o ama magma ve parity hakkında düşüncem olumsuz.
   
 17. .EAGLE.

  .EAGLE. User

  [​IMG]

  Size ve sizin gibi arkadaşlarımıza sadece bu fotoğrafla cevap vermem gerektiğini düşünüyorum çünkü atıp tutmanız sizin çok kolay.
   
 18. WHlTE

  WHlTE User

  sonuna kadar haklısın görevde lazere ve rokete sarı taş besleme mantığı da çok saçma hiç düşünülmeden çıkarılmış bir görev.
   
  .EAGLE. bunu beğendi.
 19. .EAGLE.

  .EAGLE. User

  Teşekkür ederim dostum, saçmalığı bir yana 100k beslemeyi bile bunun için bozmak zorunda değil kimse elbette ama 100k da kısa sürede biter. Şöyle bir durum var bakınız;

  Konu ne kadar sep olduğu değil bir arkadaşta 9 milyon bir diğer arkadaşta 4 milyon var mış diğer konulara baktım. Şimdi bu seprom bugu ile yakından uzaktan bir alakası varsa bu inanılmaz derece komik bir durum olurdu kaldı ki bp böyle bir düşüncesiz firma değil seprom buguna bana kalırsa çok önceden çözüm buldular diye düşünüyorum. Bence bu gözden kaçan bir detay.

  Unutmadan bazı arkadaşlarda şundan bahsediyor buna da gülmemek elde değil gerçekten çünkü söyledikleri şey gerçekten ne matematik ile nede oyun ile alakalı :)

  1 yılda 32 milyon seprom biriktirilebiliyor iken bu arkadaşlar bizimkilerine hile bug diyor. her gün girip bonus alıyorken neden seprom atmayım değil mi ?

  Şuan forumda bu yeni güncelleme geldiğinden beri en çok açılan konu ve en çok cevap alan konu bu. Ama kasıtlı olarak bu konuya cevap vermekten kaçınıyorlar.

  Birileri siz seprom bugu yaptınız diyor açık ve net... Yani bir forum görevlisi arkadaşımızda çıkıp ya arkadaşlar seprom bugu kaldırıldı demiyor demiyorsa demek ki seprom bugu kaldırılmadı olur.

  Bu kadar basit. Ben yakında siparişini aldığım web sitelerini bitirdiğim zaman oyun ile alakalı çok güzel bir site yapacağım kişisel olacak hukuki bir bağıda ya da yaptırımı da söz konusu olamayacağı için emin olsun herkes orada özgürce bütün... gerçekleri... hunharca... açıklayacağım, açıklayacağız...
   
 20. güzel kardeşim öncelikle sakin ol emekler boşa gitmedi :D o lazer sadece yeni haritanın yaratıklarına , bl haritalarındaki yaratıklara fazla vuruyor, oyunculara ve diğer yaratıklara öyle vurmuyor :)
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.