Prometheus Lazerleri Güncellenmeli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WHlTE tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Aliens

  Aliens User

  Ben bu yeni lazeri sevdim. Ki 10 adet çok büyük fark yaratacak, grupla da kolayca yapılabilen görevlere eklemeleri çok iyi olmuş. Bu tamamen eşitleme yönü baskın bir güncelleme. Tabii ki yapmasında bazı zorlukla yaşanacak ama neyde zorluk yok ki bunda olmasın? Yavaş ve emin adımlarla herkes bu lazeri üretebilirler. Ayrıca her yeniliğe direkt olumsuz bakmamak gerekli. Hayatın her köşesinde bir yenilikten daha iyi yenilik sürekli gelir. Telefon alırsınız ve bir ay sonra daha iyisi çıkar. Bu durumda neden yeni telefon çıkardın ey firma diyemeyiz, sonuçta onlar da yeniliklerle müşterilerini bağlamak zorundalar. Evet, bu yeni güncellemenin kusurları epey var ama lazer konusunda bir kusurunun olduğunu düşünmemekteyim.
   
 2. Lazerin elit oyuncuya çok artısı yok 5. saniyede 200 hasar bonusu sayesinde vuruşu artıyor lakin bu bonus cephaneye göre katlanmıyor. Haliyle bu durumda lazere göre bir vuruş gücü ortaya çıkıyor. x1=250, x2=230, x3=223.3, x4=220, x6=216.6 ve yeni cephane x8 için 215 gibi ortalama bir hasara sahip oluyor. Yani bu lazer savaş konusunda daha çok elit olmayan gemiler için uygunken özel yaratıklar için zaten avantajlı.
   
 3. Oyun bu oyun.sadece bir oyun.biraz daha *** emek harcayıp prometheus larida fulleyin.amaç eglenceli bir vakit gecirmek.olum kalim meselesi yapmaya gerek yok.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2018
 4. WolfWar

  WolfWar User

  Kardeş delta zeta yaptında kötü mü oldu x4 ve şeref kasmış oldun yine bir zararın olmadı :)
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 5. Güzel yazdınız. Sonuna kadar katılıyorum. Amma ve lakin bence youtube girin yeni lazerin hasarına bakmanızı tavsiye ederim.

  Lazerin yapılması da zor değil. Görevleri yapmayıpta 1 ay içerisinde 20 - 25 lazer grupla yapılabilir.

  Hasara gelince çift destek ve seprom besleme ile max 440.000 görüyor.

  Ben bu hasarı uzaktan yakından kararsız ya da magma ile çıkaramam.

  Herkesin beklediği aslında modum yeni bir kalkan gelmesiydi. Sonuçta LF4'ten sonra Kararsız,Magma,Hp,Yansıma geldi. Zaten 8 kişilik bir grupla karşı karşıya geldiğinizde patlamanız 5 sn geçmiyor.

  Bence yenilik gelecekse kalkana yani savunmaya gelmeliydi. Kendi düşüncem bu yani lazerin gelmesi diğer lazerleri öldürdü.

  Bu yeni lazerden 36 yaptıktan sonra başka lazer kullanacağımı tahmin etmiyorum.
   
  WHlTE. bunu beğendi.
 6. Aliens

  Aliens User

  Evet, 12 yıldır en iyi kalkan halen en iyi kalkan olarak karşımıza çıkıyor. Sanıyorum artık bir SG3N-BO3 çıkması yönünde.

  Lazer ise diğerlerini öldürdü ama elde etmesi kolay olduğu için zarara uğratmadı.
   
 7. Lazerin ilk çıktığında bonus hasarı da cephaneye göre değişiyordu ama şimdi değişmiyor. Yani lazerler artık full olsa dahi eski lazerler ile 100.000 vuran bir gemi bu lazerler ile 99.000 civarı vurur ve 5. saniyede x4 ile %24 daha fazla vurur bu da 123.000 falan yapar.

  Düzenleme ile uçuk rakamlar görmek mümkün değil çok.
   
 8. WolfWar

  WolfWar User

  Bu düzenleme ne zaman geldi niye hiçbiryerde yazmıyor. Zaten lazerler yeni geldi ne düzenlemesi ?
   
  WHlTE. bunu beğendi.
 9. Esasında bildirilen özellik bu şekildeydi ama ilk çıktığında hatalı şekilde 5. vuruş bonusu cephaneye göre arttıyor ve neredeyse 2 kat hasar veriyordu. Bu durum oyun açısından çok sorunlu bir durum. Hasarlar zaten yüksek 5. saniyeye RSB'yi denk getirdiğinizde çok ciddi bir hasar yapıyor. Bunun geçici olduğu belliydi ama bazı arkadaşlar böyle kalacağını sandıkları için böyle bir konu açılmış.
   
 10. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Az önce denediğimde x4 ile 130-150k vururken, her 5. saniyede hasarım 250-280k yükseliyordu. Bir değişiklik yok dediğiniz gibi.

  İyi forumlar.
   
  WolfWar bunu beğendi.
 11. Şimdi detaylı bir deneme yaptım şöyle ki yeni yaratıklara 3.5 kat hasar son 5. saniye bonusuna eklenmiyor bu da vuruşu arttırmıyormuş gibi gösteriyor. 100.000 vururken 5. saniye de 140.000 civarı vuruyor yeni npclere normalde 2 kat olmalıydı. Sorun yeni npclerdeki bonusmuş. Normal yaratıklarda ve gemilerde bonus cephaneye göre katlanıyor dediğiniz gibi.
   
 12. Bence en iyi olarak tartışılır. Geç kalınmış bir güncelleme. Savunma olarak gemiler halkanın değeri düşürüldükten sonra şuan daha da savunma azaldı.

  Bu kanıya haritalarda aktif olarak savaştığım için varıyorum. Artıkın karşıdaki 2 gemi sizi çok rahat al aşağı edebiliyor. Eskiden savaşlar daha uzun sürüyordu. Şu anda tersi yönde.
   
 13. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  S.S.S'de de belirtildiği gibi bonus dağıtıcı hasarı Blacklight NPC'lerine karşı (3.5 kat) hasar katlayıcısından etkilenmez.
  İyi forumlar.
   
 14. Yıllardır oynadığım darkorbitte ilk defa 1 milyon sebrom beslemesini yapmıştım vizeler vesilesiyle bilin bakalım ne oldu.
   
  WHlTE. bunu beğendi.
 15. 1 milyon beslemeyi 4 günde harcarsın harca öyle yap görevler kaçmıyor dostum
   
 16. dostum ice meteroid cıkıyo 23 une kadar var hergun belli saatlerde bence girsen 2 saat ice yapsan eritirsin yarısını falan diğer yarısınıda gir haritada rinusk falan toplamak için impulse vur canın sıkıldıkca
   
 17. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  guneslenenyarasa ve My-Memorys-Remains arkadaşlarımızın dediği gibi sizlere tavsiyem görevleri yapmıyor olsanız da yeni haritalarda npc keserek maden biriktirmeniz yönünde olacaktır. Böylece hem beslemeniz bitecek hem de bolca maden kasmış olabilirsiniz, şmdiden kolay gelsin.

  İyi forumlar.
   
 18. Aliens

  Aliens User

  En iyiden kastım şu an en güçlüsü o olduğu için. Yoksa yeterli olduğundan demiyorum en iyisini. Kesinlikle bu kalkan değerleri mevcut hasar oranı düşünüldüğünde yetmediği aşikar. Savaşlar çok kısa sürmeye başladı ki bu iyi değil. İnsanlar uzun savaşların hasreti içindeler.
   
  WHlTE. bunu beğendi.
 19. Görevleri bitirmek için sağlam bir klan yada grubunuz yoksa görevlere başlamayın hiç süreli görevler bi hayli zor
   
 20. WHlTE.

  WHlTE. User

  Gerçekten çok mantıksız bir yorum yapmışsın bu yüzden seni kutluyorum. Oyunda bir denge olmalı. Güçlü olmak için verilen emeklerin bir anda anlamsız hale gelmesi hiç adil değil. Magma ve kararsız yapmayan insanların bu tarz senin gibi yorum yapmasını anlıyorum ama biz de dünya kadar emek verip yeni LF4 leri fulledik. Siz de buna anlayın lütfen. Ayrıca konu amacından sapmaya başladığı için kilitlenebilir.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.