Prometheus Lazerlerin Rengi Diroitler de Olmalı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve →Scieηtist← tarafından 9 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

20 Promethus Lazer Diroite Eklenince Mor Atış Yapabilmeli mi?

1. Yapabilsin

86,7%
  2. Yapamasın

13,3%
  1. Aslında oyuna şu şekilde bir eklenti olabilir, gemimizin içerisinde bulunan 16 adet promethus lazeri ile mor bir şekilde lazer sıkabiliyoruz, fakat örneğin 20 promethuslu bir gemide kişinin promethus lazerlerini diroitlerine takması mantıklı olur fakat diroitlere takılmış 20 promethus lazer, geminin içerisinde bulunmadığı için oyuncu mor vuruş görüntüsüne sahip olamıyor, bence 20 promethuslu bir geminin, diroitlerinde bulunan lazerler ile de görsel olarak mor sıkılmalı, oyunu oyuncu için daha zevkli hale getirecek bir fikir olduğunu düşünüyorum...

Hemde promethus lazerlerini tamamlama konusunda daha teşvik edici.

İyi forumlar.

Umarım genel bakıma girmeden, bir yetkilimiz görür : )

Son düzenlenen: 10 Kasım 2020
  2. Kurtul1944

Kurtul1944 User

bence mavi sıkma özelliği de LF-3 den LF-4 e gelsin. LF-3 kullanmak ayrıcalık değil ki :D Haricinde +1

→Scieηtist← bunu beğendi.
  3. Merhaba,

Konu başlığınızı ilgi çekmesi için düzenledim. Konunuz bölüm kurallarına uygun değildir. 24 Saat içinde konuya lütfen anket ekleyerek, buradaki bölüm kurallarına uygun olarak düzenlemenizi rica ediyorum. Bölüm kuralları arasında yer alan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunludur.

İyi forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  4. Merhaba,

Söylediğiniz gibi konuya anket ekleyerek tekrardan düzenledim. Desteklerinizi bekliyorum sevgili moderatörümüz : )

Arkadaşlar 20-25 promethus lazerleri olan gemiler için aslında güzel bir düşünce, mantıken gemiye koyduğumuz promethus lazerden daha fazla promethus lazer koyuyoruz diroitlere buna rağmen vuruş renginde herhangi bir değişim olmuyor, diroitlerdeki proları tamamlayan kişilerin mor sıkması gerekir, çünkü gemiye koyulan pro lazerlerden daha çok slotu var diroitlerin.

5. BALROG

BALROG User

Güzel bir anket olsa da sadece mor bir vuruş görüntüsü sağlamak için yetkililerin uğraşacaklarını sanmıyorum.Oyuncuların prometheus lazerlerini tamamlama konusunda daha teşvik edici bir sonuç alınabilir ama yetkililer için oyuncuların prometheus lazerlerini tamamlayıp tamamlamamaları ne kadar umurlarında olur o da ayrı bir konu.Haricinde +1

6. NoName45_

NoName45_ User

Bence artık her lazer renginin ve sesinin güncellenmesi lazım, yıllardır lf4 kullanıyoruz ve yıllardır kırmızı sıkıp aynı sesi duyuyoruz, şimdide prometheus lazerleri çıktı, yine kırmızı ve yine aynı ses fakat gemide fullse 5 saniyede 1 mor renk.. :) Oyum olumlu.

7. Bu şekilde düşünme ya bence, yetkililerin en önemli görevlerinden biri oyunu oyuncuya daha çok sevdirmek şahsi görüşüm, bu kategori tamamen istek, öneri üzerine güzel fikirlere önem verildiğini düşünüyorum, oyuncuların isteği üzerine en azından değerlendirme yapabilirler, lazerleri ya da gemiyi tamamlama konusunda da bence yanımızda dururlar her oyunucunun eşit ve sağlam gemilere sahip olmasını onlar da ister bence :)

Kesinlikle bazı değişiklikleri bende destekliyorum, umarım ilerleyen zamanlarda bu tarz bir konuyu da birlikte oluştururuz. Ses ve görüntü değişimi için belki çok daha fazla düşünülüp yazılması gerekebilir, ama bu mor lazer konusunun kesinlikle bir değerlendirilmesi gerekiyor.

Belki full olmanın temsiliyeti diyeceğim hani full olmadan mor sıkılmıyor düşünce yapısı oluşabilir ama şöyle bir olay var 15-16 pro lazeri geminin içine atınca mor sıkıyor... 20 proyu diroite ekleyince ne yazık ki mor atış yapılmıyor, sanırım ufak bir değişikliğe ihtiyaç var : )

8. olumlu oy verdim ama bence 15 prodan sonra mor lazer efekti gözukmeli
    %20 ile başlayıp - 54 pro olunca maximum ulaşabilir

9. Belki 15 pro lazer konusu bu şekilde olmayabilir, bahsi geçen konu 20 promethus lazer topu konusu zaten 20 promethus lazer topu olduğun da, ya mor atması için gemiye koyacaksın lazer toplarını örnek veriyorum gemi 15 lazer topu alıyorsa 5 lazer topunu diroitlere takmak zorunda kalıyorsun bu sefer promethus lazer topların gemide olduğu için diroitlerin verdiği hasarda ki gibi tatmin etmiyor.

mantıksal olarak hasar vermesi için 20 promethus lazer topunu diroitlere koyacaksın, işte bu seferde diroitlere koyarsan, pro lazerler toplarının mor lazer efektini ne yazık ki göremeyeceksin, aslında bu konunun açılma amacı bu, biraz detaylı anlatmak için yazıyorum bu konuyu...

Umarım adminlerimizden moderatörlerimizden biri de neredeyse 2 gündür süren bu konuya cevap yazarlar, düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Sevgiler.

İyi forumlar...

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. 15 tane lazer topu [ droit gemi ]farketmeksizin takıldıgında mor olsun demek istedim :D

11. Ben de olumlu oy verdim de dostum benim diyeceğim Allah başka dert vermesin sana ! Biz oyunu oynayamıyoruz takılmalardan donmalardan senin taktığın şeye bak :=)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  12. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar düzenlendiğiniz için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz oyuncularımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Titan. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş