prometheus parça görevi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1feder tarafından 27 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1feder

1feder User

arkadaşlar ben 1 tane parça aldım açtım gorevlerden 15bin mcb-50 çıktı... başka parça nerden alabilirim veya bulabilirim dipnot:beleş

2. Beleş kutu yok arkadaşım.Cami avlusu mu burası.Çalışacaksın görev veya kapı yapacaksın ki kutu alabilesin:)

3. 1feder

1feder User

anlama sorunlu arkadasş beleş derken parayla alınmayan yoksa gorev yapıpta aldım açtım kutuyu dımı gokten yağmadı... vld

sütsüznuri. bunu beğendi.
  4. Vld sensin.Nerede bu moderatörler ?

5. 1feder

1feder User

bilmem istifa ettiler heralde en son banlandığımda baya şiddetli şeyler olmuştu

6. Alfa beta gamma kapılarından alabilirsin ordan çıkıyor etkinlik içeriğini incele her detay yazıyor orada :)

7. umarım etmişlerdir zaten pek bir işe yaradıklarıda söylenemez ancak tehdit ancak keyfi ban işine geleni raporla isine gelmezse raporlaama.

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili konuyu incelerseniz görevler ve kapılardan elde edebileceğinizi görebilirsiniz.
    https://board-tr.darkorbit.com/threads/prometheus-guenue.158004/#post-1377461
    Bu zamana kadar haksız bir işlem yaptığımı düşünüyorum, yaptıysam da ki ihtimal veremem takım arkadaşlarımın hatamı düzelttiklerine eminim, Kimse burada keyfi bir şey yapamaz-yapmaz. Bu haksız ithamlarınız ceza gerektiren bir durumdur lakin iyi niyetimi anlamanız için bu seferlik uyarı işlemi ile not düşüyorum. Umarım bu gibi davranışlara girmezsiniz.

İyi Forumlar.

9. Titan bana hakaret var.Bunu göremediniz herhalde.52 Yaşında adama velet denmesi pekte hş değil.Lütfen gereken neyse yapalım.

10. 1feder

1feder User

cami avlusu mu burası
    teşekkürler kilitlenebilir

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerien kilitlenmiştir. Uyarı notları düşülmüştür.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.