Destek promethus lazeri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve elektro tarafından 30 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. elektro

elektro User

arkadaşlar promethus lazeri en iyisimi uğraşmaya değermi ayrıca gemidemi işe yarıyor yoksa droitlerdedemi fullemek gerek pvp için en iyisimi gemisi var dahamı etkili yani düşüncelerinizi bekliyorum ona göre kasıcam

2. Fresk

Fresk User

Bu birazda oyun tarzınıza bağlı eğer çok canım olsun iyide vurayım derseniz hp lf4 leri önerebilirim lakin prometheus lazerinin de çok ciddi hasarları mevcut 5 vuruşta 1 tane rsb karıştırır gibi fazla vuruyor. Bence şahsen prometheus lazeri şuan 1 numara ama bu kişiden kişiye değişebilir.

3. elektro

elektro User

peki ful olması gerekiyormu pette dahil ayrıca gemiyi alınca dahamı etkili ?

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Ben promethus lazerinin kasılmaya değer bir lazer olduğunu düşünüyorum. Konunuzu uygun bölüme taşıdım. Bu bölümde diğer arkadaşlarımızın da görüşlerini alabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ ve VALEYARD bunu beğendi.