Promethus Lazerleri Görevleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ΚΛFΚΛS-ΚΛЯTΛŁI[TüЯK] tarafından 3 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Şimdiye kadar 4 tane promethus lazeri aldım levelim 20. 4M tp var ve klanımın büyük çoğunluğu eicli ben ise mmoluyum ayriyetten 31m şeref puanım var arkadaşlar eıce gerek kaybın önemli değil dediler ama bu 45m lik görevler için 24 level olmak gerekiyor.Şirket değiştirmeli miyim zararı mı o promethus görevlerini yaparak karşılıyabilir miyim ?

2. BlueSparkk

BlueSparkk User

Sırf bi görev için 31 m şerefi 2'ye bölmene gerek yok. Klanda olmanada gerek yok. Ben klansız bi şekilde BL haritasına giriyorum illaki orada grup oluyor ve ordaki kişiler ile görevi yapıyorum. illa klanca yapmak zorunda değilsin o haritadan bulunan yüzlerce kişi var illaki birisi grup atıcaktır. şahsen ben olsam 31 m şerefi sırf bi klan için 2 ye bölmezdim. sadece klanımı değiştirir yada dediğim gibi orada bulunan kişiler ile grup kurararak yapardım.

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Eğer klanınızdan yani arkadaş ortamınızdan memnun iseniz şirket değiştirip çok daha rahat olabilirsiniz. Bence değiştirilecek ise zaten başlarda değişilmelidir, sadece bir göreve odaklanmanız yanlış olur. Arkadaşlarınız toplu kasılır iken sizin tek kasılmanız can sıkıcı olabilir.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. bulunduğum serverde 1 tek güçlü klan var 4.sırada eğer ben şirketi değiştirirsem 24 levele gelmeden o görevlerden çıkartır mıyım 16m şeref

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz 16m şeref çok görünmesin gözünüze, şöyle bir örnek vereyim isterseniz :) 1 adet Hades kapısından destekler+gemi+diroit tasarımı ile 1m şeref alabiliyorsunuz neredeyse , hiç görev yapmadan bile sadece hades kapısı yaparak çok rahat telafi edilebilir bir şeref puanındasınız. Bu nedenle önce de dediğim gibi şirket değiştirilecekse başta değiştirilmelidir :)

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. Şu anda çok iyi şeref puanı veren görevler var. Kaybettiğiniz şerefi geri kazanmak zor olmayacaktır. Klanınızda ortamınız iyi ise değiştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Daha sonraları daha fazla şeref puanı vererek geçmek zorunda kalabilirsiniz. Ne kadar erken, o kadar karlı.

7. 16m şeref nedir yada arkadaşınla oyna tabi 1 günde kasarsın 60milyon şerefi hades dönerek hemen değiştir ilerde pişman olma

8. ateistkeci

ateistkeci User

Değiştirmeni öneriyorum ben de rahat kasacaksındır dendiği gibi

9. değiştireli 2 hafta oldu 1 gün içinde 10luk görevleri bitirdim şu an 10 tane elimde 2 tanede birleştirde var :D rütbemde 15 m idi şu an 26 m iyikide değiştim

.Paradoks. ve ateistkeci bunu beğendi.