Geri bildirim Prosperous Etkinliği Hakkında Geri Bildirimler

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Hakan. tarafından 6 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba Cesur Pilotlar,

Yeni etkinlik içeriği hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi "Forum Kuralları" çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
    Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar. :)

2. hoppa15

hoppa15 User

hediye kutusu içerği nedir?

3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Toplayınca göreceğiz. :)

İyi akşamlar.

ZEUSBOWL bunu beğendi.
  4. hoppa15

hoppa15 User

hediye kutusu gören var mı saat 00.31 ama bulamıyorum

5. oben

oben User

hediye kutusu geceden geleceğini sanmıyorum öğlen resetinden sonra gelir büyük ihtimal bu gece Prosperous takvimi gelir diğerleri yarın..

6. Emperor
    Lordakium hangi haritada çıkıyor bulamadım

7. Hades kapısında çıkmakta

8. sadece hadestemi etkinlik görevim varda

9. Evet sadece hadesde, o yüzden hades yapman lazım görevi bitirmek için

10. hoppa15

hoppa15 User

hades istemesi kötü olmuş, full olmayan ve grubu olmayanlar icin 25 iac kaçırmak can yakici :(

hediye kutuların icerigi cok güzel ama cok cok fazla talep var. kutuya tıklayana 3 kişi üzerine geliyor . bu kadar gemi nerden çıktı böyle .

bu yoğunluk dışında iac bakımından (Hades durumu haric) , günlük dosya, gg vs. çok bonkör bir etkinlik.

11. DarwinTR

DarwinTR User

Etkinlikte wız roketleri ile gemi tasarımlarına dönüştürüp aldığımız başlıklar güzel fakat sanırım bir çeviri hatası var ki "prosperous imparator" başlığını alınca kullandım ve "prosperous emperor" yazıyor.

12. hoppa15

hoppa15 User

arkadaşlar bu görevler günlükul mü tek seferlik mi

13. KruelSiege

KruelSiege User

3’lü WIZ başarımlarından iki tanesini yaptım. İki başarı da sarı renkte. 3. başarıyı yapan var mı? 1000 gemi değiştirme başarısı.

Eğer bu başlık da sarıysa uğraşmıcam.

Geri bildirimim ise:

Cerberus çıkma oranı artırılmalı (-)
    Kutular güzel ama pet yakıtı falan gereksiz. Her etkinlikte kutu görmek isterim (+)

14. DarwinTR

DarwinTR User

sarı maalesef ama bence ilk başarı çok güzel "göz alıcı şampiyon"

15. hoppa15

hoppa15 User

tr3 etkinlik için hades yapmama yardım eden olur mu :( 25 iac cok lazım. full değilim

16. DarwinTR

DarwinTR User

dc ve forum arkadaş arama kısmında daha çok yardımcı olurlar size.

17. 82LiLeR

82LiLeR User

admin arkadaşlar bakınız her seferinde aynı şeyi yapıyorlar biz katlayıcı çekip 2 3 saat oyunda elimizle kutu toplucaz veya diğer etkinliklerd e elimizle oynarken her seferinde göstermelik ban atıp sonra umursamaz bir tavır içine giriliyor biz keriz durumuna düşüyoruz buda yetmezmiş gibi adam tu tucu program ile kutu toplarken kesiyor okadar uğraşdığım halde birde chatte aptal yerine koyuyor bu oyunda hiç kimse aynı anda yani 1 saniyede dp açıkken peti kesip oyuncuya dönemez hızlı cooo lar birde bizle alay ediyorlar kesilmek falan değil mesele biz elimizle toplarken savaşırken bu kendini bilmez ukala lar hayvan lar bunlardan daha iyi laf anlar daha dürüstürler arrtık banlansın lar sizlerede burdan birşey yazmaya gelmiyor bir ay ban atıyorsunuz ne hikmetse bazen argo kullanmadığım halde senin uslubun diğer adminlerden farklı banlasanda elinden geleni yapacağına inanıyorum dürüst lük agızda değil tavırda ve yapılandadır ben küfür ederim bir an ne yapayım 42 yaşında adamım chatte hayvan sürüsü benimle alay ederse ne dicem chat mi kapatıcam biraz bizim taraftan bakın olaylara banlayın bizi ama onlarında hesaplarını banlatın artık aptal keriz yerinde olmak istemiyorum bu iş oyun olarak bakmıyorum ciddi olarak illegale gerçektede oyundada karşıyım ve bu oyunun aşırı derece suistimal eden kim varsa artık bitirsinler ben ölene kadar burdayım ha emin olun hak adalet bulana kadar da yazacağım