Prosperous takvimi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve █«™ØsmanlıT☼®unu™»█ tarafından 4 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Takvimden gelen 2 kutu anahtarını seneye mi kullanacağız? Kutuları göremiyorum haritada

2. Merhaba,

Takvimde Gün kaçırmış olma ihtimaliniz var mı? Çünkü böyle bir durum söz konusu değil. Görünüşe göre de sorunu yaşayan tek sizsiniz.

İyi Forumlar.

3. tahir_47

tahir_47 User

takvimdeki son ödül 2 anahtar. şuan baktığımda geri sayımın bitimine 20 saat var bu da demek oluyor ki 20 saat sonra bile anahtar alınabilir ve haritalarda bu anahtarın işe yarayacağı kutular yok... bu haliyle bu sorunu yaşayan tek kişi konu sahibi arkadaş değil :)
    sorun yönetim ekibinin yeteri kadar düşünmeyişi olabilir belki de seneye tekrar gelebilir düşüncesiyle envanterde kalsın istemişlerdir

4. gün kaçırma olayı yok sayın admin takvimde son gün verilen ödül 2anahtar ama bu ödülün kullanılacağı kutular ödülden 2 gün önce haritadan kalktı sonuç olarak anahtarlar envanterde depoda duruyor arkadaşa iyice incelemeden cevap vermişsiniz sorun herkesde mevcut bunu raporlamanız lazım

5. eragon6106

eragon6106 User

aynen gün kaçırsak da takvimi tam olarak alabildik takvimi tam olarak alabildiğimize göre anahtarları açabilmemiz gerek.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  6. evet arkadaşlar haklı, gün kaçırmadım ancak haritada kutular yoktu

7. Arkadaşa katılıyorum +1

8. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Az önce yaptığım kontrollerde 2 adet anahtarı takvimin 7. gününde verdiğini gördüm. Kutuların kaldırıldığı gün takvimin 7 günüdür. Yani verilen kutu anahtarı o gün içerisinde açılmalıdır. Herhangi bir sorun yoktur takım arkadaşımın dedikleri doğrudur.

Kendi kontrollerinizi yapabilmeniz adına etkinlikte ki S.S.S konusuna bakıp sizde teyit etmenizi istiyorum

https://board-tr.darkorbit.com/threads/prosperous-etkinligi-sss.161361/

Saygılarımla,

Amiral34.

.Mephistos. bunu beğendi.
  9. amiral 34 adminim gün kaçırmadık takvimin ödüllerini günü gününe aldık ama anahtar ödülü hediye kutuları kalktıktan sonra geldi ben ve bir çok arkadaş bu konuda mağduruz bunu lütfen raporlayın hatta forumda bir anket açarsanız büyük yüzdelikle bu anahtarların kutu olmadığından kullanılmadığını görürsünüz iyi çalışmalar diliyorum

10. Amiral34

Amiral34 Guest

Yukarıda dediğim hala geçerlidir raporlanacak bir durum bulunmuyor. Benim elimde geçen yıldan kalan 56 adet prometheus anahtarları mevcut, bende bekliyorum etkinlik kutuları gelsin diye ama kısmet.

Bir sonraki etkinliğe kadar beklemek zorundasınız.

Saygılarımla,

Amiral34.

11. adminim siz öyle dedikten sonra boynumuz kıldan ince yinede teşekkürler iyi görevler

12. 1 gün kaçırma lüksümüz yok yani bu saçmalık değil mi? Kitleyebilirsiniz neticeye vardık.

13. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Seneye benzeri etkinlikler olacaktır. Envanterinizde kalan öğeler silinmiyorsa tekrarında kullanılması mümkündür;
    Bende aynı şekilde kutu etkinliği bittikten sonra anahtarları topladım. :p

Kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.